ALLER AU CONTENU
FRANSIZ SEYAHAT SANATI

İster yalnız ister kalabalık, gündelik veya sıra dışı, her sürüş deneyiminiz DS Automobiles ile eşsiz bir seyahate dönüşür.

Zarafetin "Yaşama Sanatı" mertebesine yükseldiği, lüksün ve yaratıcılığın başkenti Paris'te doğan bir marka...

Otomobillerimiz, el işçiliği ve yüksek teknolojiyi, dayanıklılığı ve asaleti kusursuzca birleştirir.

DS otomobiliniz içinde, rafine özellikler zevkinizi arttırır, duyularınızı uyandırır ve anılarınızı ölümsüzleştirir.

 

Böylelikle her seyahatinizi, Fransız Seyahat Sanatı mertebesine yükseltiriz.

 

 

 

 

TEKNİK UZMANLIK
Tutkuyla çalışan uzmanlarımız

 

 

 

HAUTE COUTURE TASARIMLAR
Mükemmelliğin yansıması olan tasarımlarımız
Zanaatkarlarımızın yenilikçilik anlayışı ve yaratıcılığından, gerçek uzmanlık ve benzersiz teknik bilgi, asil malzemeler ve zarif yüzeylerle yoğrulan seri üretim otomobillerimiz doğar. DS Automobiles'de her model, benzersiz tarzın, yenilikçi zevkin ve olağanüstü konforun kişisel ifadesini yansıtır.


"İnci" Dikişler

Özel tasarım moda dünyasından ilham alan ve zanaatkarlarımız tarafından mükemmelleştirilen inci motifli dikiş, detaylara zarafet ve incelik katan haute couture tasarımın bir yansımasıdır. Paris'teki bir atölyede tasarlanan bir süs dikişi ile, ustalarımız kesin ve hassas ayrıntıların zarafet ve saflığına vurgu yaptılar. Deride bir görünüp bir kaybolarak dikişe ritim kazandıran bu iplik, dört yılı aşan bir çalışma sonucunda özel bir makinenin geliştirilmesini sayesinde ortaya çıktı ve otomotiv dünyasında kısa sürede vazgeçilmez bir DS Automobiles imzasına dönüştü.

Stüdyosunda çekim yapmamıza izin veren çağdaş dekorasyon eserlerinin tasarımcısı Invenio Flory'ye teşekkürler: https://invenioflory.fr

"CLOUS DE PARIS" giyoş motifi
Yüksek saatçilik ve bunun karmasından doğan zenginliğinden ilham alan ustalarımız, yaratıcı uzmanlığın gerekleri doğrultusunda çalışır. Dalgalar, çizgiler, zarafet ve inanılmaz bir teknik. Teknik olduğu kadar sanatsal özellikler de taşıyan "Clous de Paris" giyoş motifleri, DS iç mekanlarında zarif bir şekilde kesişen piramit başlıklı kakmalar ile ortaya koyulur.  Işığın Şehri olarak anılan Paris’e ithafen işlenen bu motif, metal yüzeylerimizi sanatın titizliği ve profesyonel bir teknikle güzelleştiriyor.
Saat kayışı deseni
Derinin ve formların, tasarımların ve olağanüstü teknik bilginin harmanlandığı yorulmak bilmez bir çalışmanın sonucunda, koltuklarımızı süsleyen simgesel katlama tekniği olan "saat kayışı deseni" doğmuştur. Avant-Garde akımın referans eseri olabilecek eşsiz bir parça elde etmek için, usta saraçlarımız tarafından kesilen, dolgulanan ve katlanan tek bir deri tabakası. İnce, hassas ve ikonik tasarım, DS Automobiles iç mekanlarının her birinin simgesidir.
ESİN KAYNAĞIMIZ
Teknik uzmanlığımıza ilham veren zanaatkarlarımızla tanışın

AYRINTILARA GÖSTERİLEN ÖZEN

Zanaatkarlarımız tarafından sürdürülen DS Automobiles'in mükemmel teknik bilgi birikiminin perde arkası.

