DS 4

Özenle tasarlanmış rafinelik

DS 4 şarj edilebilir hibrit

EŞSİZ Otomobilde yeni bir soluk

2022 yılında satışa sunulacak olan DS 4, dışarıdan bakıldığında etkileyici gövde oranları, karizmatik görünümü ve kaslı duruşu ile alışılmış kalıpları zorluyor. İçeride ise yüksek teknolojiyi oldukça sade ve ergonomik bir kokpit tasarımının içine gizliyor.

Sofistike ve kalıpları zorlayan tasarım

Büyük tekerlekleri, atletik formu, aerodinamik profili, DS 4'ün çizgilerine akıcı ve iddialı bir hareket katıyor. Heykelsi bir tasarıma sahip arka aydınlatma grubu çarpıcı arka tasarımının içerisine mükemmel bir uyum ile dahil oluyor.

DS 4 DS MATRIX LED VISION farlar

Delici bir bakış

DS 4'ün hipnotize edici DS MATRIX LED VISION farları ve 98 adet LED barındıran etkileyici gündüz farları, otomobile keskin ve göz alıcı olduğu kadar yenilikçi bir bakış kazandırıyor.

DS MATRIX LED VISION

Akıllı aydınlatma

Yeni nesil DS MATRIX LED VISION farlar, yassı ve modern bir bakışa sahip iken DS 4'e matris aydınlatma ile adaptif uzun far ve virajları takip eden aydınlatma yeteneği sunar. Aydınlatma, etrafını gözlemler ve beş adet aydınlatma modundan birisine otomatik olarak geçiş yapar. Bunlar şehir içi, şehir dışı, otoyol, kötü hava koşulları ve sisli hava koşullarıdır. Matris aydınlatma yeteneği sayesinde sunulan adaptif uzun far fonksiyonu, trafikteki diğer sürücülerin gözünü almadan sürekli uzun far ile sürüş yapılabilmesini sağlar.

DS 4 DS MATRIX LED VISION farlar
DS 4 hibrit yolda

Tarzınızın şovunu yapın

DS 4, geniş kişiselleştirme yelpazesinde hem SUV coupé hem de kompakt hatchback çizgileri taşıması ile özgün bir tarza sahiptir. DS 4 ailesi, iki farklı ana versiyona sahiptir: Sportif tarzını yansıtmak isteyenler için DS 4 Performance Line ve içindeki özgür ruhu yansıtmak isteyenler için DS 4 CROSS.

DS 4 Performance line
DS 4 CROSS

DS 4 PERFORMANCE LINE

DS 4 CROSS

İÇ TASARIM Uzmanlığımızın sade zarafeti

Orta konsola entegre edilmiş ekranları, E-TOGGLE vites seçim tuşu, özenle tasarlanmış cam kumanda düğmeleri ve gizli havalandırma çıkışları "DS AIR" ile sıradışı bir sadelik sunar. Uzmanlıklarını cömertçe uygulayan tasarım ekiplerimiz otomobilin iç mekanını daha da zenginleştirmek için dövme karbon, dişbudak ağacı ahşabı, deri ve markamızın ikonik imzası olan saat kayışı tasarımında nappa deri malzemelerini kullandılar.

[cle1: DS Lang:TR]
360° GÖRÜNTÜLEYİN
[cle1: DS Lang:TR]
Siyah Alcantara®İç Mekan
[cle1: DS Lang:TR]
Çakıl Grisi Deri İç Mekan
[cle1: DS Lang:TR]
Criollo Kahvesi OPÉRA İç Mekan Tasarım Konsepti

TEKNOLOJİK Heyecan verici ve sizi içine çeken bir sürüş deneyimi

DS 4, artırılmış teknolojiyi hayata geçiriyor. En yeni teknolojiler ile artırılmış gerçekliği harmanlayan bu konsept, daha verimli, daha bağlantılı ve sürüş deneyiminiz ile güvenliğinizi artıran yenilikler içeriyor.

DS GENİŞLETİLMİŞ SANAL GÖSTERGE PANELİ

Yolun üzerinde içgüdüsel bir görüş

Genişletilmiş sanal gösterge paneli, artırılmış gerçeklik uygulamalarında olduğu gibi etkileyici bir görsel deneyim sunuyor. Ön camın içerisinden görülebilen, dört metre ileriye yansıtılan 21 inç (53 cm) büyüklüğündeki görüntü, gözünüzü hareket ettirmenize gerek olmadan sürüş sırasında ihtiyaç duyacağınız bilgileri görmenizi sağlıyor.

DS IRIS SİSTEMİ

Duyusal asistanınız

DS IRIS SİSTEMİ, yeni bilgi ekosistemimizin ismidir. Sezgisel, ergonomik ve tümüyle kişiselleştirilebilir bir sistemdir. Hem sesli komutlarınızı, özel komutların haricinde serbest konuşma ile de, hem de dokunmatik panel üzerinden istediklerinizi anlayan bir kişisel yardımcı.

DS SMART TOUCH, akıllı dokunmatik panel

Kısayollar parmaklarınızın ucunda

Tercih edeceğiniz altı kısayol (navigasyon hedefi, telefon rehberi, radyo, havalandırma ayarları gibi) bir parmak hareketi uzağınızda, hem de gözlerinizi yoldan ayırmanız gerekmeden. Elinizin hemen altına konumlandırılan panel, parmak hareketlerinizi ve yaklaştırma-uzaklaştırma gibi iki parmaklı hareketlerin yanı sıra el yazısını da çözümleyebilir.

DS 4 E-TENSE Hareketliliğin yeni nesli

DS 4 şarj edilebilir hibrit şarj olurken

DS 4 için mühendislerimiz, hem tasarım hem de performans için daha verimli bir platform geliştirdiler. 180 BG gücündeki benzinli motor ve 110 BG gücündeki elektrik motorunu barındırarak 225 BG güç sunan en yeni E-TENSE şarj edilebilir hibrit güç ünitesi, performansı oldukça esnek sürüş ile birleştiriyor: 50 km'nin üzerinde tam elektrikli sürüş menzili (WLTP karma koşulları) sunarken iç mekan kullanışlılığı ya da bagaj hacminden kayıp yaşatmadan.

 

Rekabetin zirvesi olan Formula E'de doğan ve teknolojik bilgi birikimimizin vitrini olan E-TENSE teknolojimiz, takımımız ve pilotlarımıza Formula E'de arka arkaya iki sezondur şampiyonluk unvanını kazandırıyor.

Konfor ve Güvenlik

Otomobilin içindeki dinamik dinginlik için yenilikler

DS DRIVE ASSIST 2.0

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

DS NIGHT VISION

Sürüşün yeni nesliDAHA FAZLA BİLGİ
DS Drive Assist 2.0 kısmi otonom sürüş yardımcısı
Yolu öngörmekDAHA FAZLA BİLGİ
DS Active Scan Suspension kameralı süspansiyon sistemi
Karanlıkta görülemeyeni görünDAHA FAZLA BİLGİ
DS Night Vision kızılötesi gece görüş kamerası

SATIŞ NOKTASI BUL