E-TENSE DS AUTOMOBILES Hibrit Otomobil Ailesi

Geleceğin şehirlerini hayal edin: E-TENSE, mobilite çözümümüzü hayata geçirirken, yolculuklarınızdan aldığınız zevk ve ihtiyaçlarınıza uygun hazırlanan hizmetlere odaklanıyor.

Yeni ve çarpıcı modelimiz hakkında bilgi edinin: DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 şarj edilebilir hibrit.

MODELLER OTOMOBİLLERİMİZİ KEŞFEDİN

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4: Şarj Edilebilir Hibrit

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4, güç ve esnekliği bir araya getiriyor: Dört tekerlekten çekiş ve 300 beygir gücü. Otomobil elektrik modunda iken, ev-iş arasındaki günlük kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayacak 58 km (WLTP) menzil sunuyor.

REKABETTEN YENİLİK DOĞAR

Formula E'deki taahhüdümüze ve çifte şampiyon unvanımıza dayanarak, elektrikli ve şarj edilebilir hibrit modellerimizde frenleme sırasında enerji geri kazanımı gibi motor sporlarından gelen teknolojileri birleştirdik. Performanstan doğan modellerimiz size şık bir şekilde yeni ufuklar açıyor

ENERJİ Çevre dostu otomobillerin faydalarını keşfedin

Performans & haz

Elektrikli ve şarj edilebilir hibrit otomobillerimiz sürüş tadını çıkarabileceğiniz bir alan sunuyor. Yeni deneyimin keyfini sürmeye başlayın: Anında kullanılabilir tork, elektrik modunda sıfır hava kirliliği ve şarj edilebilen hibrit yapı sayesinde daha düşük emisyon değerleri.

Sade & verimli

Elektrik, özellikle daha iyi enerji yönetimi sağlayan enerji geri kazanımlı frenleme sistemi ile en verimli enerji türlerinden biridir. Bunun yanı sıra, fren diskleri gibi bazı bileşenler daha yavaş aşındığı gibi finansal açıdan bakıldığında elektrik, dizel veya benzine kıyasla daha fazla avantaja sahiptir.

Yasal uyarılar ¹ Hibrit: Yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerleri, yeni düzenleme olan Dünya Uyumlulaştırılmış Hafif Araç Test Prosedürü WLTP'ye (AB 2017/948 Regülasyonu) göre belirlenmiştir ve elde edilen değerler, diğer araçlar ile kıyaslanabilirliği sağlamak bakımından, NEDC’ye çevrilmiştir. Güncel bilgi için lütfen satış noktanıza başvurunuz. Bu WLTP prosedürü, daha önceden kullanılan NEDC döngüsünün yerini alır. Test koşulları daha gerçekçi olduğundan, WLTP prosedürüne göre ölçülen yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonları birçok durumda NEDC prosedürüne göre ölçülenlerden daha yüksektir. Yakıt tüketimi, CO₂ emisyonları ve menzil değerleri, gerçek kullanım koşullarına, şarj sıklığı, sürüş tarzı, hız, seçilen isteğe bağlı donanım,  lastik türleri, dış sıcaklık, araçta tercih edilen termal konfor gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir. Araçtki termal konfor. Daha fazla bilgi için satış noktanızla iletişime geçtiğinizden emin olun.