ALLER AU CONTENU
FRANSIZ SEYAHAT SANATI

İster yalnız ister kalabalık, gündelik veya sıra dışı, her sürüş deneyiminiz DS Automobiles ile eşsiz bir seyahate dönüşür.

Zarafetin "Yaşama Sanatı" mertebesine yükseldiği, lüksün ve yaratıcılığın başkenti Paris'te doğan bir marka...

Otomobillerimiz, el işçiliği ve yüksek teknolojiyi, dayanıklılığı ve asaleti kusursuzca birleştirir.

DS otomobiliniz içinde, rafine özellikler zevkinizi arttırır, duyularınızı uyandırır ve anılarınızı ölümsüzleştirir.

 

Böylelikle her seyahatinizi, Fransız Seyahat Sanatı mertebesine yükseltiriz.

 

 

 

TEKNİK UZMANLIK
Tutkuyla çalışan uzmanlarımız

 

 

 

HAUTE COUTURE TASARIMLAR
Mükemmelliğin yansıması olan tasarımlarımız
Zanaatkarlarımızın yenilikçilik anlayışı ve yaratıcılığından, gerçek uzmanlık ve benzersiz teknik bilgi, asil malzemeler ve zarif yüzeylerle yoğrulan seri üretim otomobillerimiz doğar. DS Automobiles'de her model, benzersiz tarzın, yenilikçi zevkin ve olağanüstü konforun kişisel ifadesini yansıtır.

 

 

 

 

 

 

ESİN KAYNAĞIMIZ
Teknik uzmanlığımıza ilham veren zanaatkarlarımızla tanışın

 

 

 

Ayrıntılara gösterilen özen

Zanaatkarlarımız tarafından sürdürülen DS Automobiles'in mükemmel teknik bilgi birikiminin perde arkası.

 

 

MÜKEMMELLİĞİ İŞLEMEK

Tekniklerimiz ve bilgi birikimimiz için gerçek oyun ve deney alanları yaratan konsept otomobillerimiz, ekiplerimiz için yeni malzemeleri ve teknolojileri test etme, tanınmış zanaatkarlarla birlikte çalışma ve yenilikçi, sınıfının en iyisi sürüş deneyimini yaratmak için olanak sunuyor.

Geleceği önceden tanımak

Bu konsept otomobilleri işlemek için mühendislerimiz ve zanaatkarlarımız Paris'in lüks dünyasından ilham alıyor ve güzel, duyusal ve istisnai olanı her zaman akıllarında tutarak, geleceğin teknolojilerini hayal ediyorlar. En son tasarımımız DS AERO SPORT LOUNGE, akıllı, kişiselleştirilebilir ve rafine detaylarıyla DS Automobiles'in geleceğinin önünü açıyor.
Ödün vermediğimiz kalite anlayışımız
Zanaatkarlarımız, saraçlarımız, tasarımcılarımız, uzmanlarımız ve mühendislerimiz malzemelere hakimiyetleriyle her ayrıntıda, her yüzeyde etkin, aynı zamanda incelik ve performansı birleştiren bir ürün ortaya koyacak şekilde, teknolojinin değerini yükseltiyor. Tamamen elde üretilen çeşitli süslemelerimiz, Markamızı simgeleyen özellik halini alarak, kendinizi üst düzey rahatlıkla yenilikçi evrene kaptırmanızı sağlıyor.
TEKNOLOJİK
Yarının seyahatlerini şekillendiriyoruz
DS Automobiles, Formula E Dünya Şampiyonası’nda kazandığı iki zaferle E-TENSE elektrik teknolojisini podyumların en yüksek basamaklarına yerleştirmeyi başardı. İddialı ve avant-garde ekipler, çizgileri ve şekilleri uyarlayıp her zamankinden daha fazla verimlilik ve güç sunmak için yenilikler yapmaya devam ediyor. Performanstan doğan elektrikli modellerimiz, tarz sahibi sürüş keyfini yeniden keşfetmeniz için size yeni ufuklar açıyor.
Pistten Yollara

2015'ten beri Formula E'de yarışan ilk premium üretici olan DS Automobiles, olağanüstü modellerini yaratmak için yarış teknolojilerinden ilham alıyor. Yarının otomobillerini inşa etme cesareti ve arzusuyla hareket eden marka, Formula E ile yeni modeller arasında başarılı bir yetkinlik aktarımıyla yolların en iyilerini sunarak avant-garde ruhunu kanıtladı.

Ekiplerin dünyanın dört bir yanındaki pistlerde öğrendikleri, mevcut ve gelecekteki elektrikli otomobillerin geliştirilmesi üzerine yapılan çalışmaları besleyerek, araştırma ve geliştirme için gerçek bir ivme sağlıyor.

Fazlasını Keşfedin

Özel Deneyim

Sizden ilham alan ve sizin için yaratılan kişiye özel program ile benzersiz hizmetler.

