DS 9

Zarafetin gücü

[cle1: PUISSANCE_ELEGANCE_DESKTOP Lang:TR]
 

GÜÇ

225 ve 360 BG 

Şarj edilebilir hibrit motor seçenekleri mevcuttur

BOYUTLAR

Uzunluk: 4,93 metre

Genişlik: 1,93 metre

Yükseklik: 1,46 metre

TÜKETİM/EMİSYONLAR (WLTP¹)

100 km'de 1,5l ila 7l arasında

km başına 33 g ila 159 g CO₂

Aracın fiyat seçenekleri ve teknik özellikleri hakkında bilgi alın

 

SİMGELEŞMİŞ Dış tasarım: bir zarafet başyapıtı

Fransız teknik uzmanlığının simgesi olan DS 9'u artık DS STORE’lardan sipariş verebilirsiniz. E-TENSE hibrit güç ünitesine de sahip bu yeni sedanı, size teknolojik mükemmellik, olağanüstü konfor ve benzersiz zarafet sunmak için tasarladık.

DS 9

Modern ve inceliğiyle dikkat çeken bir görünüm

DS 9, zarafet ve dinamizmin harmonisinden doğan modern çizgileri ile ayrışıyor. DS Kılıcı'ndan "Clous de Paris" giyoş motifli işlemelerine, DS Fenerleri'nden gizli kapı kollarına, sıra dışı tasarım detayları ayrışmasını çok daha kolaylaştırıyor.

BÜYÜLEYİCİ BİR IŞIK İMZASI

Markanın ayrıştığı önemli noktalardan biri olan DS ACTIVE LED VISION farlar canlanırken modüller 180 derece dönerek bir görsel şölen sunmadan hemen önce mor renkli bir ışık parlamaya başlar. 3D Full LED teknolojisine sahip arka aydınlatma grubu ise büyük sedanımızın cazibesini artırıyor.

DS 9

AYRINTILARA GÖSTERİLEN ÖZEN

Sedan otomobilinizin kaputu üzerinde, İnce saat işçiliğinden ilham alan sanatsal olduğu kadar teknik bir kaplama olan giyoşlu metalden "Clous de Paris" giyoş motifli DS kılıcı yer almaktadır.

DS 9

SİZİ KARŞILAYAN KAPI KOLLARI

Dış tasarımda, otomobile yaklaştığınızda  açılan ve otomobilden uzaklaştığınızda gizlenen kapı kollarının büyüsüne kapılın.

DS 9
DS 9

3D DENEYİMİNİ YAŞAYIN DS 9 içinde sürükleyici bir deneyim

Bir DS STORE'a geldiğinizde, DS Virtual Vision sayesinde, DS 9'u isteklerinize göre kişiselleştirin ve deneyiminizi sanal gerçeklik dünyasına taşıyın.

DS STORE’da sanal gerçeklik deneyimini yaşayın

24 SAAT TEST SÜRÜŞÜ

24 SAAT TEST SÜRÜŞÜ

Paris imzalı uzmanlık, inovasyon ve karizmatik bir tasarıma sahip olan DS 9’u incelemeniz için sizi DS STORE'larımıza davet etmekten mutluluk duyarız.

 

Aşağıdaki butona tıklayarak 24 saat test sürüşü talebinizi İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum ve Antalya'daki DS STORE'larımıza iletebilirsiniz.

TEKNİK UZMANLIK İç tasarım: zarafetin özü

DS 9, her yolcunun geniş bir alandan ve aynı konfor seviyesinden faydalanması için tasarlandı. 
Ön ve arka koltuklar ısıtma, havalandırma ve masaj seçeneğine sahiptir. İsteğe bağlı Alcantara© tavan döşemesi sessizlik hissini güçlendirir.

DS 9

DS LOUNGE Her ayrıntıda mükemmellik

DS 9

Arka koltuklardaki isteğe bağlı «Birinci Sınıf Kol Dayanağı» otomobilin genel konforuna katkıda bulunur. Nappa deri kaplı bu kol dayanağı, USB bağlantılarına sahip eşya gözü içerir ve arka koltuk masaj fonksiyonlarına kumanda edilmesini sağlar.

