DS 7 CROSSBACK

Cesaretten mükemmellik doğar

 

MOTOR SEÇENEKLERİ

130 BG'nden 300 BG'ne
Şarj edilebilir hibrit seçeneği ile

BOYUTLAR

Uzunluk: 4,57 metre
Genişlik: 1,91 metre
Yükseklik: 1,63 metre

TÜKETİM VE EMİSYONLAR (WLTP¹)

Tüketim: 1,6 litre / 100 km'den itibaren

CO₂ Emisyonları: 34 gr/km'den itibaren


KARİZMATİK Dış Tasarım


DS 7 CROSSBACK, ikinci jenerasyon DS modellerine açılan bir kapı. Bu zarif SUV; tüm asaletini herkesin fark edebileceği bir ön yüz ile gözler önüne seriyor: DS WINGS. Profilden itibaren, heykeltraş inceliğiyle şekil verilen tasarımı ve jantlarının estetiği, DS 7 CROSSBACK'in dinamizmini vurguluyor. Bir mücevher parçası gibi parlayan tasarımıyla, DS LED VISION isimli tamamen LED ön farlar, DS 7 CROSSBACK'in dış tasarımına ihtişam katıyor.

DS 7 CROSSBACK

KASLI VE ZARİF ÇİZGİLER

Karizmatik, kaslı ve tutkulu tasarımıyla DS 7 CROSSBACK, zarif kontrast çizgilerini ve kişiliğini ilk bakışta ortaya koyuyor. Bu ince uyum, uzmanlığımızın saflığını ve mükemmeliyetçiliğimizi ifade etme arzumuzun bir sonucu.

BÜYÜLEYİCİ BİR IŞIK İMZASI

Bir mücevher gibi tasarlanan DS ACTIVE LED VISION ile tüm bakışları üzerinize çekin. DS 7 CROSSBACK'in kilitleri açıldığında aydınlatma ünitesi canlanır ve sizi selamlar. Sürüş güvenliği hiç bu kadar şık ve teknolojik bir şekilde artırılmamıştı.

DS 7 CROSSBACK

AYRINTIYA OLAN DÜŞKÜNLÜK

DS 7 CROSSBACK, ikinci jenerasyon DS modellerine açılan bir kapı. Bu zarif SUV; tüm asaletini herkesin fark edebileceği bir ön tasarım ile gözler önüne seriyor.

DS 7 CROSSBACK

HEYKELSİ ARKA AYDINLATMA GRUBU

DS E-TENSE rüya otomobilinin arka aydınlatma grubundan doğrudan esinlenerek tasarlanan 3D Full LED teknolojisi; otomobilin arka lambalarında yer alan üç boyutlu balık sırtı deseniyle otomobilin cazibesini artırıyor.

DS 7 CROSSBACK
DS 7 CROSSBACK
24 SAAT TEST SÜRÜŞÜ

24 SAAT TEST SÜRÜŞÜ

Paris imzalı uzmanlık, inovasyon ve karizmatik bir tasarıma sahip olan DS 7 CROSSBACK’i incelemeniz için sizi DS STORE'larımıza davet etmekten mutluluk duyarız.

 

Aşağıdaki butona tıklayarak 24 saat test sürüşü talebinizi İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum ve Antalya'daki DS STORE'larımıza iletebilirsiniz.

GÜÇ ÜNİTELERİ DS 7 CROSSBACK'te sunulan güç ünitelerini keşfedin

E-TENSE ŞARJ EDİLEBİLİR HİBRİTİN GÜCÜ

E-TENSE 4x4 300

PURETECH: BENZİNLİ MOTOR

PureTech 225 Otomatik

BlueHDi: DİZEL MOTOR

BlueHDi 130 Otomatik

DS 7 CROSSBACK GÖVDE RENKLERİ

1
RENK SEÇİMİNE GERİ DÖN
1
Kutup Beyazı
1
Platin Grisi
1
Perla Nera Siyahı
1
Beyaz İnci
1
Mürekkep Mavisi
1
Kristal Gri
1
[cle1: OBROMAJPG Lang:TR]
19 inç parlak antrasit gri ‘ROMA’ alaşım jantlar
[cle1: 3072X850_BEIJINGJPG Lang:TR]
19 inç parlak siyah ‘BEIJING’ alaşım jantlar
[cle1: OBTOKYOJPG Lang:TR]
20 inç parlak siyah ‘TOKYO’ alaşım jantlar

UZMANLIK VE BİLGİ BİRİKİMİ İç tasarım - ayrıntıya olan düşkünlük


DS 7 CROSSBACK'in çağdaş ve şık iç mekanı; tasarımcılarımızın, mühendislerimizin ve koltuk imalatçılarımızın tüm bilgi birikimlerini sergilemektedir. Her malzeme ve her detay Haute Couture moda akımından alınan ilhamı kanıtlamaktadır.

