ALLER AU CONTENU

DS AUTOMOBILES OTOMOBİL SERİSİ

MODELLERİMİZİ KEŞFEDİN

DS Automobiles, geniş, kişiselleştirilebilir premium otomobil seçenekleriyle sizi olağanüstü yolculuklar yaşamaya davet ediyor.

SUV

Gücü ifade eden ve her ayrıntısı zarafetle işlenen tasarımlarıyla SUV otomobilimiz, DS 7, kurallara meydan okuyor. Konfor ile teknolojinin sunduğu en iyi donanımları bünyesinde barındıran otomobilimiz kullanıcılarına olağanüstü bir seyahat ve sürüş deneyimi sunmak için tasarlandı.

Sedan

Sedan otomobiller, sürücüye en iyi sürüş deneyimini yaşatmak için en son teknolojilere sahip üst düzey otomobillerdir. Sürücü ve yolcular için güven verici ve keyifli bir yolculuk sunar. İş amaçlı kullanımlarda Sedan otomobiller, genellikle özel şoförlü otomobil hizmeti için tercih edilmektedir. Şarj edilebilir hibrit seçeneği ile sunulan, heybetli görünümü, şık tasarımı ve eşsiz konforu bir araya getiren DS 9 Sedan'ı keşfedin

HATCHBACK

Konforlu ve heyecan verici bir sürüş deneyimi sunan atletik tasarıma sahip DS 4'ü keşfedin. DS 4, 130 BG motor gücünde dizel veya benzinli motor seçeneği ile sunulmaktadır. Sahip olduğu en yeni teknolojiler, sürüş deneyiminizin ve güvenliğinizin hizmetinde.

 

 

Şarj edilebilir hibrit

%100 elektrikli modda sürüş sırasında sıfır CO2 emisyonu, karma döngüde düşük oranda tüketim sunar. Verimli ve çok yönlü, şarj edilebilir hibrit otomobillerimiz her yolculuğu bir keyif haline getirir. Şarj edilebilir hibrit otomobilin avantajlarını keşfedin.

İş amaçlı otomobiller

DS Automobiles, iş amaçlı kullanımda hem ön hem arka kabinde benzersiz bir konfora sahip üst sınıf otomobil seçenekleri sunar.

 

DS uzmanlarımız, model seçiminden, filonuzun yönetimine kadar her konuda kurumunuzun özel beklentilerine odaklanan seçenekler sunar.

OTOMOBİLİNİZİN SEGMENTİNİ SEÇİN

SIK SORULAN SORULARIMIZI KEŞFEDİN

Yeni otomobil seçimi nasıl yapılmalı?

Yeni bir otomobil satın almak önemli bir yatırımdır ve otomobilin görünümü, koltuk sayısı, otomatik veya manuel şanzıman olması, motor tipi, kullanım sıklığı gibi çeşitli kriterlerin göz önünde bulundurulmasını gerektirir. Ayrıca satın aldığınız otomobili hangi koşullar altında kullanacağınızı da değerlendirmeniz önerilir: şehir içi sürüşler için mi yoksa şehir dışı sürüş için mi.

Ne tür bir otomobil seçmelisiniz?

SUV otomobiller özellikle arazi otomobillerinde olduğu gibi koltuğun yüksekte konumlandırılmasına olanak sağlayan yerden yüksek tasarımlarıyla birbirlerine benzer. Bu geniş otomobiller geniş bir iç tasarım hacmine sahiptir ve bir aile otomobilinin sağladığı tüm konfora sahiptir. DS SUV serisinde DS 7 yer almaktadır.

 

Sedan otomobiller, özenli donanım seviyelerine sahip uzun otomobillerdir. Sedan otomobiller genellikle sürücü ve yolcuların konforunu ihmal etmeden uzun mesafeleri kat etmelerine olanak sağlayan güçlü motorlar ile donatılmıştır. Bu seride DS 9 yer almaktadır.

 

Konforlu ve heyecan verici bir sürüş deneyimi sunan atletik tasarıma sahip DS 4 özellikle kalabalık şehir trafiğinde sürüş konforu sağlar. Tasarımsal farklılığı, otomobile özgün görünüm kazandırmakla birlikte aynı zamanda işlevsellik açısından da sürücülere kolaylık sunan bir modeldir.

Şarj edilebilir hibrit, benzinli veya dizel: hangi motoru seçmelisiniz?

İçten yanmalı otomobiller

Benzinli veya dizel içten yanmalı motora sahip otomobiller, menzil kapasiteleri nedeniyle uzun mesafe sürüşler için tercih ediliyor.

 

Şarj edilebilir hibrit otomobiller

Şarj edilebilir hibrit bir otomobil hem içten yanmalı motor hem de elektrik motoruyla donatılmıştır. Hibrit motor tipi, her iki teknolojinin de avantajlarından yararlanmaya olanak sağlayan mükemmel bir çözüm olabilir. Çevre duyarlılığı, kullanım maliyeti kontrolü ve menzil endişesi yaşatmaması nedeniyle ideal bir dengededir.

Neden yeni bir otomobil almalısınız?

Yeni bir otomobil güvenilirlik ve gönül rahatlığı

Yeni bir otomobil güvenilirlik ve gönül rahatlığı sunar. Bununla birlikte, yeni bir otomobil satın almak iç huzuru sağlar: üretici garantisi, daha uzun donanım ömrü, bakım maliyetlerinden tasarruf...

 

Yeni otomobilinizin finansmanı

DS Automobiles, yeni otomobiliniz için size ihtiyaçlarınıza göre uyarlanan çeşitli finansman çözümleri sunar

İş amaçlı kullanım için otomobil seçimi

DS Automobiles, iş amaçlı kullanımda hem ön hem arka kabinde benzersiz bir konfora sahip üst sınıf otomobil seçenekleri sunar.

 

DS uzmanlarımız, model seçiminden, filonuzun yönetimine kadar her konuda kurumunuzun özel beklentilerine odaklanan seçenekler sunar.