MÜKEMMELLİĞİ İŞLEMEK

Tekniklerimiz ve bilgi birikimimiz için gerçek oyun ve deney alanları yaratan konsept otomobillerimiz, ekiplerimiz için yeni malzemeleri ve teknolojileri test etme, tanınmış zanaatkarlarla birlikte çalışma ve yenilikçi, sınıfının en iyisi sürüş deneyimini yaratmak için olanak sunuyor.

 

GELECEĞİ ÖNCEDEN TANIMAK

Bu konsept otomobilleri işlemek için mühendislerimiz ve zanaatkarlarımız Paris'in lüks dünyasından ilham alıyor ve güzel, duyusal ve istisnai olanı her zaman akıllarında tutarak, geleceğin teknolojilerini hayal ediyorlar. En son tasarımımız DS AERO SPORT LOUNGE, akıllı, kişiselleştirilebilir ve rafine detaylarıyla DS Automobiles'in geleceğinin önünü açıyor.
 
ÖDÜN VERMEDİĞİMİZ KALİTE ANLAYIŞIMIZ
Zanaatkarlarımız, saraçlarımız, tasarımcılarımız, uzmanlarımız ve mühendislerimiz malzemelere hakimiyetleriyle her ayrıntıda, her yüzeyde etkin, aynı zamanda incelik ve performansı birleştiren bir ürün ortaya koyacak şekilde, teknolojinin değerini yükseltiyor. Tamamen elde üretilen çeşitli süslemelerimiz, Markamızı simgeleyen özellik halini alarak, kendinizi üst düzey rahatlıkla yenilikçi evrene kaptırmanızı sağlıyor.
TEKNOLOJİK
Yarının seyahatlerini şekillendiriyoruz
DS Automobiles, Formula E Dünya Şampiyonası’nda kazandığı iki zaferle E-TENSE elektrik teknolojisini podyumların en yüksek basamaklarına yerleştirmeyi başardı. İddialı ve avant-garde ekipler, çizgileri ve şekilleri uyarlayıp her zamankinden daha fazla verimlilik ve güç sunmak için yenilikler yapmaya devam ediyor. Performanstan doğan elektrikli modellerimiz, tarz sahibi sürüş keyfini yeniden keşfetmeniz için size yeni ufuklar açıyor.
Pistten Yollara

2015'ten beri Formula E'de yarışan ilk premium üretici olan DS Automobiles, olağanüstü modellerini yaratmak için yarış teknolojilerinden ilham alıyor. Yarının otomobillerini inşa etme cesareti ve arzusuyla hareket eden marka, Formula E ile yeni modeller arasında başarılı bir yetkinlik aktarımıyla yolların en iyilerini sunarak avant-garde ruhunu kanıtladı.

Ekiplerin dünyanın dört bir yanındaki pistlerde öğrendikleri, mevcut ve gelecekteki elektrikli otomobillerin geliştirilmesi üzerine yapılan çalışmaları besleyerek, araştırma ve geliştirme için gerçek bir ivme sağlıyor.

FAZLASINI KEŞFEDİN

Özel Deneyim

Sizden ilham alan ve sizin için yaratılan kişiye özel program ile benzersiz hizmetler.

 

DS Mirası

2014 yılında oluşturulan DS Automobiles, cesaret ve yeniliğin sembolü olarak ayakta durmaktadır.

 

 
BENZERSİZ HİZMETLER

 

DS Evreni Hizmetinizde

 

Sizden ilham alarak, sizin için yaratılan Only You, her ihtiyacınıza uygun hizmetler sunan, size özel bir programdır. Günlük yaşamınıza uyum sağlayan DS Automobiles, ulaşımınızda her koşulda size eşlik eder ve size benzersiz deneyimler sunar. Özel programımız size kapılarını açıyor, DS Automobiles deneyimini yaşamak için sizleri evrenimize bekliyoruz.

 

DENEYİMLER
Only You Privilege
DENEYİMLER
Only You Privilège
ÖZGÜRLÜK
GÖNÜL RAHATLIĞI
MyDS
GÖNÜL RAHATLIĞI
MyDS
DS Travel Experiences
Vivez une expérience unique
DS Automobiles vous propose de sublimer vos aventures et votre besoin d'évasion, le temps d'un week-end, grâce à des expériences gastronomiques et culturelles exclusives et innovantes, à travers sa nouvelle plateforme de voyages DS Travel Experiences.

