ALLER AU CONTENU

TEKNOLOJİLER

Teknolojiler ve Yenilikler

DS Automobiles'de teknolojiler ve yenilikler, markanın mükemmelliği ve teknik uzmanlığının yanı sıra otomobilin enerji geçişindeki geleceğini yansıtır.

DS Automobiles modelleri, çevreye dostu, konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi sağlamak için en iyi otomobil içi teknolojilerle donatılmıştır.

Ekolojik olarak verimli teknoloji
DS otomobilleri, performans ve sürüş keyfinden ödün vermeden verimli sürüş sağlamak için ekolojik olarak verimli teknolojilerle donatılmıştır. Yeni DS elektrikli ve şarj edilebilir hibrit otomobillerde bulunan E-TENSE teknolojisi, elektrikli ulaşımın geleceğini ortaya koyar. Ayrıca PureTech ve BlueHDi motorlarımız ağırlıklarının ve boyutlarının küçültülmesi sayesinde daha çevre dostu sürüş sağlar ve böylece DS otomobilinizin yakıt tüketimini azaltır.
Sürüş yardım teknolojileri

DS Automobiles, otomobilinizde huzurlu ve güvenli bir yolculuk yapmanızı sağlamak için sürüş yardım teknolojilerini otomobil serisine dahil etmiştir. Genişletilmiş sanal gösterge paneli, gözlerinizi yoldan ayırmadan sürüşle ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlarken, DS Driver Attention Monitoring ile sürücü dikkatinin dağılmasının en ufak bir belirtisinde otomatik olarak sesli bir sinyal göndererek daha güvenli yolculuklar sunar. Tehlikeleri öngörmenize olanak tanıyarak sürüşü daha dingin ve huzurlu hale getiren DS Night Vision* gibi, DS otomobillerine entegre edilen diğer sürüş yardım teknolojileri, maksimum sürüş güvenliği sağlayacaktır.

 

*İlgili sürüş yardım teknolojileri modellere göre farklılık gösterebilmektedir.

Sürüş konforu teknolojileri

DS otomobilinizin direksiyonunda size ödünsüz konfor sunacak teknolojiler geliştirildi. DS otomobilinizin kapılarının açılmasını sağlayan anahtarsız giriş ve çalıştırma sisteminden FOCAL Electra® HiFi Sisteminin sunduğu ses saflığı ve hatta otomobil içi konfor sağlayan DS Air havalandırma sistemine kadar tüm teknolojilerimiz*, otomobilinizin performansını ve tasarımını yücelterek her yolculukta size eşlik eder.

 

*Sunulan teknolojiler modellere göre farklılık gösterebilmektedir.

DS Konsept Otomobiller
En son teknoloji ve öncü tasarımdan doğan DS Konsept Otomobiller, benzersiz ve fütüristik bir estetiğe sahip sanat eserleridir. DS E-TENSE Performance, DS X E-TENSE ve DS E-TENSE konsept otomobilleri, %100 elektrikli güç üniteleriyle donatıldığından benzersiz bir tepkisellik ve performans garanti eder. DS Aero Sport Lounge konsept otomobili, eğimli tavan çizgisi sayesinde aerodinamik olmanın yanı sıra bir sedanın zarif siluetini sunar. Her bir DS Konsept Otomobil kreasyonu, DS Automobiles'in imzasını attığı yeni bir geleceğin otomobili vizyonunun ifadesidir.