E-TENSE: DS AUTOMOBILES Hibrit Otomobil Ailesi

Geleceğin şehirlerini hayal edin: E-TENSE, mobilite çözümümüzü hayata geçirirken, yolculuklarınızdan aldığınız zevk ve ihtiyaçlarınıza uygun hazırlanan hizmetlere odaklanıyor.

Yeni ve çarpıcı modelimiz hakkında bilgi edinin: DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 şarj edilebilir hibrit.

OTOMOBİLLERİMİZİ KEŞFEDİN

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4: Şarj edilebilir hibrit

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4, güç ve esnekliği bir araya getiriyor: Dört tekerlekten çekiş ve 300 beygir gücü. Otomobil elektrik modunda iken, ev-iş arasındaki günlük kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayacak 58 km (WLTP) menzil sunuyor.

KEŞFEDİN
FORMULA-E  | DS Automobiles

Rekabetle doğan inovasyon

Formula E’de mücadele etmemizle beraber elektrikli ve şarj edilebilir hibrit modellerimiz de önemli gelişmeler sergiliyor. Fren yaparken sağlanan enerji dönüşümü bu etkileşimin önemli parçaları arasında yer alırken, 2019 model elektrikli otomobiller yeni bir dönemin kapılarını aralıyor. 

Çevre dostu otomobillerin faydalarını keşfedin

DS3 CROSSBACK E-TENSE | DS Automobiles
DS7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 | DS Automobiles

Performans & haz

Elektrikli ve şarj edilebilir hibrit otomobillerimiz sürüş tadını çıkarabileceğiniz bir alan sunuyor. Yeni deneyimin keyfini sürmeye başlayın: Anında kullanılabilir tork, elektrik modunda sıfır hava kirliliği ve şarj edilebilen hibrit yapı sayesinde daha düşük emisyon değerleri.

Sade & verimli

Elektrik, özellikle daha iyi enerji yönetimi sağlayan enerji geri kazanımlı frenleme sistemi ile en verimli enerji türlerinden biridir. Bunun yanı sıra, fren diskleri gibi bazı bileşenler daha yavaş aşındığı gibi finansal açıdan bakıldığında elektrik, dizel veya benzine kıyasla daha fazla avantaja sahiptir.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerleri, yeni düzenleme olan Dünya Uyumlulaştırılmış Hafif Araç Test Prosedürü WLTP'ye (AB 2017/948 Regülasyonu) göre belirlenmiştir ve elde edilen değerler, diğer araçlar ile kıyaslanabilirliği sağlamak bakımından, NEDC’ye çevrilmiştir. Güncel bilgi için lütfen satış noktanıza başvurunuz. Değerler, özellikle kullanım ve sürüş koşullarında, ekipmanda veya seçeneklerde dikkate alınmaz ve lastiklerin biçimine bağlı olarak değişebilir. Resmi yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerleri hakkında daha fazla bilgiyi satış noktalarından temin edebilirsiniz.