 

 

DAHA İYİ HİZMET İÇİN ELEKTRİKLENME STRATEJİMİZ

Sıradan sürüşlerden kaçamaklara

DS Automobiles, E-TENSE teknolojisi sayesinde benzersiz bir konfor, performans ve zarafet deneyiminin kapılarını aralıyor. Otomobil içi konforun rehberliğinde, yolları aşmanın yeni bir yolu.

Bataryaların ömrü ve geniş şarj istasyon ağı sayesinde, E-TENSE otomobillerimiz, sizi her yolculuğu sınırsız bir kaçamağa dönüştürecek bir özgürlüğe davet ediyor.

 

 

Nos services de mobilité connectée

Parce que le temps est ce que nous avons de plus précieux, DS Automobiles met tout en œuvre pour vous offrir le loisir de mieux apprécier chaque instant au volant de votre véhicule électrique ou hybride.

Découvrez l'ensemble de nos solutions pour vous rendre toutes les destinations accessibles.

ŞARJ ÇÖZÜMLERİ
EVDE KURULUM

DS Wallbox, DS otomobilinizi güvenli ve en uygun şekilde şarj etmenize olanak sağlar. Ortağımız, elektrik tesisatınıza ve kullanım şeklinize en uygun DS Wallbox'ı belirlemeniz için size eksiksiz bir hizmet sunar.

 

HALKA AÇIK ŞARJ İSTASYONLAR
Türkiye'de bulunan şarj istasyonları sayesinde gönül rahatlığıyla seyahat edin.
Services connectés DS

FAZLASINI KEŞFEDİN

Özel Deneyim

Sizden ilham alan ve sizin için yaratılan kişiye özel program ile benzersiz hizmetler.

 

DS Mirası

2014 yılında oluşturulan DS Automobiles, cesaret ve yeniliğin sembolü olarak ayakta durmaktadır.

 

FRANSIZ SEYAHAT SANATI

Fransız Seyahat Sanatını DS Automobiles ile yaşayın ve zamanı durdurup olağan akışın dışına çıkarak dünyanın inceliklerini keşfedin. Efsanevi mirasından güç alan DS Automobiles, her yolculuğu yeni bir maceraya atılmak için büyüleyici bir davete dönüştürerek Fransız Yaşama Sanatının elçiliğini üstleniyor.

Seyahatlerinizi keyifli, kültürel ve seçkin deneyimlerle zenginleştirecek lüksün keyfini çıkarın.

Büyük şeflerin mutfaklarında tadım yapın, ayrıcalıklı özel turlarda en büyük müzeleri keşfedin, en iyi spa tesislerinde rahatlayın, mükemmel ustalarla tanışın, özenle seçilmiş ortaklarla özel fiyatlardan yararlanın: DS Automobiles'in seçkinliğini ve prestijini yansıtan Fransız Yaşama Sanatının benzersiz ve sembolik deneyimleri
THE ART OF TRAVEL
FRANSIZ BAKIŞ AÇISIYLA
DS Automobiles'in sunduğu büyüleyici belgesel “The Art of Travel” ile Fransız Seyahat sanatının özünü keşfedin. Lüks seyahat kavramını derinlemesine inceleyen “The Art of Travel – Une Réinvention française” belgeseli, Fransız kültürünün özünü ve Fransız Yaşama Sanatını yansıtan keşifleri öne çıkarıyor.
BİR BAŞKA BAKIŞ

DS Store'larda veya otomobillerde benzersiz bir deneyim yaşamanızı amaçlayan DS Automobiles, yenilikçi teknolojilerin tasarımında, ayrıntılara gösterilen özende ve hatta Haute Couture tasarımında tasarımcılara ve ustalara ilham veren, özenle seçilmiş uzmanları çevresinde topluyor.

 

PARİS MODA HAFTASI
PARİS MODA HAFTASI
CARNETS DE VOYAGES

Explorez les frontières du raffinement,

l'esprit d'avant-garde dans toute son audace,

l'Art de Vivre à la française dans ce qu'il a de plus précieux et le voyage dans toute sa richesse.

FAZLASINI KEŞFEDİN

Özel Deneyim

Sizden ilham alan ve sizin için yaratılan kişiye özel program ile benzersiz hizmetler.

