ALLER AU CONTENU

DS Servıce

Zahmetsiz mükemmel bakım

DS Service, otomobilinizle her ilgilenmeniz gerektiğinde size bu özeni sunar.

Zamanınız değerli olduğundan, DS otomobilinizin bakımı programınıza uyumlu şekilde entegre edilir; böylece DS otomobilinizi servise bırakmak zorunda kalmadan önceliklerinize odaklanabilirsiniz.

 

DS Service, bakımdan onarıma kadar her hizmette, her zaman sağlık kurallarına uyarak, otomobilinizin uzun ömürlü ve güvenli olması için

her türlü çabayı gösterir.

 

Bakım hiç bu kadar basit olmamıştı.

Yetkili serviste OTOMOBİLİNİZE özel kişiselleştirilmiş bakım önerileri

DS teknisyenlerinin uzmanlığı
Sizinle ve DS otomobilinizle ilgilenmek üzere özel olarak eğitilmiş ve akredite edilmiş danışmanlarımız ve yetkili teknisyenlerimizin yakınlığı ve uzmanlığı sayesinde, sizi servislerimizde mükemmel bir deneyim bekliyor. 
Otomobilinize en iyi şekilde bakılmasını sağlayacak hizmetler için rezervasyon yaptırın
Mutlak bir gönül rahatlığıyla seyahat etmek için DS otomobilinizin takibi, bakımı veya onarımından yararlanın. Teknisyenlerimizin uzmanlığını, otomobilinize uygun yedek parçaları ve rekabetçi fiyatları garanti ediyoruz. 
Paketler ve revizyonlar
En iyi teknisyenlerimiz, doğru maliyetlerle size özel paket teklifleri sunarak otomobilinizi kontrol eder ve onarır. 

Her adımda destek

ONLINE randevu alın

Birkaç tıklamayla veya MyDS uygulamanızda size en yakın servisi ve ziyaretinizin tam zamanını seçin.

DS Service, otomobilinizin her zaman sağlık kurallarına uygun olarak takibi, bakımı veya onarımı için her türlü çabayı gösterir.

Tamamen şeffaf fiyat teklifleri

Web sitemizde veya MyDS uygulamasında ihtiyaçlarınıza uygun teklifi alırsınız. Böylece bütçenize ve otomobilinize uygun paketler hakkında bilgi alma fırsatı da bulabilirsiniz.

DS VALET, zamanınız kontrol altında

DS Automobiles, DS otomobilinizi satın alırken veya yetkili servislerimizden randevu alırken özel bir vale hizmetini sunarak zaman kazanmanıza yardımcı olur. Böylece otomobilinizi istediğiniz yerden teslim alır ve istediğiniz yere teslim ederiz.

Videocheck: Otomobil bakım ve parça değişim işlemlerinin video çekimi ve tam şeffaflıkla takibi

DS otomobilinizin servise bırakıldıktan sonra ve herhangi bir işlemden önce, tüm diyagnostik süreci uzmanlarımız tarafından filme alınır. Yapılması gereken ek işler tespit ederlerse, yapılan diyagnostiğin videosunu göndererek ve planlanacak müdahaleyi ücreti ile birlikte açıklayarak sizi bilgilendireceklerdir. Bu ek müdahaleleri onaylayıp onaylamamak size kalmıştır.

DS Assıstance

Güvenliğiniz ve konforunuza duyarlıyız.

Sizi otomobilinizle ilgili en ufak bir endişeden bile koruyan DS Assistance hizmetinden yararlanın.

Kişiye özel hizmetler

Benzersiz bir DS Deneyimi

ONLY YOU, sizin için tasarlanan ve beklentilerinize göre uyarlanan kişiye özel programınızdır. Mobilite ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve size DS evreninde özel deneyimler yaşatacak hizmetlerden yararlanın.

MyDS Uygulaması

MyDS uygulaması, DS otomobilinize ve otomobilinizin ortamına bağlanmanıza olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Her yolculuk öncesinde, sırasında ve sonrasında sürüş deneyiminizi genişletin.