OPERA tasarım konsepti ile, DS 9’un iç mekanını süsleyen malzemelerin ve özellikle orta konsolu ve direksiyon simidini yücelten deri kaplamaların büyüsüne kendinizi kaptırın

DS 9

Haute couture iç tasarım

Otomobilin her noktasında derinin hakimiyeti

Teknik uzmanlığımızın dışavurumu olan OPERA tasarım konsepti, orta konsolu ve saat kayışı tasarımlı koltukları tamamen kaplayan, yakut kırmızısı renkli, en yüksek kaliteli derilerden biri olan Nappa deri ile zenginleştirilmiştir. Bu özgün tasarımın sunduğu görsel şölen, yakut kırmızısı deri ile kaplı direksiyon simidi ile tamamlanır.

"Clous de Paris" giyoş motifi

Zanaatkarlarımız, mücevher yapımı sırasındaki değerli taşların montüründe gösterilen özen ile çalıştı. Yüksek saatçilikten ilham alarak tasarlanan «Clous de Paris» giyoş motifi, yolcu kabininin içinde zarif bir şekilde kesişen piramit başlıklı küçük perçinler ile ortaya koyulur.

"İnci" dikişler

Nakıştan ilham alan zanaatkarlarımız, derilerimizi ve iç tasarımımızı yücelten, inci şekline sahip bir süs dikişi tasarladı: "İnci Dikişi". Haute couture tasarım yaklaşımı hızlı bir şekilde DS Automobiles dünyasının bir simgesi haline geldi.

B.R.M R180 saat

B.R.M Chronographes işbirliği ile tasarlanan ve orta konsolun üzerine görkemli bir şekilde yerleştirilen B.R.M R180 analog saat, otomobilin çalıştırılmasıyla birlikte dönerek açılır. Teknoloji ve şık tasarımı bir araya getiren bu donanım, mevsimlere ve yolculuklara göre saati otomatik olarak ayarlar.

Konfor ve akustik keyif

DS 9 için uzmanlarımız yeni bir akustik konfor konsepti hayal ettiler. Ses ve ısı izolasyonuna sahip lamine camlar, titreşimleri ortadan kaldırarak gerçek bir sakinlik ve  dinginlik ortamı yaratan rijitliği yüksek gövde ile bütünleşiyor. Bu ustalık eseri, FOCAL Electra® Hi-Fi ses sistemi ve 14 hoparlörünün sağladığı sesin saflığını yüceltiyor.

DS 9

ALDIĞINIZ EN GÜZEL İLHAM

Paris esintileri taşıyan DS 9'un iç mekanı, DS’in kişiselleştirmeyi öne çıkaran tasarım felsefesine sadıktır.

İç mekan tasarım konseptlerimizden birini seçin ve iç mekanın 360° görünümünü incelemek için "içeriden görünüm" seçeneğini tıklayın.

[cle1: DS Lang:TR]
360° GÖRÜNTÜLEYİN
[cle1: DS Lang:TR]
OPERA Yakut Kırmızısı İç Mekan
[cle1: DS Lang:TR]
OPERA Bazalt Siyahı İç Mekan
[cle1: DS Lang:TR]
Bazalt Siyahı Deri İç Mekan
[cle1: DS Lang:TR]
Siyah Alcantara®İç Mekan

TEKNOLOJİK En son teknolojiler size yardımcı olur

Konforunuz için tasarlanan DS 9, en yeni teknolojileri bünyesinde barındırır.

DS PARK PILOT

DS 9 ile manevra yapmak

DS PARK PILOT ile park manevralarınız son derece basit bir hale gelir.
Bu akıllı sistem önünden geçerken DS 9'un boyutuna uygun bir park yerini algılama özelliğine sahiptir ve bunu 30 km/sa hıza kadar yapabilir.  Bu yeni sürüş yardımcısı sayesinde şöförün, direksiyon simidi veya pedallar üzerinde müdahalesi olmadan otomobil, paralel veya dikine park manevralarını kendisi gerçekleştirir.

