TEKNİK UZMANLIK Tutkulu uzmanlarımız

Paris'in kalbinde doğan DS Automobiles, bünyesinde gerçek Fransız lüks anlayışına özgü bir teknik uzmanlığa sahip tutkulu çalışanlarımızı barındırıyor. Prestijli ve ilham verici tasarımlarımız işte bu mükemmellik gerekliliği altında gerçeğe dönüştürülüyor.

HAUTE COUTURE TASARIMLAR Mükemmelliğin yansıması olan malzemeler

Ustalarımızın yenilikçilik anlayışı ve yaratıcılığından; gerçek uzmanlık ve benzersiz teknik bilgi, asil malzemeler ve zarif yüzeylerle yoğurulan seri üretim otomobillerimiz doğar. DS'de her model, benzersiz tarzın, yenilikçi zevkin ve olağanüstü konforun kişisel ifadesini yansıtır.

Derilerimiz

Ustalarımız, araçlarımızın içini kaplamak ve direksiyon simidinden tutma kollarına kadar detayların tümünü biçimlendirmek için zarafet ve tutkuyla  deriyi işler. Kusursuz iç mekanlar ve döşemeler için titiz bir çalışma.

"İnci" dikişler

Paris'teki bir atölyede tasarlanan bir üst dikiş ile, ustalarımız kesin ve hassas ayrıntıların zarafet ve saflığına vurgu yaptılar. Doğrudan saraçlarımızın hayal gücünden doğan Point Perle (İnci Dikişler), DS Automobiles özelliklerinin olduğu kadar haute couture tasarımın da bir yansımasıdır.

"Clous de Paris" giyoş motifi

Yüksek saat işçiliğinden ve bunun karmasından doğan zenginliğinden ilham alan ustalarımız, yaratıcı uzmanlığın gerekleri doğrultusunda çalışır. Teknik olduğu kadar sanatsal özellikler de taşıyan "Clous de Paris" giyoş motifleri, DS yolcu kabinlerinin içinde zarif bir şekilde kesişen piramit başlıklı küçük perçinler ile ortaya koyulur.

Saat kayışı deseni

Tasarımcılarımız, mühendislerimiz ve ustalarımız arasındaki yorulmak bilmeyen işbirliği sayesinde DS koltuklarımızı ve döşememizi süsleyen ikonik katlama tekniği ile "saat kayışı desenini" ortaya koyduk. İnce, hassas ve ikonik tasarım, DS Automobiles iç mekanlarının her birinin simgesidir. 

MÜKEMMELLİĞİ İŞLEMEK  

Tekniklerimiz ve bilgi birikimimiz için gerçek oyun ve deney alanları yaratan konsept otomobillerimiz, ekiplerimiz için yeni malzemeleri ve teknolojileri test etme, tanınmış ustalarla ortaklıklar kurma ve yenilikçi ve sınıfının en iyisi sürüş deneyimi yaratmak için her hareketlerini mükemmelleştirme olanağı sunuyor.

Geleceği önceden tanımak

Bu konsept otomobilleri işlemek için mühendislerimiz ve ustalarımız Paris'in lüks dünyasından ilham alıyor ve güzel, duyusal ve istisnai olanı her zaman akıllarında tutarak, geleceğin teknolojilerini hayal ediyorlar. En son tasarımımız DS AERO SPORT LOUNGE, akıllı ve yapılandırılabilir, bağlantılı ve rafine özellikleriyle DS Automobiles geleceğinin önünü açıyor.

Ödün vermediğimiz kalite anlayışımız

Ustalarımız, saraçlarımız, tasarımcılarımız, uzmanlarımız ve mühendislerimiz malzemelere hakimiyetleriyle her ayrıntıda, her yüzeyde etkin, aynı zamanda incelik ve performansı birleştiren bir ürün ortaya koyacak şekilde, teknolojinin değerini yükseltiyor. Tamamen elde üretilen çeşitli süslemelerimiz, Markamızı simgeleyen özellik halini alarak, kendinizi inanılmaz rahatlıkla yenilikçi evrene kaptırmanızı sağlıyor.

Bilgi birikimimiz

Teknik uzmanlığımızı en iyi malzemeler ve en ince teknikler ile ortaya koymanın yanı sıra sağladığımız özgün ve yüksek kaliteli müşteri deneyimiyle de gösteriyoruz. DS Automobiles'de, isteklerinize göre ve her koşula özgü uyarlanan özel destek hizmetimiz ile her zaman dikkatimizin merkezinde yer alıyorsunuz.