 

DS Mirası

2014 yılında oluşturulan DS Automobiles, cesaret ve yeniliğin sembolü olarak ayakta durmaktadır.

 

GASTRONOMİ YOLCULUĞU
Fransız Seyahat Sanatı, Michelin yıldızlı şef Julien Dumas Esprit de Voyage koleksiyonu ile eşsiz bir gastronomi yolculuğuna çıkıyor.
MÜKEMMELLİĞE GİDEN YOL

Only You Privilege hizmeti kapsamında sunulan sayısız deneyimin ardından DS Automobiles, şimdi de en gizli Fransız mutfaklarının kapılarını aralıyor. Bu yeni macerada DS Automobiles gastronomi elçisi şef Julien Dumas, özel malzemeler toplamaları ve ilham verici yemekler yapmaları için Avrupa'dan beş lezzet tutkunu seçti.

 

YOLCULUĞUN AŞAMALARI
GASTRONOMİ YOLCULUĞUNUN FARKLI AŞAMALARI

Seyahat etmek, keşfetmek demektir. Beş lezzet tutkunu, şef Julien Dumas'nın birlikte çalıştığı üreticilerle tanışmak için Fransa yollarında seyahatlerine başladı. Yeni kokular ve tatlar, yeni manzaralar ve teknik bilgi birikiminin yanı sıra bu etkinlik için tasarlanmış olan DS Gurme Valizi içinde taşıdıkları özel malzemeleri keşfetme şansını buluyorlar.

 

DS GURME VALİZİ ÜRETİMİ
DS Automobiles tarafından tasarlanan bu kişiye özel parçanın arkasında büyük bir bilgi birikimi yatıyor. Her şey tasarımcılarımızın ilk çizimi yapmasıyla başladı, ardından Fransız sandık üreticisi Malle Bernard hassas ahşap işçiliğini konuşturdu ve son olarak zanaatkarlarımızın ince dokunuşlarıyla tasarımı tamamladı. DS Gurme Valizi, seyahat ruhunu tam olarak yansıtarak dünyanın her yerinde  hazineler keşfetme sanatını elle dokunulabilir bir hale getiriyor. DS Gurme Valizi, tüm anılarınıza eşlik edecek ve size eşsiz bir gastronomi deneyimi sunacak yeni kokular, yeni tatlar keşfetmenize yardımcı olacak.
BİRİNCİ MALZEME: CÉZALLIER BALIK ÇİFTLİĞİNDEN TÜTSÜLENMİŞ ALABALIK

Doğal haliyle istisnai olan bir ürün zenginleştirildiğinde, artık eşi benzeri olmayan bir kaliteye ulaşır. Cézallier balık çiftliğinde üretilen tütsülenmiş alabalık da bunun mükemmel bir örneğidir. Şefimiz tarafından seçilen yetiştiriciler Stéphane ve Valentin Heinis, bu özgün işlemi kendileri hayata geçirdi. Alabalık bir ipe bağlanarak asılır ve en iyi lezzetleri elde etmek için talaş ve ağaç işçiliğinden elde edilen meşe talaşlarını kullanarak bir tütsüleme işlemi yapılır. Yaz aylarında 17 saat tütsülemek yeterliyken, Kasım ve Aralık aylarında bu süre 40 saate kadar çıkmaktadır. Filetonun en ince kısmı çıkarılır ardından yağları etin tadını yoğunlaştırması için yeniden derisi üzerine dikilir. Bu özel işçilik, ürünlerini her zaman biraz daha zenginleştirmek için yaratıcılığını ikiye katlamaya hazır bir şef ve iki yetiştiricinin ortak arzusunun gerçek hayattaki yansımasıdır.

