DS ONLY YOU DENEYİMİ

Sizden esinlenen ve sizin için yaratılan Only You, benzersiz bir DS deneyimi yaşatacak kişiye özel programınızdır.

Only You hizmetlerine MyDS uygulaması veya 0(216) 228 3737 numaralı Müşteri Hizmetleri hattından ulaşabilirsiniz. 

 

ONLY YOU HİZMETLERİ (1)

MyDS Uygulaması

DS DÜNYANIZA GİRİŞ ANAHTARI

Günlük hayatınızın vazgeçilmez ortağı MyDS Uygulaması, özel Only You hizmetlerine doğrudan ulaşmanıza ve DS otomobilinizle sürekli bağlantıda kalmanıza olanak tanır. Tüm DS modelleriyle uyumlu (2) olan MyDS Uygulaması size sürüş öncesi, sırası ve sonrasında eşlik eder(3).

DS ASSISTANCE

GÖNÜL RAHATLIĞIYLA SÜRÜN

Huzur içinde sürüşler için, hayatınızı kolaylaştırmak ve sürekli hareketlilik olanağı sağlamak amacıyla DS elinden gelen her şeyi yapar(4).

 

Kaza, arıza, kayıp anahtar veya yanlış yakıt gibi durumlarda DS ASSISTANCE Türkiye’de ve yurt dışında 7/24 ücretsiz yardım olanaklarından faydalanmanızı sağlar. DS ASSISTANCE’a  MyDS Uygulaması üzerinden veya 0 (850) 399 3737(5) numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Garanti süresince ücretsiz olarak verilen DS Assistance hizmeti, garanti süresi bittikten sonra da bakımların düzenli olarak DS Yetkili Servislerinde yapılması şartıyla ücretsiz olarak verilir.

DS CLUB PRIVILÈGE

BENZERSİZ DENEYİMLERE AYRICALIKLI ERİŞİM

Bir DS otomobil kullanarak, Fransız tarzı mükemmellik ve seçkinliği tercih ettiniz. DS, size unutulmaz bir deneyim sunmak için, DS CLUB PRIVILÈGE(6)’i kurdu. Akıllı telefonunuzdan ulaşabileceğiniz bu ayrıcalıklar dünyası, isteklerinizi tüm dikkatlerin odağına yerleştirecek.

 

BENZERSİZ ETKİNLİKLERE DS DÜNYASINI KEŞFEDİN VE ÖZEL AVANTAJLARDAN YARARLANIN: Özel etkinlikler, sergi açılışları, en gözde etkinlikleri ön sıradan izleme ayrıcalığı… 

DS VALET

YOLCULUKLARINIZ VALE SAYESİNDE DAHA KOLAY

Zaman sahip olduğunuz en değerli şey olduğundan, DS sizin için DS VALET deneyimini yarattı.

Servislerimizden randevu alırken veya DS otomobilinizi satın alırken, bu benzersiz hizmet, yolculuklarınızı kolaylaştırmak için size kişisel şoför temin eder.

Kişiselleştirilmiş Destek

Tüm istekleriniz için tek bir telefon numarası.