ALLER AU CONTENU

DS 7 PERFORMANCE LINE

Teknik Uzmanlık ve Dinamizm
Cesur
Dinamik ve sıradışı tasarım
DS 7 PERFORMANCE LINE, özel dış tasarımıyla dikkatleri üzerine çekerken, Alcantara® iç mekanı ve ayırt edici Performance Line süslemeleriyle DS Automobiles'in ayrıntılara gösterdiği özeni gözler önüne seriyor.
Dış TASARIM
Sportif bir tasarım konsepti

DS 7 PERFORMANCE LINE, dış tasarımında sunduğu siyah DS logosu, Performance Line logoları, parlak siyah DS WINGS ve parlak siyah tavan rayları gibi tasarım detayları ile daha sportif bir duruş sergiler. Standart olarak sunulan, 19” parlak siyah renkli SILVERSTONE hafif alaşım jantlar veya opsiyonel olarak sunulan 20’’ TOKYO hafif alaşım jantlar*, DS 7 PERFORMANCE LINE’ın çarpıcı tasarımını vurgular.

 

*Sağdaki resimde gösterilen jant modelidir.

İÇ TASARIM
Siyahın asaleti
DS 7 PERFORMANCE LINE'ın asaletini gözler önüne seren özel iç tasarımı, Seyahat Sanatına övgü niteliğindeki benzersiz bir otomobil içi deneyimi sunuyor. DS Kanvas ile Koyu Siyah Alcantara® gibi asil malzemelerin kullanıldığı iç tasarım, Performance Line işlemelerin yanı sıra bu versiyona özgü karmin ve şampanya rengi dikişler gibi zarif detaylarla zenginleştirildi.
KİŞİYE ÖZEL HİZMETLER
ONLY YOU
Kişiye özel hizmetlerimizi keşfedin
BAKIM, YARDIM VE GARANTİ KOŞULLARI
DS Servis tekliflerimizle otomobilinizi huzurla sürün

Yasal uyarılar

 

Gösterilen yakıt tüketimi, CO₂ emisyonları ve menzil değerleri, 1 Eylül 2018'den itibaren yeni araçlar için onaylanmış olan WLTP test prosedürüne uygundur. Bu WLTP prosedürü, daha önce kullanılan test prosedürü olan Yeni Avrupa Sürüş Döngüsünün (NEDC) yerini almıştır. Test koşullarının daha gerçekçi olması nedeniyle, WLTP prosedürüne göre ölçülen yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonları birçok durumda NEDC prosedürüne göre ölçülenlerden daha yüksektir. Yakıt tüketimi, CO₂ emisyonları ve menzil değerleri, gerçek kullanım koşullarının yanı sıra şarj sıklığı, sürüş tarzı, hız, özel donanımlar, tercih edilen opsiyonlar, lastik türleri, dış ortam sıcaklığı ve araç içindeki termal konfor gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için satış noktanızla iletişime geçin.