 

BİRİNCİ MALZEME: CÉZALLIER BALIK ÇİFTLİĞİNDEN TÜTSÜLENMİŞ ALABALIK

Doğal haliyle istisnai olan bir ürün zenginleştirildiğinde, artık eşi benzeri olmayan bir kaliteye ulaşır. Cézallier balık çiftliğinde üretilen tütsülenmiş alabalık da bunun mükemmel bir örneğidir. Şefimiz tarafından seçilen yetiştiriciler Stéphane ve Valentin Heinis, bu özgün işlemi kendileri hayata geçirdi. Alabalık bir ipe bağlanarak asılır ve en iyi lezzetleri elde etmek için talaş ve ağaç işçiliğinden elde edilen meşe talaşlarını kullanarak bir tütsüleme işlemi yapılır. Yaz aylarında 17 saat tütsülemek yeterliyken, Kasım ve Aralık aylarında bu süre 40 saate kadar çıkmaktadır. Filetonun en ince kısmı çıkarılır ardından yağları etin tadını yoğunlaştırması için yeniden derisi üzerine dikilir. Bu özel işçilik, ürünlerini her zaman biraz daha zenginleştirmek için yaratıcılığını ikiye katlamaya hazır bir şef ve iki yetiştiricinin ortak arzusunun gerçek hayattaki yansımasıdır.

 