DS 9

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

Yol kusurlarının eşzamanlı gözlemlenmesi

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION kamera destekli adaptif süspansiyon sistemi ön camın arkasına yerleştirilmiş çok fonksiyonlu bir kameranın yanı sıra çok sayıda sensör sayesinde yolun niteliğini ve DS 9’un tepkilerini (hız, direksiyon simidi açısı, frenleme, vb.) analiz eder. Bu veriler gerçek zamanlı olarak her tekerleğe bağımsız olarak etki eden bir bilgisayara iletilir. Bilgisayar aldığı bilgiye dayalı olarak, süspansiyonu sürekli olarak daha sert veya daha yumuşak hale getirir. Hızlı tepki kabiliyeti ve incelik, bu olağanüstü sedanı sürmenin verdiği dinginliğe katkı sağlar.

DS 9

DS ACTIVE LED VISION

Otomobiliniz sizi korur

Stil ve teknolojiyi birleştiren DS ACTIVE LED VISION, ana LED far ve üç adet dönebilen LED modülünden oluşur. Bu LED modülleri, direksiyon simidinin açısına, otomobilin hızına ve hava şartlarına bağlı olarak döner, hatta eğilebilir. Böylece aydınlatma menzili azalır veya artar. Işık demeti, yolun kenarlarını daha çok veya az aydınlatmak için genişletilir veya daha iyi yönlendirilir. Şehir içi, şehirler arası ya da otoban sürüşünde olmanız fark etmeksizin aydınlatma size en iyi görüşü garanti edecek şekilde ayarlanır.

DS 9

DS NIGHT VISION

Gece karanlığında görün

Sürücüye optimum gece görüşü garanti eden DS NIGHT VISION, yolun ve tehlikelerinin daha iyi görülmesini sağlar. Radyatör ızgarasına yerleştirilen kızılötesi kamera, 100 metreye kadar mesafedeki yayaları ve hayvanları algılar. Sürücü, dijital gösterge tablosundan yolu izleyebilir ve kritikliğine bağlı olarak sesli bir sinyalle birlikte sarı ve ardından kırmızı ile çerçevelenmiş olarak tehlikeleri görür. Böylelikle uyarılan sürücü tepki vererek tehlikeleri önleyebilir.

DS 9

DS DRIVER ATTENTION MONITORING

Otomobiliniz sizi korur

Direksiyon simidinin üzerine yerleştirilen ve ön camın üst kısmındaki bir kamerayla birleştirilen kızılötesi kamera, yorgunluk ve dikkat dağınıklığını ve başta sürücünün direksiyon sapmaları veya talepleri olmak üzere aracın yol çizgileri üzerindeki yörüngesini belirlemek için gözleri, yüzü, hareketleri sürekli olarak izler. Bir anormallik tespit ettiği anda, otomatik olarak sesli bir sinyal başlatır ve merkezi ekranda bir uyarı görüntülenir. Hem gece hem gündüz devrede olup sürücü güneş gözlüğü taksa bile fonksiyonunu yerine getirir.

DS 9

DS DRIVE ASSIST

Kısmi otonom sürüşün keyfine varın

DS DRIVE ASSIST kısmi otonom sürüş teknolojisi sayesinde uzun yolculuklara gönül rahatlığıyla çıkabilirsiniz. 180 km/sa* hıza kadar aktif olan bu yenilikçi sistem, yol çizgilerini algılayan direksiyon yardımcısı sayesinde, otomobilinizi büyük bir hassasiyetle şeritte tutar, otoyol koşullarındaki virajları almanıza yardımcı olur. Dur-kalk işlevli adaptif hız sabitleme sistemi, hızınızı otomatik olarak yönetir ve böylece öndeki araçla güvenli takip mesafesine uymanızı sağlar. Trafik yavaşladığında, DS DRIVE ASSIST aracınızın dur-kalk safhalarını da yönetir.

* Ülkenin yürürlükteki mevzuatına göre

DS 9

DS 9 E-TENSE Şarj edilebilir hibrit otomobille sürüş keyfini yaşayın

DS 9

Zeka ve Performans

E-TENSE şarj edilebilir hibrit motorlarımızda, elektrik ve benzin kombinasyonu güç ve esneklik sağlar. Düşük veya sıfır emisyon ile birlikte sessiz ve dinamik çalıştırma ​​aşamalarının keyfini çıkarın.

KİŞİYE ÖZEL HİZMETLER

SATIŞ NOKTANIZI BULUN