ALLER AU CONTENU
DS 4 PERFORMANCE LINE
Sportif ve benzersiz tasarım
Büyüleyici
Atletik zarafet
DS 4 PERFORMANCE LINE, Parlak Siyah kaplamalı dikkat çekici dış tasarım detaylarıyla dinamik karakterini gözler önüne seriyor. İç mekanda, geniş Alcantara® yüzeylerden ve birçok özel ayrıntıdan oluşan özel tasarımı keşfedin.
DIŞ TASARIM
Bir parça gizem
Parlak siyah tasarım detayları, ön ve arkadaki Performance Line armaları ve standart 19” MINNEAPOLIS jantlarıyla, DS 4 Performance Line, yolda fark edilmesini sağlayan özellikle şık detaylar ve ayırt edici donanımlarla süslendi.
İÇ TASARIM
Şıklık ve dinamizm
Dinamizm ve zarafeti birleştiren Performance Line'a özgü iç tasarım, benzersiz bir otomobil içi deneyimi sunuyor. Siyah Alcantara® ve örgü kumaş gibi asil malzemelerden oluşan bu tasarım, Performance Line işlemeleri, Karmin ve Altın dikişler, Clous de Paris giyoş motifi ve hatta alüminyum pedal takımı gibi zarif ayrıntılarla zenginleştirildi.
ONLY YOU
Sizden esinlenen ve sizin için yaratılan Only You, kişiye özel programınızdır. Benzersiz bir DS deneyimi yaşamak için size dinginlik, mobilite ve ayrıcalık garanti eden hizmetlerden yararlanın.

24 SAAT TEST SÜRÜŞÜ

Paris imzalı uzmanlık, inovasyon ve karizmatik bir tasarıma sahip olan DS 4'ü incelemeniz için sizi DS STORE'larımıza davet etmekten mutluluk duyarız.

 

Aşağıdaki butona tıklayarak, 24 saat test sürüşü talebinizi İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum, Antalya ve Bursa'daki DS STORE'larımıza iletebilirsiniz

Kişiye özel hizmetler
ONLY YOU
Kişiye özel hizmet programımızı keşfedin
BAKIM, YARDIM VE GARANTİ KOŞULLARI
DS Servis tekliflerimizle otomobilinizi huzurla sürün.