ALLER AU CONTENU

DS 7 E-TENSE 4x4 360

ATLETİK VE GÖRKEMLİ

DS 7 E-TENSE 4x4 360

DS PERFORMANCE ARMASI

Otomobilin ön tarafındaki "DS PERFORMANCE" arması, otomobilin sunduğu yüksek performans ve dinamizmi temsil eder.

DS IRIS SYSTEM

DS 7 için üç boyutlu ve son derece teknolojik bir kokpit geliştirdik. 12 inç dijital gösterge tablosu ve geniş merkezi 12 inç  HD dokunmatik medya ekranı ile mükemmel bir konforun keyfini çıkarın ve sadece birkaç hareketle gerekli sürüş bilgilerine erişin.

21 inç BROOKLYN Jantlar

DS 7 E-TENSE 4x4 360 versiyonuna özel olarak sunulan yeni 21 inç BROOKLYN alüminyum jantlar, "DS PERFORMANCE" fren kaliperleri ile birlikte yüksek sürüş performansı sunuyor.

Drapeli Nappa deri iç tasarımlar

En küçük ayrıntısına kadar zarafet ile tasarlanan DS 7 şarj edilebilir hibritin iç tasarımında seçkin kaplamalar ve drapeli Nappa deri gibi üst düzey malzemeler göz dolduruyor. Fransız bilgi birikiminin saf zanaatkarlık geleneğinde tasarlanan "saat kayışı" desenli döşeme, bu modelin iç mekanını ön plana çıkarıyor.

Dinamik Dinginlik

Akustik izolasyonlu camlarla güçlendirilmiş optimum ses yalıtımından yararlanın: Dinamik dinginlik konseptindeki DS 7 şarj edilebilir hibrit, bu sayede size sessiz ve konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor.

DS PIXEL LED VISION 3.0

Güvenliğinize hizmet eden DS PIXEL LED VISION 3.0 akıllı farlar, aydınlatmayı dış koşullara (şehir, otoyol, hava, vb.) göre ayarlamak için ortamınıza uyum sağlıyor ve virajlarda doğrudan aydınlatmayla görüşü iyileştiriyor.
İÇ TASARIM
FOCAL Electra® HI-FI Ses Sistemi
Yeni DS 7 E-TENSE 4x4 360'ın iç mekanında, FOCAL Electra® Ses Sisteminden yararlanarak benzersiz bir ses deneyiminin keyfini çıkarın. Bir subwoofer ve toplam 690 Watt güce sahip bir amplifikatör dahil olmak üzere 14 hoparlörden oluşan bu ses sistemi son derece sürükleyici bir ses için bir oditoryum gibi kurulmuş ve tasarlanmıştır.

Detaylara gösterilen özen

DS 7’nin zarif ve zamansız iç mekan tasarımı; tasarımcılarımızın, mühendislerimizin ve koltuk imalatçılarımızın tüm bilgi birikimlerini sergilemektedir. Her malzeme ve her detay Haute Couture moda akımından alınan ilhamı kanıtlamaktadır.

YÜKSEK PERFORMANS

DS 7 E-TENSE 4x4 360

Yoğun güç ve teknoloji kombinasyonu

DS 7, sınıfının en güçlülerinden biri olan 360 beygir gücündeki E-TENSE motoru ve dört tekerlekten çekişi ile size yüksek performans sağlıyor.

Çifte şampiyonun teknik uzmanlığı

2019 ve 2020'de tüm Formula E şampiyonluklarını kazanan DS Performance'ın güç ünitesi ve süspansiyon geliştirmeleri ve ince ayarları olağanüstü bir performans elde etmeyi mümkün kıldı.

KİŞİYE ÖZEL HİZMETLER

ONLY YOU

Kişiye özel hizmet programımızı keşfedin

BAKIM, YARDIM VE GARANTİ KOŞULLARI

DS Servis tekliflerimizle otomobilinizi huzurla sürün

Yasal uyarılar

 

¹Gösterilen yakıt tüketimi, CO₂ emisyonları ve menzil değerleri, 1 Eylül 2018'den itibaren yeni araçlar için onaylanmış olan WLTP test prosedürüne uygundur. Bu WLTP prosedürü, daha önce kullanılan test prosedürü olan Yeni Avrupa Sürüş Döngüsünün (NEDC) yerini almıştır. Test koşullarının daha gerçekçi olması nedeniyle, WLTP prosedürüne göre ölçülen yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonları birçok durumda NEDC prosedürüne göre ölçülenlerden daha yüksektir. Yakıt tüketimi, CO₂ emisyonları ve menzil değerleri, gerçek kullanım koşullarının yanı sıra şarj sıklığı, sürüş tarzı, hız, özel donanımlar, tercih edilen opsiyonlar, lastik türleri, dış ortam sıcaklığı ve araç içindeki termal konfor gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için satış noktanızla iletişime geçin.