DS Mirası

2014 yılında oluşturulan DS Automobiles, cesaret ve yeniliğin sembolü olarak ayakta durmaktadır.
BENZERSİZ HİZMETLER
DS Evreni Hizmetinizde
Sizden ilham alarak, sizin için yaratılan Only You, her ihtiyacınıza uygun hizmetler sunan, size özel bir programdır. Günlük yaşamınıza uyum sağlayan DS Automobiles, ulaşımınızda her koşulda size eşlik eder ve size benzersiz deneyimler sunar. Özel programımız size kapılarını açıyor, DS Automobiles deneyimini yaşamak için sizleri evrenimize bekliyoruz.
DS Seyahat Deneyimleri
Benzersiz bir deneyim yaşayın.
DS Automobiles markası, yeni DS Seyahat Deneyimleri seyahat platformu aracılığıyla size özel ve yenilikçi gastronomik ve kültürel deneyimler sayesinde maceralarınızı, kaçamaklarınızı ve hafta sonu gezilerinizi zenginleştirmenizi sağlıyor.
DAHA İYİ HİZMET İÇİN ELEKTRİKLENME STRATEJİMİZ
Sıradan sürüşlerden kaçamaklara

DS Automobiles, E-TENSE teknolojisi sayesinde benzersiz bir konfor, performans ve zarafet deneyiminin kapılarını aralıyor. Otomobil içi konforun rehberliğinde, yolları aşmanın yeni bir yolu.

Bataryaların ömrü ve geniş şarj istasyon ağı sayesinde, E-TENSE otomobillerimiz, sizi her yolculuğu sınırsız bir kaçamağa dönüştürecek bir özgürlüğe davet ediyor.

İnternet bağlantılı ulaşım hizmetlerimiz
DS Automobiles, şarj çözümünüz için size mümkün olan en iyi hizmeti ve desteği sağlamak amacıyla evinize DS Ev Tipi Şarj İstasyonunun kurulumunu gerçekleştirmek üzere eŞarj şirketini önerir. DS Automobiles memnuniyet kriterlerini karşılayan hızlı ve kaliteli bir kurulum hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Elektrik tesisatınızın incelenmesinin ardından, Türkiye genelinde teknisyenlerin hizmetinizde olduğu benzersiz bir ağ sayesinde istasyonunuzun anahtar teslimi kurulumunu gerçekleştiririz.
ŞARJ ÇÖZÜMLERİ
Evde kurulum
DS Wallbox, DS otomobilinizi güvenli ve en uygun şekilde şarj etmenize olanak sağlar. Ortağımız, elektrik tesisatınıza ve kullanım şeklinize en uygun DS Wallbox'ı belirlemeniz için size eksiksiz bir hizmet sunar.
HALKA AÇIK ŞARJ İSTASYONLARI 
Türkiye'de bulunan şarj istasyonları sayesinde gönül rahatlığıyla seyahat edin.
DS Mobility Pass, la mobilité sans entrave
Bénéficiez de tarifs préférentiels sur la location d'une voiture DS thermique ou hybride rechargeable dans le réseau Free2move Rent.
Une mobilité à chaque instant
Louez le véhicule DS thermique ou hybride rechargeable de votre choix et facilitez vos longs déplacements occasionnels.
Des conditions préférentielles
Grâce à DS Mobility Pass, bénéficiez de conditions préférentielles sur le prix de location de votre véhicule DS thermique ou hybride rechargeable.
Une simplicité d'utilisation
Louez votre véhicule directement et simplement depuis votre application MyDS au travers de Free2move Rent.

FAZLASINI KEŞFEDİN

Özel Deneyim

Sizden ilham alan ve sizin için yaratılan kişiye özel program ile benzersiz hizmetler.

DS Mirası

2014 yılında oluşturulan DS Automobiles, cesaret ve yeniliğin sembolü olarak ayakta durmaktadır.
FRANSIZ SEYAHAT SANATI

Fransız Seyahat Sanatını DS Automobiles ile yaşayın ve zamanı durdurup olağan akışın dışına çıkarak dünyanın inceliklerini keşfedin. Efsanevi mirasından güç alan DS Automobiles, her yolculuğu yeni bir maceraya atılmak için büyüleyici bir davete dönüştürerek Fransız Yaşama Sanatının elçiliğini üstleniyor.

Seyahatlerinizi keyifli, kültürel ve seçkin deneyimlerle zenginleştirecek lüksün keyfini çıkarın.

