DS 7 CROSSBACK

Fransız lüks bilgi birikiminin benzersiz mükemmelliği

 
DS 7 CROSSBACK İç Tasarım
DS 7 CROSSBACK İç Tasarım
DS 7 CROSSBACK İç Tasarım

EN GÜZEL İLHAMINIZ

Paris'i kutlayan DS 7 CROSSBACK'in iç mekanı, DS stil felsefesine sadıktır: kişiye özel olma. Böylece, herkesin arzularını yerine getirmek ve zevkine hitap etmek için "DS Inspirations" adlı dört evren önerilir. Siz de kendinize en uygun olanı seçin.

360° GÖRÜNTÜLEYİN
DS Inspiration OPERA, saat kayışı tasarımlı bazalt siyahı nappa deri
DS Inspiration RIVOLI, kristal grisi deri
DS Inspiration RIVOLI, bazalt siyahı deri
DS Inspiration PERFORMANCE LINE, bazalt siyahı Alcantara®
DS Inspiration OPERA, saat kayışı tasarımlı alezan kahvesi nappa deri
DS Inspiration BASTILLE, bazalt siyahı ve bronz perruzzi kumaş

HAUTE COUTURE İÇ DİZAYN

Saat kayışı dokunuşu

DS Opéra Inspiration’da, değerli bir tam işlemeli deri olan Nappa derisi, iç mekanı zenginleştirmek için koltuk ustalarımız tarafından seçildi. Saat kayışı dokunuşu, DS Automobiles ve Fransız lüks işçiliği arasındaki derin bağlantıyı ince bir şekilde vurgular.

"Clous de Paris” giyoş motifi

DS 7 CROSSBACK siparişlerini süslemek için ustalarımız “Clous de Paris” giyoş motifi deseniyle ince saat yapımı tekniklerinden esinlendi. Bu kaplama, teknik olduğu kadar sanatsal olduğu gibi, zarafetle kesişen ve birbirine dolanan piramidal başlı küçük tırnakları temsil eder.

“İnci dikişi” dikişler

Derilerimizin dikişleri üzerinde hayat bulan son derece sofistike bir detay, inci şeklinde bir motif olan Point Perle, doğrudan koltuk ustalarımızın hayallerinden doğdu. Zarif ve narin duruşu ile bu lüks moda dokunuşu, DS Automobiles'in eşsiz bir imzasıdır.

BRM R180 Saat

B.R.M Chronographes ile ortak tasarlanan B.R.M R180 saat, araç çalıştırıldığında ön konsol kutusundan görkemli bir şekilde ortaya çıkıyor. Kendinden ayarlı kolları ile teknoloji ve zarif tasarımı birleştiriyor.

Kristal buton

Zanaatkarlarımız araçlarımızı en iyi malzemelerle mükemmelleştirmeye kendini adamıştır. Seçilen DS Inspiration'a bağlı olarak, ekran kadranı, orta konsolu prestijli bir görünümle büyüten nadir bir ayrıntı olan kristal ile süslenebilir.

Sürüş alanı

Duyuların ve yolun keyfi için tasarlanan sürüş alanlarımız teknoloji, incelik ve zarafeti birleştiriyor. Tamamen deri ile kaplanmış olan direksiyon simidi ile 12 inçlik dijital ekran sürüş bilgilerine erişmeyi kolaylaştırır.

DİNGİNLİK & MÜKEMMELİK

Her kumanda elinizin altında bulunsun diye DS 7 CROSSBACK'in iç kısmını size uygun tasarladık. Böylece, sürüşünüzden aldığınız keyfe yoğunlaşabilir veya HiFi FOCAL Electra® sisteminin olağanüstü sesinin ve 14 hoparlörünün tadını çıkarabilirsiniz.

SİZE ÖZEL SERVİS HİZMETİ

SATIŞ NOKTASI BUL