ALLER AU CONTENU

STEPNE PAKETİ

Güvenliğiniz için

Stepne güvenli bir şekilde sürüş yapmanızı sağlar. Bazı otomobillerde stepne alabilmek için otomobilinizi satın alırken ön hazırlık seçeneğini seçmeniz gerekiyor.

 

DS Service, huzur içinde sürüş yapmanız için size her şey dahil bir stepne paketi sunar.

 

Bu paketin içerdiği hizmetler:

 

  • Stepne
  • Patlama durumunda lastiğin değiştirilmesi için alet takımı
  • Belirli otomobiller için sabitleme desteği (i) DS Service Uzmanınızdan bilgi alın  
  • İşçilik

STEPNE KONUSUNDA TAVSİYELERİMİZ

Stepne bulundurabilmek için aracınızın, lastiğin en uygun şekilde yerleştirilmesine olanak sağlayacak şekilde düzenlenmiş olması gerekir. Bazı otomobillerde (i) DS Service Uzmanınızdan bilgi alın   bu, stepne bulundurabilmek seçmeniz gereken bir seçenektir.

Bu seçeneği kullanmadıysanız, lastik tamir kiti size yardımcı olmak için her zaman yanınızdadır. Otomobilinizin sorununu gidermek için DS Assistance'a da güvenebilirsiniz. Bakım ve garanti uzatma sözleşmelerimiz, lastik patlaması durumundaki yol yardımını kapsar (i) DS Assistance yardımının ayrıntılı şartlarına bakınız 

Akünün boyutu nedeniyle elektrikli ve hibrit otomobillere stepne yerleştirilemez. Lastik tamir kiti ve DS Assistance (i) DS Assistance yardımının ayrıntılı şartlarına bakınız   alternatif çözümlerdir.

DS AUTOMOBILES & ÇEVRE 

Sorumlu bir üretici olarak DS Automobiles çevreyi kirletici ürünlerin arıtılmasında aktif olarak görev alır (i) Daha fazla bilgi edinmek için www.stellantis.com web sitesini ziyaret edin  .

DS Automobiles, otomobillerin tasarımından kullanılmış parçaların yeniden işlenmesine kadar aracın yaşam döngüsünün her evresinde, bayi ağıyla birlikte, çevreye karşı daima duyarlı olmayı taahhüt eder (i) Daha fazla bilgi edinmek için www.stellantis.com web sitesini ziyaret edin  .

Kişiye özel hizmetler

DS Service mükemmelliği
DS Service size mükemmel bakımın huzurunu sunar
Satış Sonrası Hizmetler
DS, farklı bakım paketleri ile otomobilinizin kullanım ömrünün her aşamasında size eşlik eder.