ALLER AU CONTENU

DS 7 Modelini Yakından Tanıyın

EĞİTİCİ VİDEOLAR VE KULLANIM KILAVUZLARI
DS 7
Otomobilinizin sunduğu avantajları keşfetmenize yardımcı olacak eğitici videoları keşfedin.
KULLANIM KILAVUZLARI

Sizin için hazırladığımız online kullanım kılavuzu sayesinde otomobiliniz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Kullanım kılavuzuna MyDS uygulamasından da erişebilirsiniz.

EĞİTİCİ VİDEOLAR

DS 7'de bulunan teknolojilerin tanıtıldığı videoları keşfedin.

DS PIXEL LED VISION 3.0

Güvenliğinize hizmet eden DS PIXEL LED VISION 3.0 akıllı farlar, aydınlatmayı dış koşullara (şehir, kırsal, hava, vb.) göre ayarlayarak bulunduğunuz ortama uyum sağlıyor ve virajlarda doğrudan aydınlatma sayesinde görüşü iyileştiriyor.

PIXEL işlevi sayesinde önünüzdeki veya karşıdan gelen otomobilin gözünü kamaştırmadan uzun farda kalabilirsiniz.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION
Bu akıllı süspansiyon sistemi, kusurları ortadan kaldırmak için yolun her kusurunu önceden algılar. Sistem, ön camın üstünde konumlandırılmış kameradan ve çok sayıda sensörden yararlanarak verileri gerçek zamanlı olarak bir bilgisayara iletir ve o da süspansiyonların sıkılığını veya esnekliğini ayarlamak ve en yüksek konforu sağlamak için tekerleklerin her birinde bağımsız olarak aktif hale gelir.
DS NIGHT VISION
DS 7'nin ızgarasına yerleştirilen kızılötesi kamera, 100 metreye kadar yol üzerinde bulunan yayaları, bisikletçileri ve hayvanları algılıyor. Bu sistem tehlikeleri önceden tahmin edip sakince tepki vermenizi sağlayan gecenin ortasında bile huzurlu bir sürüş sağlayan gerçek bir güvenlik kazanımıdır.
DS DRIVER ATTENTION MONITORING
Gece ve gündüz, bir sensör ve kamera sistemi sürücünün yorgunluk ya da dikkat dağınıklığı emareleri gösterip göstermediğini ve aracın sürüş yolunu takip eder. Dikkatsizlik veya uyuşukluk durumunda, sesli bir uyarı dijital gösterge panelinde görüntülenirken kabinde de duyulur.
DS DRIVE ASSIST
İstenildiğinde otomobilin kontrolünün geri alınmasına imkan sağlayarak sürücüye yardımcı olan DS DRIVE ASSIST ile otonom sürüşlere bir adım daha yaklaşın. Bu yenilikçi donanım, hızı ve öndeki otomobile mesafeyi ayarlar, direksiyona etki ederek DS 7’yi sürücünün seçimine göre yolda uygun bir şekilde konumlandırır. Sürüş esnasında, size emniyet ve rahatlığı sağlamak için hız ve şeritte konumlandırmayı kontrol eder.
TRAFİK LEVHALARI YARDIMCISI
Hız levhalarına ek olarak belirli trafik levhalarını algılayan ve bunları dijital gösterge panelinde gerçek zamanlı olarak sürücüye gösteren bu işlev sayesinde güvenliğinizi optimize edin.
FOCAL Electra® HIFI Sistemi
DS 7'nin iç mekanında, benzersiz FOCAL Electra® Hi-Fi Ses Sistemini keşfedin. 14 hoparlörden oluşan bu ses sistemi ile olağanüstü ses deneyiminin tadını çıkarın.
DS IRIS SYSTEM
DS IRIS SYSTEM, 12 inç ölçüsündeki merkezi medya ekranının tümünün kişiselleştirilebilmesine olanak sağlar, dokunmatik arayüz ile sezgisel bir kullanım sunar.

E-TENSE teknolojisi

Şarj edilebilir hibrit modellerimize özel eğitim videolarımızı keşfedin

 

 

DS 7 E-TENSE
DS 7, 360 beygir gücüne kadar çıkan şarj edilebilir hibrit güç ünitesi ve 4 tekerlekten çekişle, konfor ve verimliliği bir arada sunarken, üst düzey yolculuklar için keyifli bir sürüş sağlıyor. İlgili şarj süreleri ve şarj kapağında görüntülenen ışık kılavuzlarının farklı renkleriyle farklı şarj modlarının seçimini keşfedin.

Solutions de recharge du partenaire Free2move

Découvrez nos tutoriels vidéos dédiés pour nos modèles hybrides rechargeables

 

 

DS Automobiles x Free2move : s'inscrire


Découvrez les tutoriels pour les solutions à la charge
Ce tutoriel vidéo vous indique comment souscrire au service « Charge My Car », via l’application Free2move. Suivez les étapes pour bénéficier de toutes ses fonctionnalités : identification des bornes de recharge publiques disponibles et compatibles avec votre voiture électrique ou hybride rechargeable, planification de votre trajet et paiement simplifié. Directement accessible depuis votre Smartphone ou sur l’écran de votre voiture, « Charge My Car » simplifie vos déplacements, partout en Europe.

Şarj edilebilir hibrit otomobilinizi şarj edin


Bir şarj edilebilir hibrit otomobil teslimatında sunulan çeşitli kablolar sayesinde tüm halka açık veya ev tipi şarj istasyonlarını kullanabilirsiniz. DS Automobiles, ihtiyaçlarınıza uygun bir DS Ev Tipi Şarj İstasyonu sunar ve kurulumunun, tesisatınızı da inceleyecek olan önerilen bir ortak tarafından gerçekleştirilmesini sağlar. Bu işlemlerin tümü sırasında DS Danışmanlarınız tüm sorularınızı yanıtlamak için hizmetinizde olacaklar.

Préparer son voyage


Suivez les instructions de ce tutoriel vidéo pour préparer un long trajet en voiture électrique ou hybride rechargeable avec le service « Charge my Car », disponible depuis l’application Free2move. Accédez au plus grand réseau européen de stations de recharge et déterminez l’itinéraire optimal pour faciliter tous vos trajets, même les plus longs.