DS 7 CROSSBACK

Teknik Özellikler

DS 7 CROSSBACK'in tüm teknik özelliklerini, bagaj hacmini, boyutlarını ve mevcut motor seçeneklerini keşfedin.

BOYUTLAR

DS 7 CROSSBACK

Otomobilin ölçülerini keşfedin

Uzunluk 4.573 mm
Toplam genişlik (aynalar hariç/aynalar dahil) 1.906/2.098 mm
Yükseklik 1.625 mm
Dingil mesafesi 2.738 mm
Ön tampon - tekerlek mesafesi 925 mm
Arka tampon - tekerlek mesafesi 910 mm
Ön koltuklar için dirsek genişliği 1.476 mm
Arka koltuklar için dirsek genişliği 1.493 mm
Bagaj derinliği 933 ila 2.045 mm (arka koltuklar öne katlanmış iken)
Bagaj genişliği (en dar nokta için) 1.201 mm
Kullanılabilir bagaj yüksekliği Bagaj kapısı camı hizasına kadar 581 mm, tavana kadar 910 mm
Bagaj hacmi 555/1750 L
Max oturma kapasitesi 5

Motorlar

Beklentilerinize en uygun performansı PureTech benzinli, BlueHDi dizel ya da E-TENSE şarj edilebilir hibrit seçenekleri mükemmel bir harmoni ile sunar.

E-TENSE Esnek ve güçlü bir SUV kullanmanın keyfi

DS 7 CROSSBACK, 300 BG'ne sahip dört tekerlekten çekişli bir E-TENSE şarj edilebilir hibrit güç ünitesi sunar. Elektrik motoru, tamamen sessiz bir sürüş sağlayarak yeni bir sürüş deneyimi sunar.

 

Sürüş modları

DS 7 CROSSBACK'in direksiyonuna geçtiğinizde, size dört sürüş modu sunulur: spor, hibrit, konfor ve elektrikli sürüş.

Rejeneratif fren sistemi

Yavaşlama sırasında, tekerleklerdeki kinetik enerji elektriğe dönüştürülür. Böylece elektrikli sürüş menzilinin de artması sağlanır.

E-SAVE Modu

Bu mod, yolculuğunuzun son kilometrelerinde %100 elektrik modunda sürüş yapmak için enerji yedeklemenize olanak sağlar. Böylece elektrikli otomobiller harici için trafik kısıtlaması olması halinde dahi bu bölgelere giriş yapabilirsiniz.

SINIRSIZ KONFOR & GENİŞ İÇ HACİM Her gün konfor

 

DS 7 CROSSBACK

Her andan keyif almak

DS 7 CROSSBACK'in iç mekanı, arka koltuklarda sırtlığın 23° ila 32° arasında elektrikli olarak ayarlanan açısı ile size hem keyifli hem de konforlu yepyeni bir yaşam alanı sunuyor. Koltuklar, daha fazla konforlu ve dayanıklı olmaları için yüksek yoğunluklu köpükten üretilmiştir. Koltukların ön yüzeylerinde ısıtma, havalandırma ve masaj modu gibi 5 farklı dokumantik mod bulunmaktadır.

Kullanışlık ve Hacim

Yeni DS 7 CROSSBACK; düz formlu alt yüzeyi sayesinde, segmentindeki en büyük bagaj hacmini (koltuk açılarına göre 555 ila 628 litre) sunuyor. Arka tamponun altına doğru basit bir ayak hareketi yaptığınızda, bagaj kapağının açılıp kapanmasını sağlayan dolu eller ile erişim özelliği, size çok daha kolay bir bagaj kullanma deneyimi sunuyor.

DS 7 CROSSBACK
ONLY YOU

Deneyiminizi genişletin

Sizden ilham alan ve sizin için özel olarak oluşturulan ONLY YOU, her türlü ihtiyacınıza göre kişiselleştirilmiş ve beklentilerinize göre uyarlanmış bir hizmet sunar. Bu özel program sayesinde  konfor, hareketlilik ve ayrıcalık sağlayan benzersiz bir DS deneyiminin keyfini çıkarın. 

KİŞİYE ÖZEL HİZMETLER

SATIŞ NOKTASI BULUN

¹ Yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerleri, yeni düzenleme olan Dünya Uyumlulaştırılmış Hafif Araç Test Prosedürü WLTP'ye (AB 2017/948 Regülasyonu) göre belirlenmiştir ve elde edilen değerler, diğer araçlar ile kıyaslanabilirliği sağlamak bakımından, NEDC’ye çevrilmiştir. Güncel bilgi için lütfen satış noktanıza başvurunuz. Değerler, özellikle kullanım ve sürüş koşullarında, ekipmanda veya seçeneklerde dikkate alınmaz ve lastiklerin biçimine bağlı olarak değişebilir. Resmi yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerleri hakkında daha fazla bilgiyi satış noktalarından temin edebilirsiniz.;