Saat kayışı dokunuşu

DS Opéra Inspiration’da, değerli bir tam işlemeli deri olan Nappa derisi, iç mekanı zenginleştirmek için koltuk ustalarımız tarafından seçildi. Saat kayışı dokunuşu, DS Automobiles ve Fransız lüks işçiliği arasındaki derin bağlantıyı ince bir şekilde vurgular.

"Clous de Paris” giyoş motif

DS 7 CROSSBACK siparişlerini süslemek için ustalarımız “Clous de Paris” giyoş motifi deseniyle yüksek saatçilik tekniklerinden esinlendi. Bu kaplama, teknik olduğu kadar sanatsal olduğu gibi, zarafetle kesişen ve birbirine dolanan piramidal başlı küçük tırnakları temsil eder.

“İnci dikişi” süs dikişleri

Derilerimizin dikişleri üzerinde hayat bulan son derece sofistike bir detay, inci şeklinde bir motif olan Point Perle, doğrudan koltuk ustalarımızın hayallerinden doğdu. Zarif ve narin duruşu ile bu lüks moda dokunuşu, DS Automobiles'in eşsiz bir imzasıdır.

BRM R180 Saat

B.R.M Chronographes ile ortak tasarlanan B.R.M R180 saat, otomobil çalıştırıldığında ön konsol kutusundan görkemli bir şekilde ortaya çıkıyor. Kendinden ayarlı kolları ile teknoloji ve zarif tasarımı birleştiriyor.

Kristal montürlü kumanda

Zanaatkarlarımız otomobillerimizi en iyi malzemelerle mükemmelleştirmeye kendini adamıştır. Seçilen DS iç mekan tasarım konseptine bağlı olarak, merkezi medya ünitesi, orta konsolu prestijli bir görünümle yücelten nadir bir ayrıntı olan kristal montürü ile süslenebilir.

Kokpit

Duyuların ve yolun keyfi için tasarlanan sürüş alanlarımız teknoloji, incelik ve zarafeti birleştiriyor. Tamamen deri ile kaplanmış olan direksiyon simidi ile 12 inçlik dijital ekran sürüş bilgilerine erişmeyi kolaylaştırır.

EN GÜZEL İLHAMINIZ

Paris'i kutlayan DS 7 CROSSBACK'in iç mekanı, DS stil felsefesine sadıktır: kişiye özel olma.
Böylece, herkesin arzularını yerine getirmek ve zevkine hitap etmek için üç farklı tasarım konsepti sunulur. Siz de kendinize en uygun olanı seçin.

360° GÖRÜNTÜLEYİN
DS Inspiration OPERA, saat kayışı tasarımlı bazalt siyahı nappa deri
DS Inspiration RIVOLI, kristal grisi deri
DS Inspiration RIVOLI, bazalt siyahı deri
DS Inspiration PERFORMANCE LINE, bazalt siyahı Alcantara®
DS Inspiration OPERA, saat kayışı tasarımlı alezan kahvesi nappa deri
DS Inspiration BASTILLE, bazalt siyahı ve bronz perruzzi kumaş

DİNGİNLİK & MÜKEMMELİK

Her kumanda elinizin altında bulunsun diye DS 7 CROSSBACK'in iç kısmını size uygun tasarladık. Böylece, sürüşünüzden aldığınız keyfe yoğunlaşabilir veya FOCAL Electra® Hi-Fi ses sisteminin olağanüstü ses kalitesinin ve 14 hoparlörünün tadını çıkarabilirsiniz.

DS 7 CROSSBACK

TEKNOLOJİK En güncel teknolojiler hizmetinizde

Konforunuz için DS 7 CROSSBACK en yeni donanımları ve teknolojileri içerir.

DS PARK PILOT

DS 7 CROSSBACK otonom park yardım sistemi**

Bu yeni sürüş yardım teknolojisi sayesinde, direksiyonu veya pedalları manuel olarak kullanmak zorunda kalmadan, otomobil kendisini paralel ya da çapraz park edebiliyor. DS PARK PILOT, DS 7 CROSSBACK boyutlarına uygun bir park yerini 30 km/saat hıza kadar sürüşlerde algılar.

 

** İlerleyen dönemde sunulacaktır.

DS 7 CROSSBACK

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

Kamera destekli adaptif süspansiyon sistemi

Kamerası ve sensörleri sayesinde DS ACTIVE SCAN SUSPENSION, kusurları ortadan kaldırmak için yolun her kusurunu önceden algılar. Sistem, verileri gerçek zamanlı olarak bir bilgisayara iletir ve o da süspansiyonların sıkılığını veya esnekliğini ayarlamak ve en yüksek konforu sağlamak için tekerleklerin her birinde bağımsız olarak aktif hale gelir.

DS 7 CROSSBACK

DS ACTIVE LED VISION

Adaptif LED far sistemi

DS E-TENSE konsept otomobilinde ilk defa gözler önüne serilen DS ACTIVE LED VISION farlar hem şık hem de güçlüdür. Bir LED projektöründen ve üç dönen LED modülünden oluşur. Bu modüller, size optimum görüş sağlamak için hız, yol ve hava koşullarına göre döner ve eğilirler.