İKİNCİ MALZEME: JARDIN DE LA MER BİBERİ
Bazı yetiştiriciler, belirli bitkilerin çiçek veya meyvelerini toplar. Bazıları, Fransız mutfağında önemli bir çeşni olan biberi toplar. Jardins de la Mer'de Jean-Marie Pédron tarafından yetiştirilen Yabani Kereviz ("Maceron") bunun bir örneğidir. Kıyı bölgelerinin bu sembolik bitkisi, Aralık-Temmuz arasında yetiştirilir ve yüksekliği 1,50 metreye kadar ulaşabilir. Bu süreçte saplarının üzerinde tohumlar oluşur ve siyaha döner. Bu gerçek ustalık ürünü, en sabırlı ustalarımız tarafından kurutulur, meşhur Yabani Kereviz biberi elde edilmeden önce elenir. Biraz baharatlı ve yoğun bir tada sahip olan üründe yalnızca bitkinin özü olan kerevizin izlerini tanımak mümkündür.
İKİNCİ MALZEME: JARDIN DE LA MER BİBERİ
Bazı yetiştiriciler, belirli bitkilerin çiçek veya meyvelerini toplar. Bazıları, Fransız mutfağında önemli bir çeşni olan biberi toplar. Jardins de la Mer'de Jean-Marie Pédron tarafından yetiştirilen Yabani Kereviz ("Maceron") bunun bir örneğidir. Kıyı bölgelerinin bu sembolik bitkisi, Aralık-Temmuz arasında yetiştirilir ve yüksekliği 1,50 metreye kadar ulaşabilir. Bu süreçte saplarının üzerinde tohumlar oluşur ve siyaha döner. Bu gerçek ustalık ürünü, en sabırlı ustalarımız tarafından kurutulur, meşhur Yabani Kereviz biberi elde edilmeden önce elenir. Biraz baharatlı ve yoğun bir tada sahip olan üründe yalnızca bitkinin özü olan kerevizin izlerini tanımak mümkündür.
ÜÇÜNCÜ MALZEME: CÉZALLIER BALIK ÇİFTLİĞİNDEN TAZE ALABALIK
Bir yetiştiriciyi diğerlerinden ayıran unsur, özgün fikirleridir. Burada, Stéphane ve Valentin Heinis'inkiler, Julien Dumas şefimizin fikirleriyle mükemmel bir uyum yakalamıştır: doğanın bize sunduklarına sahip çıkmak ve her şeyden önce bir ürünün geldiği çevreye saygı duymak. A'dan Z'ye hayvan sağlığına ve hayvan yetiştirme yöntemine büyük hassasiyet duyuyor ve bu değerler sayesinde olağanüstü bir ürün elde edebiliyoruz. Nehirde yaşayan alabalık, birçok termal değişime maruz kalır ve doğal ortamında suda bulunan çeşitli unsurlarla, böceklerle veya kabuklarla beslenir. Cézallier balık çiftliğinde alabalığın tadı, yetiştirme leğenlerinde oluşturulmuş ortamı kadar benzersizdir. Bu yetiştirme yöntemi birden çok aroma barındırmasına katkıda bulunur ve benzersiz olmasını sağlar.
ÜÇÜNCÜ MALZEME: CÉZALLIER BALIK ÇİFTLİĞİNDEN TAZE ALABALIK
Bir yetiştiriciyi diğerlerinden ayıran unsur, özgün fikirleridir. Burada, Stéphane ve Valentin Heinis'inkiler, Julien Dumas şefimizin fikirleriyle mükemmel bir uyum yakalamıştır: doğanın bize sunduklarına sahip çıkmak ve her şeyden önce bir ürünün geldiği çevreye saygı duymak. A'dan Z'ye hayvan sağlığına ve hayvan yetiştirme yöntemine büyük hassasiyet duyuyor ve bu değerler sayesinde olağanüstü bir ürün elde edebiliyoruz. Nehirde yaşayan alabalık, birçok termal değişime maruz kalır ve doğal ortamında suda bulunan çeşitli unsurlarla, böceklerle veya kabuklarla beslenir. Cézallier balık çiftliğinde alabalığın tadı, yetiştirme leğenlerinde oluşturulmuş ortamı kadar benzersizdir. Bu yetiştirme yöntemi birden çok aroma barındırmasına katkıda bulunur ve benzersiz olmasını sağlar.
DÖRDÜNCÜ MALZEME: JARDINS DE LA MER DENİZ YOSUNLARI
Şefin ihtiyacı olan deniz yosunlarını toplamak için okyanusa, özellikle de Jean-Marie Pedron tarafından yönetilen Jardins de la Mer'e mümkün olduğunca yaklaşmanız gerekir. Tuzlu yemekleri zenginleştirmek için kullanılabilir, tek başına çiğ bir şekilde yenilebilir, dilimleyerek salatalarda kullanılabilir, tavada kızartılabilir, kümes hayvanlarını doyurmak için kullanılabilir, cips yapmak için kurutulabilir; kullanım yelpazesi oldukça geniştir. Deniz yosunu, bazen aroması yer mantarına oldukça yakın olan ürünlerle birlikte kullanılmak üzere tuzlu tadı için de tercih edilir. Bu nedenle bir deniz yosunu yetiştiricisinin her şeyden önce alanında bir uzman olması gereklidir. Kalitesini değerlendirmek için ürünün renk değiştiren yansımalarını ve yumuşak dokusunu tanıması gereklidir. Bu alana duyduğu tutku sayesinde Julien Dumas'ya bu olağanüstü ürünleri toplama keyfini aktarmayı başardı. Bu da, yemek pişirmenin her şeyden önce paylaşımdan ibaret olduğunun bir başka kanıtıdır.
DÖRDÜNCÜ MALZEME: JARDINS DE LA MER DENİZ YOSUNLARI
