ALLER AU CONTENU

DS bakım paketleri

DS, otomobilinizin ömrünün her aşamasında size eşlik eder.

Uzman teknisyenlerimiz, size üretici garantili paketler ve değerlendirmeler sunarken, otomobilinizi kontrol edip onarır.

DS TAAHHÜTLERİ

  • Her şey dahil fiyat: Paketlere parça, işçilik ve MOPAR adı verilen orijinal DS parçaları için bir yıllık garanti dahildir.
  • Güven ilişkisi: Videocheck hizmet sayesinde uzman teknisyenlerimiz gerekli ek müdahaleler için sizinle video paylaşır.
  • Kalite: Teknisyenlerimiz, DS otomobilinize yüklenen en son teknolojiler konusunda eğitilmiştir.

Otomobiliniz keyfini tam bir gönül rahatlığı içinde çıkarın

Uzmanlarımız tarafından yapılan kontroller, işçilik ve MOPAR adı verilen orijinal DS parçalarını içeren her şey dahil paketler. Bakım işlemleriniz için kullanılan tüm parçalar, yeni otomobillere takılan parçalarla %100 aynıdır. DS otomobilinize en uygun parça oldukları için, maksimum güvenlik garanti ederler. Bu orijinal kalite sayesinde otomobilinizin performansını yıllar boyu korursunuz.

ÜRETİCİ REVİZYON PAKETİ

Yıllar boyunca aynı sürüş keyfini yaşayabilmeniz için DS otomobilinize uygun bir bakım programı geliştirdik.

YAĞ DEĞİŞİMİ PAKETİ

Motorunuzu ve ömrünü korumak, böylece kirletici emisyonları ve yakıt tüketiminizi azaltmak için, otomobilinizde yılda en az bir kez yağ değişimi yapılmalıdır.

KLİMA PAKETİ

Klima sistemi, konforunuzu korumanıza ve sağlıklı bir yolcu kabininin keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

ÖN CAM PAKETİ

DS otomobilinizin direksiyonunda, mükemmel bir görüş kabiliyeti ve dış etkenlere karşı koruma beklersiniz. Ön camınız hasar gördüğünde, uzmanlarımız güvenliğinizi sağlamak için onu onarır, hatta değiştirir.

CAM SİLECEĞİ PAKETİ

Otomobilinizin olmazsa olmazı olan ön cam silecekleri güvenliğinizi garanti eder.

FREN PAKETİ

Fren sistemi anında ve tam olarak harekete geçmelidir. Düzenli kontroller güvenliğinizi sağlar ve fren mesafesinin uzamasını engeller.

LASTİK MONTAJ VE BALANS AYARI PAKETİ

Otomobiliniz ile zemin arasındaki tek temas noktası olan lastikleriniz, güvenliğiniz, konforunuz ve DS otomobilinizin performansı için çok önemlidir.

AMORTİSÖR PAKETİ

Amortisörlerinizin bakımı, otomobilinizin güvenliği ile eş anlamlıdır. Kusursuz bir sürüş deneyimi yaşamanız için DS Automobiles markası, amortisörlerinizin durumunu düzenli olarak bakımını yaptırmanızı önerir.

TRİGER SETİ PAKETİ

Otomobilinizin en önemli parçalarından biri olarak kabul edilen triger kayışı, motorun düzgün çalışmasını sağlamak için mükemmel durumda olmalıdır.

AKÜ PAKETİ

Akünün görevi, DS otomobilinizin tüm hava koşullarında ve her zaman çalışmasına olanak tanımaktır. Optimum dayanıklılık için akünüzü koruyun.

ÖN TEKNİK KONTROL

Check up sayesinde otomobilinizin teknik kontrolünü yaptırabilirsiniz. Teknisyenlerimiz, otomobilinizin tüm noktalarına check-up yaparak gerekli onarımlar konusunda sizi önden bilgilendirir.

KAROSER PAKETİ

Otomobilinizin karoserinde çizikler ve küçük ezikler olabilir. DS uzman karoser ustalarının uzmanlığı sayesinde otomobilinizi orijinal görünümüne kavuşturun.

Kişiye özel hizmetler

Online randevularınız

Size en yakın servisi seçin ve aracınızın hijyen kurallarına uygun bakımını sağlamak için DS uzmanlığından yararlanın.

Yasal Uyarılar


(1), (2) ve (3) DS Automobiles servisinizde bulunurluğa göre.

(2) Kredi kartı ile ödeme: kabul edilen kredi kartları: CB, Visa, Mastercard; Electron, Maestro, Nickel Account, Revolut, American Express gibi sistematik yetkilendirmeye sahip ön ödemeli kartlar ile sanal kartlar veya e-kartlar kabul edilmemektedir.

(3) D+30 güne kadar daha sonra ödeme.

(4) Kredi kartı ile ödeme: kabul edilen kredi kartları: CB, Visa, Mastercard; Electron, Maestro, Nickel Account, Revolut, American Express gibi sistematik yetkilendirmeye sahip ön ödemeli kartlar ile sanal kartlar veya e-kartlar kabul edilmemektedir. (yasal uyarılar 2 ile aynı)