ALLER AU CONTENU

DS 4 ESPRIT DE VOYAGE

 

KOLEKSİYONU

 

 

DS ÖZEL KOLEKSİYONU

Mükemmelliğin ve tasarımın birleşimi olan DS Automobiles, zarafet simgesi olarak tasarlanan özel koleksiyonunu sunuyor. Bu özel tasarım otomobiller, DS tasarımcılarının, zanaatkarlarının, uzmanlarının ve mühendislerinin olağanüstü bilgi birikimini öne çıkarıyor ve onlara benzersiz ve lüks bir seyahat deneyimi yaşatıyor.

 

DS 4 Esprit de Voyage, Fransız Seyahat Sanatını daha iyi yansıtmak için tasarlandı.

ESPRIT DE VOYAGE

Hayatımıza ışığın şehri, lüks bilgi birikiminin ve yaratıcılığın başkenti Paris'te başladık. Paris, tasarımlarımıza, fikirlerimize ve seyahat sanatımıza ilham veriyor.

 

Esprit de Voyage Koleksiyonunda, tasarımlarımızın öne çıkan özelliği yüksek saatçilikten esinlenen Clous de Paris Giyos motifleridir. Hassas bir ışık oyunuyla kesişen ve birbiriyle iç içe geçen bu küçük detaylar, Fransız lüks bilgi birikimini vurgulamak için Esprit de Voyage'ın çıkış noktası olarak belirlenen benzersiz ve şiirsel zarafeti ortaya çıkarır.

Dış Tasarım
Seyahatlerinizi büyülü hale getirin
Siyah Tasarım Detayları
DS WINGS süslemeleri, zarif siyah tasarım detayları DS 4 Esprit de Voyage’ın büyüleyici tasarımını öne çıkarıyor.
Büyüleyici bir ön tasarım
DS 4 Esprit de Voyage'ın parlak siyah tonundaki zarif ızgarası, üzerindeki krom süslemelerin yarattığı ince ışık dokunuşlarıyla zenginleştirilmiştir. DS MATRIX LED VISION farlar, etkileyici bir ışık demeti ile aydınlatma sağlar ve otomobile keskin olduğu kadar büyüleyici bir görünüm verir.
Özel dikiz aynası tasarım detayı
Uzman ve hassas lazer işlemelerle süslenen dikiz aynası gövdeleri, Esprit de Voyage imzasının ve DS Automobiles'in teknik bilgisinin zarif bir yansımasıdır.
19’’ CANNES alaşım jantlar
19 inç krom gri detaylı CANNES jantlar, DS 4 Esprit de Voyage modelimizin karateristik tasarımını öne çıkarır ve zarafet katar. Seyahatten alınan keyfi ve seyahat sanatı konseptini güçlendiren sportif bir görünüm sunar.
Siyah renkli açılır cam tavan
Siyah tavan, koleksiyonun aerodinamik karakterinin altını çizen güzel bir ışık kontrastı ve zarif bir dokunuş katar. Bu açılır cam tavan, yolcu kabininin aydınlatılmasını ve seyahat sırasında havayı özgürce hissedebilmenizi sağlar.
Heykelsi arka aydınlatma grubu
Otomobilin arka kısmında, tamamen LED ile donatılmış olan farlar, benzersiz ve fütüristik bir görsel şölen sunar. Lazerle işlenmiş balık sırtı motifleri ve sıralı yanan sinyal lambaları ve siyah tasarım detayları ile güçlendirilmiş olan DS 4 Esprit de Voyage’a etkileyici ve modern bir görünüm katar.
İÇ TASARIM
Detaylara gösterilen özen
Zarif gri tonlarında tasarlanan ve iç tasarıma Granit Grisini uyumlu bir şekilde harmanlayan DS 4 Esprit de Voyage'ın yolcu kabini, gerçek bir ışık ve görsel şölen sunuyor .
Özel ESPRIT DE VOYAGE imzası
Sınıfının en iyisi Nappa Deriyle döşenmiş orta konsol, ekiplerimizin uzmanlığını büyük bir incelikle ortaya koyan zarif bir kabartma olan özel Esprit de Voyage imzasıyla dekore edilmiştir.
ÇAKIL GRİSİ KOLTUKLAR
Çakıl Grisi koltuklar, iç mekana parlak ve zarif bir dokunuş getirir. Koltukların ince dokusu ve konforu, otomobilde rahatlığı ve sürüş keyfini garanti eder.
Özel kapı eşikleri
“Esprit de Voyage" yazısıyla işlenen parlak alüminyum kapı eşikleri, bu benzersiz koleksiyon için özel olarak tasarlandı. Bu ışıltılı kapı eşikleri, sizi zarafet evrenine davet ediyor.
Kabin içi konfor
Seyahat Günlüğü

GÜNCEL TEKLİFLER

DS 4 Esprit de Voyage

Takas desteği* avantajıyla

 

*Takas desteği uygulama esasları için size en yakın DS STORE'a danışınız.

 

 

KİŞİYE ÖZEL HİZMETLER
ONLY YOU
Kişiye özel hizmet programımızı keşfedin
BAKIM, YARDIM VE GARANTİ KOŞULLARI
DS Servis tekliflerimizle otomobilinizi huzurla sürün

Yasal uyarılar

 

¹Gösterilen yakıt tüketimi, CO₂ emisyonları ve menzil değerleri, 1 Eylül 2018'den itibaren yeni araçlar için onaylanmış olan WLTP test prosedürüne uygundur. Bu WLTP prosedürü, daha önce kullanılan test prosedürü olan Yeni Avrupa Sürüş Döngüsünün (NEDC) yerini almıştır. Test koşullarının daha gerçekçi olması nedeniyle, WLTP prosedürüne göre ölçülen yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonları birçok durumda NEDC prosedürüne göre ölçülenlerden daha yüksektir. Yakıt tüketimi, CO₂ emisyonları ve menzil değerleri, gerçek kullanım koşullarının yanı sıra şarj sıklığı, sürüş tarzı, hız, özel donanımlar, tercih edilen opsiyonlar, lastik türleri, dış ortam sıcaklığı ve araç içindeki termal konfor gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için satış noktanızla iletişime geçin.