Şefin ihtiyacı olan deniz yosunlarını toplamak için okyanusa, özellikle de Jean-Marie Pedron tarafından yönetilen Jardins de la Mer'e mümkün olduğunca yaklaşmanız gerekir. Tuzlu yemekleri zenginleştirmek için kullanılabilir, tek başına çiğ bir şekilde yenilebilir, dilimleyerek salatalarda kullanılabilir, tavada kızartılabilir, kümes hayvanlarını doyurmak için kullanılabilir, cips yapmak için kurutulabilir; kullanım yelpazesi oldukça geniştir. Deniz yosunu, bazen aroması yer mantarına oldukça yakın olan ürünlerle birlikte kullanılmak üzere tuzlu tadı için de tercih edilir. Bu nedenle bir deniz yosunu yetiştiricisinin her şeyden önce alanında bir uzman olması gereklidir. Kalitesini değerlendirmek için ürünün renk değiştiren yansımalarını ve yumuşak dokusunu tanıması gereklidir. Bu alana duyduğu tutku sayesinde Julien Dumas'ya bu olağanüstü ürünleri toplama keyfini aktarmayı başardı. Bu da, yemek pişirmenin her şeyden önce paylaşımdan ibaret olduğunun bir başka kanıtıdır.
BEŞİNCİ MALZEME: HUILERIE DE VENSAT'TAN CEVİZ YAĞI
Bu ceviz yağı, 540 nüfuslu küçük bir kasaba olan Vensat'ta işletmenin sahibi ailenin dördüncü kuşağı olan Claude ve Sylvie Gendre tarafından üretilmektedir. Nesilden nesile aktarılan teknik bilgi sayesinde ortaya son derece nadir kaliteye sahip olağanüstü bir ürün çıkarmaktadır. Cevizler işlenmemekte ve hiçbir katkı maddesi eklenmemektedir. Süreç büyük bir titizlikle gerçekleştirilir: ürünün son hali elde edilmeden önce cevizler toplanır, kurutulur, kavrulur, 1.300 kiloluk bir çarkın altında döndürülür. Kehribar rengi ve tatlı kokusuyla bu ceviz yağı, Julien Dumas'nın hatıralarını canlandırmakta ve Grenoble'da çocukluğunun geçtiği mahalledeki pastanenin önünden geçtiği günleri ve halen aklından çıkaramadığı cevizli turtalarını hatırlatmaktadır.
BEŞİNCİ MALZEME: HUILERIE DE VENSAT'TAN CEVİZ YAĞI
Bu ceviz yağı, 540 nüfuslu küçük bir kasaba olan Vensat'ta işletmenin sahibi ailenin dördüncü kuşağı olan Claude ve Sylvie Gendre tarafından üretilmektedir. Nesilden nesile aktarılan teknik bilgi sayesinde ortaya son derece nadir kaliteye sahip olağanüstü bir ürün çıkarmaktadır. Cevizler işlenmemekte ve hiçbir katkı maddesi eklenmemektedir. Süreç büyük bir titizlikle gerçekleştirilir: ürünün son hali elde edilmeden önce cevizler toplanır, kurutulur, kavrulur, 1.300 kiloluk bir çarkın altında döndürülür. Kehribar rengi ve tatlı kokusuyla bu ceviz yağı, Julien Dumas'nın hatıralarını canlandırmakta ve Grenoble'da çocukluğunun geçtiği mahalledeki pastanenin önünden geçtiği günleri ve halen aklından çıkaramadığı cevizli turtalarını hatırlatmaktadır.
Bu gastronomi yolculuğunun geri kalanını keşfetmek için bağlantıda kalın...
Benzersiz üreticilerden toplanan deniz yosunu, biber, ceviz yağı, tütsülenmiş ve taze alabalık: işte lezzet tutkunlarımızın, en harika yemeklerini yaratabilmesi için Michelin yıldızlı şefimize getirdiği 5 malzeme. Sıra tadıma geldiğinde, gurmelerimiz, seyahatlerinin yaşanması gereken bir deneyim olduğunu anladı. Julien Dumas'nın mutfağında gerçekleşen sihir, en büyük uzmanlığın her şeyden önce eksiksiz bir teknik bilgi birikimden geçtiğini bir kez daha gösterdi.
JULIEN DUMAS
Michelin yıldızlı şef Julien Dumas, DS Automobiles'in gastronomi elçisidir. Hôtel Saint-James Paris'teki Bellefeuille restoranı işleten şef, doğadan ilham alan mevsimlik yemekler sunmaktadır. Giderek artan bir mükemmellik ve özgünlük arayışıyla hareket eden Julien Dumas ve DS Automobiles, ortak değerleri paylaşmaktadır.
LA MALLE BERNARD
Seyahat etmek, yeni anılar, tatlar, aromalar biriktirmektir. DS Automobiles, bunun için kavanozlar ve şişelerle dolu benzersiz bir DS Gurme Valizi hayal etti. Tüm bu duyguları yakalamak hedefiyle özel olarak tasarlanan bu valiz, seyahat dünyasının uzmanı La Malle Bernard tarafından üretildi.
SEYAHAT KEYFİ
Esprit de Voyage Koleksiyonu: Fransız Seyahat Sanatını deneyimleyin
Seyahatten ve Fransız teknik uzmanlığından ilham alan DS Automobiles, Seyahat Ruhu koleksiyonunu sunar. Bu sınırlı Koleksiyon, sizi seyahat etmeye ve keşfetmeye davet eden modellerimize ilave bir zarafet katmaktadır. Olağanüstü, zarif ve özel: Fransız Seyahat Sanatının kalbinde yer alan unutulmaz deneyiminin üç niteliğidir.

FAZLASINI KEŞFEDİN

Özel Deneyim

Sizden ilham alan ve sizin için yaratılan kişiye özel program ile benzersiz hizmetler.

 

DS Mirası

2014 yılında oluşturulan DS Automobiles, cesaret ve yeniliğin sembolü olarak ayakta durmaktadır.