DS 7 CROSSBACK
E-TENSE 4X4

Tek bedende iki ruh

[cle1: DS Lang:TR]
 

GÜÇ

 

300 beygir gücü ve dört tekerlekten çekiş

0-100 km/sa hızlanma: 5,9 saniye

 

TÜKETİM/EMİSYONLAR¹

 

 

1.5 litre / 100 km

34 g / km CO₂

 

%100 ELEKTRİKLİ MENZİL¹

 

 

68 km

Verimli ve Akıllı

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 ile elektrikli modda sessiz kalkışı deneyimleyin. 68 kilometrelik sürüş menzili (NEDC1),günlük güzergahınız için yeterli olacaktır.

24 SAAT TEST SÜRÜŞÜ

Paris imzalı uzmanlık, inovasyon ve karizmatik bir tasarıma sahip olan DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4'ü incelemeniz için sizi DS STORE'larımıza davet etmekten mutluluk duyarız.

 

Aşağıdaki butona tıklayarak 24 saat test sürüşü talebinizi İstanbul, Ankara, İzmir ve Bodrum'daki DS STORE'larımıza iletebilirsiniz.

E-TENSE ŞARJ EDİLEBİLİR HİBRİTİN FAYDALARI

Rejeneratif Frenleme ile menzilinizi arttırın

Formula E Şampiyonası’ndan edindiği tecrübenin sonucu olarak geliştirilen DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4, yavaşlama ve frenleme sırasında elektrik enerjisi üreterek menzili artırır.  Vites koluna basit bir dokunuş otomobilin menzilini %20'ye kadar artırmanıza izin veren bu işlevi etkinleştirir.

E-SAVE ile elektrikli modunu nasıl kullanacağınızı programlayın

E-SAVE fonksiyonu, yolculuğunuzun son 10-20 kilometresini sera gazı veya kirletici emisyonu olmadan %100 elektrikli modda sürebilmenize yetecek kadar ‘şarj seviyesi’ saklamanıza imkan tanır. Böylece, emisyon kısıtlamalı bölgeler olsa bile yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bataryanızı şarj istasyonunda veya evinizde 1 saat 45 dakikada doldurun

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4'ün bataryası, özel 32 A güç çıkışına sahip 6,6 kW gücündeki şarj cihazıyla 1 saat 45 dakikada ya da 8 A standart topraklı priz bağlantısıyla 8 saatte tamamen dolar.

4x4 BENZİNLİ HİBRİT

Performans:

300 beygir gücü ve dört tekerlekten çekiş
0-100 km/sa: 5,9 saniye

TÜKETİM/EMİSYONLAR1:

Yakıt tüketimi: 1,5 l/100 km
CO2 emisyon değeri: 34 g/km CO2

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4

%0 faizli kredi seçeneğiyle

Etkili ve akıllı

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 ile elektrikli modda sessiz kalkışı deneyimleyin. 58 kilometrelik sürüş menziline (WLTP) sahip otomobil, günlük güzergahınız için yeterli olacaktır.


FARKLI SÜRÜŞ MODLARINDAN FAYDALANIN

Varsayılan sürüş modu "sıfır emisyon" modudur. CO2 veya kirletici emisyonları olmadan sürüş konforuna ve sessizliğe odaklanan bir elektrikli araç olarak,

"Spor" modu performansı ve sürücünün aldığı keyfi ön planda tutarken
"Hibrit" mod otomobilin performansını ve yakıt tüketimini otomatik olarak optimize eder. CO2 emisyonları ortalama 31 g/km'dir.
"4WD" modu ıslak, kumlu veya karlı yollarda daha iyi yol tutuş için dört tekerleğe de çekiş gücü sağlar.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION: Tepkisellik ve dinginlik

Kamerası ve sensörleri sayesinde DS ACTIVE SCAN SUSPENSION, kusurları ortadan kaldırmak için yolun her kusurunu önceden görür.
Sistem, verileri gerçek zamanlı olarak bir bilgisayara iletir ve o da süspansiyonların sıkılığını veya esnekliğini ayarlamak ve en yüksek konforu sağlamak için tekerleklerin her birinde bağımsız olarak aktif hale gelir.

DS CONNECTED PILOT: Siz sürün ya da bırakın o kendi kendini sürsün.

Aracının kontrolünü geri almasına imkan sağlarken, sürücüsüne yardımda bulunmak; işte DS CONNECTED PILOT'un sunduğu hizmet tam da bu. Onunla birlikte, bağımsız sürüşe bir adım daha yakınsınız. Bu yenilikçi ekipman, hızı ve öndeki araca mesafeyi ayarlar, direksiyona etki ederek DS 7 CROSSBACK'i sürücünün seçimine göre yolda uygun bir şekilde konumlandırır. Sürüş esnasında, size emniyet ve rahatlığı sağlamak için hız ve yörüngeyi kontrol eder.

KARİZMATİK VE SOFİSTİKE

E-TENSE 4x4 hibrit modelimiz, DS 7 CROSSBACK'in ruhunu ve kimliğini korurken, modern ve yüksek performanslı olmasını sağlayan birçok tasarım özelliği sayesinde şık bir şekilde öne çıkar.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4, 13,2 kWh akü kapasitesi sayesinde Sıfır Emisyon modunda 58 kilometre yol alabilir (WLTP döngüsü, NEDC'ye göre 68 km'ye kadar). Elektrikli sürüş menzili, şehir içindeki günlük gezilere veya saatte 135 km hıza kadar otoban yolculuklarına uygundur Hibrit akü şarjı azaldığında veya yol tutuşu için gerekli olduğu durumlarda içten yanmalı motor devreye girer.

DS PARK PILOT**: Park etmek artık daha kolay

Bu yeni destek teknolojisi sayesinde, direksiyonu veya pedalları manuel olarak kullanmak zorunda kalmadan, araba kendisini paralel ya da çapraz park edebiliyor. DS PARK PILOT, DS 7 CROSSBACK şablonuna karşılık gelen bir park yerini yalnızca 30 km/saate kadar ilerleyerek algılar.


** İlerleyen dönemde sunulacaktır.

Tam Elektrikli Sürüş Menzili Tahmini

Şarj Süresi Tahmini

1Yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerleri, yeni düzenleme olan Dünya Uyumlulaştırılmış Hafif Araç Test Prosedürü WLTP'ye (AB 2017/948 Regülasyonu) göre belirlenmiştir ve elde edilen değerler, diğer araçlar ile kıyaslanabilirliği sağlamak bakımından, NEDC’ye çevrilmiştir. Güncel bilgi için lütfen satış noktanıza başvurunuz. Değerler, özellikle kullanım ve sürüş koşullarında, ekipmanda veya seçeneklerde dikkate alınmaz ve lastiklerin biçimine bağlı olarak değişebilir. Resmi yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerleri hakkında daha fazla bilgiyi satış noktalarından temin edebilirsiniz.