MİRAS Geleceğin otomobilini yaratmak

2014 yılında oluşturulan DS Automobiles, cesaret ve yeniliğin sembolü olarak ayakta durmaktadır. 1955'te Paris Motor Show'da tanıtılan orijinal DS'den ilham alarak, yerleşik otomotiv kurallarına meydan okumak ve gelecek nesillerin otomobillerini hayal etmek için her konuda birinci sınıf teknik uzmanlığı çatısı altında bir araya getiriyor.

DS'nin Doğuşu: ilham verici bir ikon

1955 yılında, ilk DS, Paris Otomobil Fuarı'nda tanıtıldı ve yarattığı sansasyon otomotiv tarihine sonsuza dek damgasını vurdu. Bir inovasyon, zarafet ve prestij simgesi olan aracımız, DNA'mızın temelinde yatan felsefeyi tanımlayan ve tüm tasarımlarımıza ilham veren Fransız teknik uzmanlığı ve ruhunu hayata geçiriyor.

Zamansız teknolojik özellikler

Geçen yüzyılın DS modelinden bugünün ve yarının modellerine, ekiplerimiz, viraja duyarlı farlar  veya hidrolik süspansiyonlar gibi orijinal teknolojileri yeniden keşfetmek ve onları yeni mobilite beklentilerine uyarlanan güçlü kimlik unsurları haline getirmek için aynı yenilikçilik, ayrıcalık ve zarafet arzusuyla çalışmaya devam ediyor.

TEKNOLOJİ  

DS ACTIVE LED VISION

İlk DS, viraja duyarlı farlar özelliğiyle öne çıktı, DS 7 CROSSBACK ve DS 9'da DS ACTIVE LED VISION mevcut. Bir LED projektöründen ve üç dönen LED modülünden oluşan bu yenilikçi teknoloji, yolda en iyi görüşü garanti ediyor.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

DS Automobiles'in kökenine özgü hidrolik süspansiyon yerini, süspansiyonların sertliğini veya esnekliğini ayarlamak ve en yüksek sürüş konforunu sağlamak için gerçek zamanlı olarak yol verilerini analiz eden DS ACTIVE SCAN SUSPENSION'a bırakıyor.

DS FENERLERİ

İkonik ilk DS'e gönderme yapan DS Fenerleri, DS 9'un arka camının üst yanlarında konumlanır ve park lambalarını barındırır. İnce ve zarif bu farlar, bu şık modelin simgesel aydınlatma özelliklerini tamamlar.

DS dilini yazmaya devam ediyoruz

Markanın zengin geçmişi ve yenilikçi değerlerimiz tarafından yönlendirilen mühendis ve tasarımcılardan oluşan ekiplerimiz, tarihimizi yazmaya ve yarının otomobilini tasarlamaya devam etmek için Fransız lüks dünyasının olağanüstü teknik uzmanlığından yararlanıyor. Onların uzman gözetimi altında otomobillerimiz, eşsiz siluetleri ve kişilikleri ile teknoloji simgeleri halini alıyor.