DS 7 CROSSBACK

DS NIGHT VISION

Gece görüş yardımcısı

DS NIGHT VISION'nu, size en iyi gece görüş mesafesi sağlamak için düşündük. Izgaraya yerleştirilen kızıl ötesi kamerası ile 100 metreye kadar yol üzerinde bulunan yayaları, bisikletçileri ve hayvanları algılıyor. Bu sistem, tehlikeleri önceden tahmin etmenizi ve hızlıca tepki vermenizi sağlar.

DS 7 CROSSBACK

DS DRIVER ATTENTION MONITORING

Kamera destekli sürücü yorgunluk tespit sistemi

Güvenliğinizi daha iyi sağlamak için, mühendislerimiz herhangi bir dikkat kaybını tespit eden tescilli bir teknoloji geliştirdiler. Sürücü yorgunluğunun veya dikkatinin dağılmasının en ufak bir belirtisinde, DS DRIVER ATTENTION MONITORING sistemi otomatik olarak sesli bir sinyal gönderiyor ve orta ekranda bir uyarı görünüyor. Bu uyarı sistemi gece olduğu gibi gündüz de güvenliğiniz için devrede.

DS 7 CROSSBACK

DS CONNECTED PILOT

Yarı otonom sürüş yardımcısı

İstediğinde otomobilinin kontrolünü geri almasına imkan sağlarken, sürücüsüne yardımda bulunmak; işte DS CONNECTED PILOT'ın sunduğu hizmet tam da bu. Onunla birlikte, otonom sürüşe bir adım daha yakınsınız. Bu yenilikçi donanım, hızı ve öndeki araca mesafeyi ayarlar, direksiyona etki ederek DS 7 CROSSBACK'i sürücünün seçimine göre yolda uygun bir şekilde konumlandırır. Sürüş esnasında, size emniyet ve rahatlığı sağlamak için hız ve şeritte konumlandırmayı kontrol eder.

DS 7 CROSSBACK

E-TENSE Şarj edilebilir hibrit bir otomobil kullanmanın keyfine varın

Zarif grafikli 12 inçlik dijital ekranı istediğiniz gibi kişiselleştirin. Bu ekran sürücülere, açılır menü aracılığıyla direksiyondan kontrol edilebilme ve tüm sürüş bilgilerini görüntüleme olanağı sunuyor.
Ayrıca DS CONNECTED PILOT işlev kontrol ekranı veya DS NIGHT VISION da dahil olmak üzere altı modu sisteminde barındırıyor.

DS 7 CROSSBACK
DS 7 CROSSBACK

12 inçlik HD merkezi dokunmatik ekran, altında bir sıra dokunmatik tuş ve ortalarında kristal montürlü* bir döner kumanda yardımıyla otomobilin tüm fonksiyonlarını kullanmanıza olanak sağlar. Bu kumanda hattı, pek çok özelliğin yanı sıra konfor, medya ve bağlantı özelliklerine doğrudan erişim sağlar.

E-TENSE Şarj edilebilir hibrit bir otomobil kullanmanın keyfine varın

DS 7 CROSSBACK

Verimli ve Akıllı

E-TENSE şarj edilebilir hibrit otomobillerimizde elektrikli ve benzinli güç ünitelerinin birleşimi güç ve esneklik sağlar. DS 7 CROSSBACK ile düşük ya da hatta sıfır emisyonlu sürüş yaparken yolculuklarınıza sessiz ve seri bir şekilde çıkmanın tadını çıkarın.

Deneyiminizi genişletin

DS 7 CROSSBACK

ONLY YOU, sizin için tasarlanmış, ihtiyaçlarınız ve beklentilerinize yanıt vermek isteyen bir hizmet koleksiyonu sunar. Size rahatlık, yolculuğun tamamlanması, zaman kazandıran, özel DS deneyiminin ayrıcalıklarından yararlandıran hizmetleri keşfedin.

DAHA FAZLA BİLGİ

KİŞİYE ÖZEL HİZMETLER

SATIŞ NOKTANIZI BULUN

1Yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerleri, yeni düzenleme olan Dünya Uyumlulaştırılmış Hafif Araç Test Prosedürü WLTP'ye (AB 2017/948 Regülasyonu) göre belirlenmiştir ve elde edilen değerler, diğer araçlar ile kıyaslanabilirliği sağlamak bakımından, NEDC’ye çevrilmiştir. Güncel bilgi için lütfen satış noktanıza başvurunuz. Değerler, özellikle kullanım ve sürüş koşullarında, ekipmanda veya seçeneklerde dikkate alınmaz ve lastiklerin biçimine bağlı olarak değişebilir. Resmi yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerleri hakkında daha fazla bilgiyi satış noktalarından temin edebilirsiniz.