ALLER AU CONTENU

Hasar paketi

Hatlarını korumak için

DS Service, karoser üzerindeki darbeler için size hızlı ve uygun maliyetli çözümler sunar. DS uzman hasar ustalarının uzmanlığı sayesinde otomobilinizi orijinal görünümüne kavuşturun.

 

DS otomobilinizin karoseri bir darbeye maruz kalmışsa, onarımı özel bir dikkat ve profesyonellerin uzmanlığını hak eder.


DS Service atölyesi şunları garanti eder:

  • Üreticinin en katı gereksinimlerine cevap veren iş kalitesi,
  • eğitimli karoser uzmanlarından oluşan bir ekip,
  • parçalar ve işçilik konusunda garantili müdahale,
  • özel ekipman ve otomobiller,
  • MOPAR olarak adlandırılan orijinal Üretici parçaları veya döngüsel ekonomiden gelen parçalar,
  • titiz kalite kontrolü.

Size daha iyi destek olabilmek için

Otomobilinizin komple elden geçirilmesi için ön cam da dahil olmak üzere gerekli tüm çalışmaları biz gerçekleştiriyoruz, siz de bakım ve hasar işlemlerini aynı DS Service atölyesinde gerçekleştiriyorsunuz.

 

DS ayrıca otomobilinizi orijinal görünümüne kavuşturmak için makul fiyatlarla bir dizi hasar ve cam (darbe onarımı ve optik yenileme) paketleri sunmaktadır.

DS AUTOMOBILES & ÇEVRE

Sorumlu bir üretici olarak DS Automobiles çevreyi kirletici ürünlerin arıtılmasında aktif olarak görev alır (i) Daha fazla bilgi edinmek için www.stellantis.com web sitesini ziyaret edin  .

 

DS Automobiles, otomobillerin tasarımından kullanılmış parçaların yeniden işlenmesine kadar otomobilin yaşam döngüsünün her evresinde, bayi ağıyla birlikte, çevreye karşı daima duyarlı olmayı taahhüt eder (i) Daha fazla bilgi edinmek için www.stellantis.com web sitesini ziyaret edin  .

Kişiye özel hizmetler

DS Service mükemmelliği
DS Service size mükemmel bakımın huzurunu sunar
Satış Sonrası Hizmetler
DS, farklı bakım paketleri ile otomobilinizin kullanım ömrünün her aşamasında size eşlik eder.