ALLER AU CONTENU

DS Modellerimizi Yakından Tanıyın

EĞİTİCİ VİDEOLAR VE KULLANIM KILAVUZLARI

DS otomobilinizin sunduğu her şeyden tam olarak yararlanmak ister misiniz?

 

Eğitici videolarımız ve belgelerimiz, otomobilinizin kullanımı boyunca size rehberlik edecektir.

Modele göre eğitimler ve kılavuzlar
Bir model seçin ve kullanabileceğiniz kaynaklara göz atın.
DS 9
Autres modèles
E-TENSE şarj çözümleri
DS şarj edilebilir hibrit modellerine özel eğitim videolarımızı keşfedin.

Evde şarj

 

Bu video, E-TENSE otomobiliniz için evde şarj seçenekleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi sunar. E-TENSE otomobilinizi standart topraklı prizde (Standart Mod 2), güçlendirilmiş topraklı prizde (Standart Güçlendirilmiş Mod 2) veya DS Ev Tipi Şarj Ünitesinde (DS Wall Box Mod 3) nasıl şarj edeceğinizi, bu özel kurulumların her birine ilişkin şarj sürelerini ve standart olarak sağlanan Mod 2 ve Mod 3 kablolarının kullanım koşullarını öğrenin.

Otomobilinizi standart topraklı prizde şarj edinBu eğitim videosu aracılığıyla, E-TENSE otomobilinizi herhangi bir standart topraklı prizde nasıl şarj edeceğinizi öğrenin. Bu şarj yöntemi, E-TENSE otomobilinizi evde, arkadaşlarınızda veya iş yerinizde herhangi bir özel kurulum gerektirmeden şarj etmenizi sağlar. Her yerde bulunan bu seçenekle 8 A'da 220 V şarj gücünden faydalanır, standart olarak verilen Mod 2 kablo ile günlük menzilinizi 7 saatte şarj edebilirsiniz.

Otomobilinizi güçlendirilmiş topraklı prizde şarj edinÖzel montaj gerektiren güçlendirilmiş priz, daha fazla güç sağlayan güvenli kutu sayesinde E-TENSE otomobilinizin şarj olma hızını önemli ölçüde artırmanıza olanak sağlar. Güçlendirilmiş Mod 2 kablosunu kullanarak günlük menzili 4 saat içerisinde şarj edebilirsiniz. Aksesuar olarak sunulan bu kablo, günlük 50 km menzilinizi 2 saat 30 dakikada şarj etmeniz için 14 A'da 220 V şarj gücünden faydalanmanızı sağlar. Standart olarak sunulan Mod 2 kablo ile günlük menzilinizi sınırlı güçle günlük menzilinizi 7 saatte şarj edebilirsiniz..

Otomobilinizi DS Ev Tipi Şarj Ünitesinde şarj edinBu eğitim videosu aracılığıyla, otomobilinizi doğrudan DS Wall Box şarj istasyonunda nasıl şarj edeceğinizi öğrenin. Bir profesyonel tarafından kurulumu yapılan bu özel şarj istasyonu, E-TENSE otomobilinizi evinizde veya iş yerinizde hızla şarj etmek için DS markasının önerdiği en uygun çözümdür. Bu seçenekle, üç fazlı bir kurulumda 32 A'da 220 V'a kadar şarj gücünden yararlanarak, standart sunulan üç fazlı Mod 3 kabloyla günlük menzilinizi 1 saat 45 dakikada şarj edebilirsiniz.

Şarj edilebilir hibrit otomobiliniz için kullanım önerileri

E-TENSE şarj edilebilir hibrit otomobilinizin performansını optimize etmek için sizi hibrit modun doğru kullanımlarına odaklanan bu kısa eğitim videosunu keşfetmeye davet ediyoruz.

Yakıt tasarrufu ve daha fazla menzil arasında, şarj edilebilir hibrit otomobilinizin performansından tam olarak yararlanmaya yönelik tavsiyelerimizi keşfedin.

Solutions de recharge du partenaire Free2move
Découvrez nos tutoriels vidéos pour utiliser les services recharge de notre partenaire Free2move.

DS Automobiles x Free2move : s'inscrire


Découvrez les tutoriels pour les solutions à la charge
Ce tutoriel vidéo vous indique comment souscrire au service « Charge My Car », via l’application Free2move. Suivez les étapes pour bénéficier de toutes ses fonctionnalités : identification des bornes de recharge publiques disponibles et compatibles avec votre voiture électrique ou hybride rechargeable, planification de votre trajet et paiement simplifié. Directement accessible depuis votre Smartphone ou sur l’écran de votre voiture, « Charge My Car » simplifie vos déplacements, partout en Europe.

Recharger son véhicule électrique ou hybride rechargeable


Découvrez, à travers ce tutoriel vidéo, comment trouver la station de recharge la plus proche de vous, la plus économique ou la plus rapide, grâce à la fonctionnalité « Charge My Car » de l’application Free2move, directement accessible depuis l’écran de votre voiture ou votre Smartphone. Débutez et arrêtez ensuite la charge de votre véhicule électrique ou hybride rechargeable sur l’ensemble des stations du réseau Free2move, avec votre carte de recharge ou votre Smartphone.

Préparer son voyage


Suivez les instructions de ce tutoriel vidéo pour préparer un long trajet en voiture électrique ou hybride rechargeable avec le service « Charge my Car », disponible depuis l’application Free2move. Accédez au plus grand réseau européen de stations de recharge et déterminez l’itinéraire optimal pour faciliter tous vos trajets, même les plus longs.

MyDS eğitim videoları

Özel uygulamayı kullanarak otomobilinizden ve size özel hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak kullanım kılavuzu videolarına (eğitici videoları) göz atın.

 

YOL YARDIMI
Arıza bildirimi yapın ve çekicinin gelişini gerçek zamanlı olarak takip edin. MyDS uygulaması aracılığıyla yardım isteyin, durumunuzu girin, konumunuzu doğrulayın ve yardım platformunu arayın. 
OTOMOBİLİNİZİ TARATIN
DS otomobilinizi kullanmaya başlamak için interaktif belgelere erişin. MyDS uygulaması aracılığıyla otomobil belgelerine ve kullanım kılavuzuna başvurun. Daha fazla bilgi edinmek için, fotoğrafa göre arama yapın veya DS otomobilinizi tarayın. 
Kişiye özel hizmetler
ONLY YOU
Kişiye özel hizmet programımızı keşfedin
MyDS Uygulaması
Otomobilinizden ve size özel hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olması için MyDS kaynaklarına (eğitici videolara) göz atın.