ALLER AU CONTENU

MyDS Uygulaması

Her yerde ve her zaman erişebileceğiniz kişisel alanınız

BAĞLANIN VE YOLA ÇIKIN

MyDS uygulaması, DS otomobilinize ve otomobilinizin ortamına bağlanmanıza olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Tüm Only You hizmetlerine tek bir tıkla erişin ve her yolculuk öncesinde, sırasında ve sonrasında sürüş deneyiminizi genişletin. DS modellerinin tümü, MyDS uygulamasıyla uyumludur.

DS evreni akıllı telefonunuzda

MyDS Uygulaması

Günlük refakat

Yolculuk öncesi: DS otomobilinizi kolayca bularak hayatınızı kolaylaştırın.*

Yolculuk sırasında: Yolculuklarınızı ve tüketiminizi takip edin. MyDS, bir sonraki bakım adımınız için sizi uyaracaktır.*

Yolculuk sonrası: DS otomobilinizden son varış noktanıza yürüyerek ulaşmanızı sağlayan, konforlu bir refakatçi.*

MyDS uygulaması, her yolculuktan sonra menzil, kat edilen kilometre ve bakım zamanı gibi tüm kişisel hizmetleri görüntüleyerek DS otomobilinize daha iyi bakmanızı sağlar.

* İnternet bağlantısı ve navigasyon işlevleri bulunan akıllı telefonunuzdan.

Kullanım kılavuzları

DS otomobiliniz hakkında bilmeniz gereken her şey.

 

MyDS uygulaması sayesinde otomobilinizin tüm belgelerine doğrudan erişebilirsiniz. DS otomobilinizin çalışması veya en iyi servis ve bakım uygulamaları ile igili her şey parmaklarınızın ucunda.

DS EĞİTİCİ VİDEOLAR

DS otomobilinizin size sunabileceği her şeyden yararlanın.

 

Otomobilinizi yeni satın aldınız ve yardıma ya da MyDS hizmetleri hakkında bilgiye ihtiyacınız mı var? Kullanım talimatı videoları (eğitim videoları) ile otomobilinizdeki farklı teknolojilerin nasıl çalıştığını öğrenin. Bu araç ve donanımların çalışması hakkında aradığınız tüm bilgileri bulun.

HİBRİT OTOMOBİLİNİZİ UZAKTAN KONTROL EDİN

MENZİL HAKKINDA BİLGİLER

Şarj durumunu veya tahmini kalan menzili gerçek zamanlı olarak öğrenin. Bir bakışta, otomobilinizin şarj durumunu ve ön ısı koşullandırmasını görüntüleyin.

ŞARJ PROGRAMLAMA

Otomobiliniz şarj olurken, şarj hızını ve tahmini şarj süresini görüntüleyin. Ayrıca, otomobiliniz için örneğin yoğun olmayan saatlerde, ertelemeli şarj programlaması da yapabilirsiniz.

ÖN ISI KOŞULLANDIRMASI

Kabin ön ısı koşullandırma ayarı, otomobilinizin ısıtmasını veya soğutmasını programlamanıza olanak tanıyor. Konforunuz için tasarlanan bu işleve otomobil bağlı olsun veya olmasın erişilebilir.

Şarj edilebilir hibrit modeller için uzaktan kumanda eğitimleri


 

Uzaktan kumanda etkinleştirme

Bu eğitim videosu, MyDS uygulamasından E-TENSE Uzaktan Kumandanın nasıl kaydedileceğini ve etkinleştirileceğini açıklar. E-TENSE otomobilinizin durumundan sürekli olarak haberdar olmanızı sağlayan bu özelliğe nasıl abone olacağınızı adım adım öğrenin.

Uzaktan kumanda

Bu eğitim videosuyla, MyDS uygulamasından E-TENSE Uzaktan Kumanda özelliklerinin nasıl kullanılacağını öğrenin. E-TENSE otomobilinizin durumundan sürekli olarak haberdar olmak için uygulamanızı nasıl özelleştireceğinizi adım adım öğrenin: akünüzün menzilini ve şarj durumunu kontrol edin, otomobilinizin şarjını veya uzaktan ön ısı koşullandırmasını belirli bir zamana, seçtiğiniz günlere programlayın.
MyDS hizmetlerini keşfedin
Otomobilinizden ve hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak eğitici videolar ve kullanım kılavuzu videolarımıza göz atın.

Mobilité

Depuis l'application MyDS, accédez aux services proposés par notre partenaire de mobilité Free2Move pour oublier les contraintes du trajet automobile : Mobility Pass et Free2Move Services.

Services sur mesure

ONLY YOU, UN LUXE D'ATTENTIONS
DS CLUB PRIVILÈGE : vivez des moments uniques en devenant membre de notre club d'exception.

DS ASSISTANCE : bénéficiez d’une assistance à vie gratuite 24h/24 et 7j/7 en France métropolitaine et à l’étranger.

DS VALET : disposez d'un voiturier dédié lors de l’achat de votre DS, ou bien lors de la prise de rendez-vous dans nos ateliers.

AVEC FREE2MOVE RENT, louez le modèle DS de votre choix. Réservez votre véhicule facilement depuis votre Smartphone. 
ALLEZ ENCORE PLUS LOIN AVEC LA FONCTION SCAN
Vous avez la possibilité de consulter en ligne la documentation de bord de votre DS via votre smartphone.

1/ Vous téléchargez la documentation digitale depuis l'application MyDS.
2/ Grâce à l'appareil photo de votre mobile, vous pouvez désormais scanner la partie de votre DS afin d'afficher les informations détaillées de l'élément.

Simple, rapide et efficace, la fonction Scan vous donne toutes les informations nécessaires.