ALLER AU CONTENU

MİRAS

Geleceğin otomobilini tasarlamak
2014 yılında oluşturulan DS Automobiles, cesaret ve yeniliğin sembolü olarak ayakta durmaktadır. 1955'te Paris Motor Show'da tanıtılan orijinal DS'den ilham alarak, yerleşik otomotiv kurallarına meydan okumak ve gelecek nesillerin otomobillerini hayal etmek için birinci sınıf teknik uzmanlığı çatısı altında bir araya getiriyor.

DS'in Doğuşu: ilham verici bir ikon

1955 yılında, ilk DS, Paris Otomobil Fuarı'nda tanıtıldı ve yarattığı sansasyon otomotiv tarihine sonsuza dek damgasını vurdu. Bir inovasyon, zarafet ve prestij simgesi olan otomobilimiz, DNA'mızın temelinde yatan felsefeyi tanımlayan ve tüm tasarımlarımıza ilham veren Fransız teknik uzmanlığı ve ruhunu hayata geçiriyor.

Zamansız teknolojik özellikler

Geçen yüzyılın DS modelinden bugünün ve yarının modellerine, ekiplerimiz, viraja duyarlı farlar veya hidrolik süspansiyonlar gibi orijinal teknolojileri yeniden keşfetmek ve onları yeni mobilite beklentilerine uyarlanan güçlü kimlik unsurları haline getirmek için aynı yenilikçilik, ayrıcalık ve zarafet arzusuyla çalışmaya devam ediyor.

BENZERSİZ

DS PIXEL LED VISION 3.0

İlk DS, viraja duyarlı farlarıyla göze çarpıyordu. Güvenliğinizin hizmetinde, DS 7'ye takılan DS PIXEL LED VISION 3.0 akıllı farlar, aydınlatmayı dış koşullara (şehir, kırsal, hava, vb.) göre ayarlamak için ortamınıza uyum sağlıyor ve virajlarda doğrudan aydınlatmayla açılarda görüşü iyileştiriyor.

 

PIXEL işlevi sayesinde önünüzdeki veya karşıdan gelen aracın gözünü kamaştırmadan uzun farda kalabilirsiniz.

 
DS ACTIVE SCAN SUSPENSION
DS Automobiles'in kökenine özgü hidrolik süspansiyon yerini, süspansiyonların sertliğini veya esnekliğini ayarlamak ve en yüksek sürüş konforunu sağlamak için bir kamera ile gerçek zamanlı olarak yol verilerini analiz eden DS ACTIVE SCAN SUSPENSION’a bırakıyor.  
DS FENERLERİ

İkonik ilk DS'e gönderme yapan DS Fenerleri, DS 9'un arka camının üst yanlarında konumlanır

ve park lambalarını barındırır. İnce ve zarif bu farlar, bu şık modelin simgesel aydınlatma özelliklerini tamamlar.

 

DS terminolojisini yazmaya devam ediyoruz

DS Automobiles Markasının zengin geçmişi ve yenilikçi değerlerimiz tarafından yönlendirilen mühendis ve tasarımcılardan oluşan ekiplerimiz, tarihimizi yazmaya ve yarının otomobilini tasarlamaya devam etmek için Fransız lüks dünyasının olağanüstü teknik uzmanlığından yararlanıyor. Onların uzman gözetimi altında otomobillerimiz, eşsiz silüetleri ve kişilikleri ile teknoloji simgeleri halini alıyor.

Benzersiz bir kimlik

FAZLASINI KEŞFEDİN

DS Haberleri

DS Automobiles'in en son haberleri, etkinlikleri ve yeniliklerini takip edin

İŞ BİRLİKLERİ

Mükemmellik için işbirliği yaptığımız marka ve kurumlarla tanışın