ALLER AU CONTENU
Koleksiyon
DS 7 ESPRIT DE VOYAGE
KOLEKSİYONU
DS ÖZEL KOLEKSİYONU

En büyük lüks markaların benzersiz bilgi birikiminden ilham alan DS Automobiles, sınırlı sayıda üretilen özel koleksiyonunu sunuyor. Bu özel koleksiyon, DS uzmanlarının olağanüstü bilgi birikimini öne çıkarıyor ve mükemmelliğin ifadesi olan benzersiz, rafine ve zarif tasarımı ortaya çıkarıyor.

 

Markanın tasarımcıları, ustaları, uzmanları ve mühendisleri için gerçek bir ifade alanı olan bu özel versiyon, Seyahat Sanatı ruhunu ve tutkusunu yüceltirken, zarafeti yüksek standartlar ve yaratıcılığı öne çıkarıyor. Lüks otomobil geleneği ile yenilikçilik arasındaki birlikteliği yücelten eşsiz bir Koleksiyon.

ESPRIT DE VOYAGE

Hayatımıza ışığın şehri, lüks bilgi birikiminin ve yaratıcılığın başkenti Paris'te başladık. Paris, tasarımlarımıza, fikirlerimize ve seyahat sanatımıza ilham veriyor.

Esprit de Voyage Koleksiyonunda, tasarımlarımızın öne çıkan özelliği yüksek saatçilikten esinlenen Clous de Paris Giyoş motifleridir. Hassas bir ışık oyunuyla kesişen ve birbiriyle iç içe geçen bu küçük detaylar, Fransız lüks bilgi birikimini vurgulamak için Esprit de Voyage'ın çıkış noktası olarak belirlenen benzersiz zarafeti ortaya çıkarır.

DIŞ TASARIM
Seyahat keyfi
Siyah tasarım detayları
Siyah tavan barlarından DS WINGS süslemelerine kadar zarif siyah tasarım detayları, DS 7 Esprit de Voyage'ın büyüleyici ve benzersiz görünümünü ortaya çıkarıyor ve her yolculuğu unutulmaz bir maceraya dönüştürüyor. 
KROM SÜSLEMELİ PARLAK SİYAH IZGARA
Parlak siyah tonundaki DS WINGS ile zenginleştirilmiş ve krom süslemelerin yansıttığı ince ışık dokunuşlarıyla bu ızgara, tasarımımıza zarafet ve rafinelik katıyor.
Arka aydınlatma grubu
DS Automobiles'e 'özgü  efektli ışıklar, modelimize hipnotize edici ve keskin bir görünüm kazandırarak etkileyici bir görünüm kazanmak üzere tasarlanmıştır. Krom kaplama DS AUTOMOBILES arması, zarif siyah süslemeleriyle öne çıkıyor.
ESPRIT DE VOYAGE İMZASI
Özel Esprit de Voyage imzası, DS 7 Esprit de Voyage'ın kapı eşiklerini bu özel modelin sofistike bir imzası gibi zarif bir şekilde süslemek için gri motifi kromla uyumlu bir şekilde harmanlıyor.
Özel 19 inç OYAMA jantlar

DS 7 Esprit de Voyage'ın atletik ve karizmatik görünümü, her seyahati rafine bir yolculuk haline getirmek üzere koleksiyona özel tasarlanmış, koyu gri elmas kaplamasıyla süslenmiş 19 inç OYAMA jantlarla güçlendiriliyor. 

 

*İsteğe bağlı olarak 20 inç ALEXANDRIA jantlar sunulmaktadır. 

Özel Dikiz Aynası Tasarım Detayı 
Uzman ve hassas lazer işlemelerle süslenen dikiz aynası gövdeleri, Esprit de Voyage imzasını zarif bir şekilde sergiliyor.
İÇ TASARIM
Detaylara gösterilen özen
Işık ve görsel şölen sunan iç tasarım, orta konsolda kullanılan Nappa derinin zarifliği ile hem ince dokulu hem de ışıltılı inci grisi deri koltuk döşemelerinin parlaklığını birleştiriyor. Konfor ve zarafet için göz kamaştırıcı bir görünüm sunuyor.
Benzersiz ESPRIT DE VOYAGE imzası
DS Automobiles'in Renk ve Malzeme ekipleri tarafından tasarlanan Esprit de Voyage imzası,  İnci Grisi Nappa Deri orta konsolunu süslüyor ve DS'in olağanüstü teknik uzmanlığını temsil ediyor.
İnci Grisi Deri Koltuklar
Bu koleksiyonda  koltuklar, iç konforu öne çıkaran yüksek kaliteli ve hafif bir malzeme olan İnci Gri deri ile kaplanmıştır. Her dikiş, her teknik, hem sürücü hem de yolcular için benzersiz ve sofistike bir ortam oluşturmak için incelikle işlenmiştir.
Özel Kapı Eşiği Süslemeleri
Bu Koleksiyon için özel olarak tasarlanan “Esprit de Voyage” imzalı kapı eşikleri, açıldığında ışıltılı bir davetiye gibi parlıyor.
Kabin içi konfor
Seyahat Sanatı
KİŞİYE ÖZEL HİZMETLER
Only You
Kişiye özel hizmet programımızı keşfedin
BAKIM, YARDIM VE GARANTİ KOŞULLARI
DS Servis tekliflerimizle otomobilinizi huzurla sürün.