Büyük şeflerin mutfaklarında tadım yapın, ayrıcalıklı özel turlarda en büyük müzeleri keşfedin, en iyi spa tesislerinde rahatlayın, mükemmel ustalarla tanışın, özenle seçilmiş ortaklarla özel fiyatlardan yararlanın: DS Automobiles'in seçkinliğini ve prestijini yansıtan Fransız Yaşama Sanatının benzersiz ve sembolik deneyimleri
Bir başka bakış
DS Store'larda veya otomobillerde benzersiz bir deneyim yaşamanızı amaçlayan DS Automobiles, yenilikçi teknolojilerin tasarımında, ayrıntılara gösterilen özende ve hatta Haute Couture tasarımında tasarımcılara ve ustalara ilham veren, özenle seçilmiş uzmanları çevresinde topluyor.
Paris Moda Haftası
DS x Paris Moda Haftası
GASTRONOMİ YOLCULUĞU
Fransız Seyahat Sanatı, Michelin yıldızlı şef Julien Dumas Esprit de Voyage koleksiyonu ile eşsiz bir gastronomi yolculuğuna çıkıyor. 
SEYAHATNAME
Seçkinliğin sınırlarını, tüm cüretkarlığıyla avant-garde ruhu, Fransız Yaşama Sanatının en değerli unsurlarını ve tüm zenginliğiyle seyahati keşfedin.

FAZLASINI KEŞFEDİN

Özel Deneyim

Sizden ilham alan ve sizin için yaratılan kişiye özel program ile benzersiz hizmetler.

DS Mirası

2014 yılında oluşturulan DS Automobiles, cesaret ve yeniliğin sembolü olarak ayakta durmaktadır.
GASTRONOMİ YOLCULUĞU
Fransız Seyahat Sanatı, Michelin yıldızlı şef Julien Dumas Esprit de Voyage koleksiyonu ile eşsiz bir gastronomi yolculuğuna çıkıyor.
MÜKEMMELLİĞE GİDEN YOL
Only You Privilege hizmeti kapsamında sunulan sayısız deneyimin ardından DS Automobiles, şimdi de en gizli Fransız mutfaklarının kapılarını aralıyor. Bu yeni macerada DS Automobiles gastronomi elçisi şef Julien Dumas, özel malzemeler toplamaları ve ilham verici yemekler yapmaları için Avrupa'dan beş lezzet tutkunu seçti.

 

 

 

 

Yolculuğun aşamaları
GASTRONOMİ YOLCULUĞUNUN FARKLI AŞAMALARI
Seyahat etmek, keşfetmek demektir. Beş lezzet tutkunu, şef Julien Dumas'nın birlikte çalıştığı üreticilerle tanışmak için Fransa yollarında seyahatlerine başladı. Yeni kokular ve tatlar, yeni manzaralar ve teknik bilgi birikiminin yanı sıra bu etkinlik için tasarlanmış olan DS Gurme Valizi içinde taşıdıkları özel malzemeleri keşfetme şansını buluyorlar.
DS Gurme Valizi üretimi
DS Automobiles tarafından tasarlanan bu kişiye özel parçanın arkasında büyük bir bilgi birikimi yatıyor. Her şey tasarımcılarımızın ilk çizimi yapmasıyla başladı, ardından Fransız sandık üreticisi Malle Bernard hassas ahşap işçiliğini konuşturdu ve son olarak zanaatkarlarımızın ince dokunuşlarıyla tasarımı tamamladı. DS Gurme Valizi, seyahat ruhunu tam olarak yansıtarak dünyanın her yerinde  hazineler keşfetme sanatını elle dokunulabilir bir hale getiriyor. DS Gurme Valizi, tüm anılarınıza eşlik edecek ve size eşsiz bir gastronomi deneyimi sunacak yeni kokular, yeni tatlar keşfetmenize yardımcı olacak.

 

 

BİRİNCİ MALZEME: CÉZALLIER BALIK ÇİFTLİĞİNDEN TÜTSÜLENMİŞ ALABALIK
Doğal haliyle istisnai olan bir ürün zenginleştirildiğinde, artık eşi benzeri olmayan bir kaliteye ulaşır. Cézallier balık çiftliğinde üretilen tütsülenmiş alabalık da bunun mükemmel bir örneğidir. Şefimiz tarafından seçilen yetiştiriciler Stéphane ve Valentin Heinis, bu özgün işlemi kendileri hayata geçirdi. Alabalık bir ipe bağlanarak asılır ve en iyi lezzetleri elde etmek için talaş ve ağaç işçiliğinden elde edilen meşe talaşlarını kullanarak bir tütsüleme işlemi yapılır. Yaz aylarında 17 saat tütsülemek yeterliyken, Kasım ve Aralık aylarında bu süre 40 saate kadar çıkmaktadır. Filetonun en ince kısmı çıkarılır ardından yağları etin tadını yoğunlaştırması için yeniden derisi üzerine dikilir. Bu özel işçilik, ürünlerini her zaman biraz daha zenginleştirmek için yaratıcılığını ikiye katlamaya hazır bir şef ve iki yetiştiricinin ortak arzusunun gerçek hayattaki yansımasıdır.

 

 

 

 

İKİNCİ MALZEME: JARDIN DE LA MER BİBERİ
Bazı yetiştiriciler, belirli bitkilerin çiçek veya meyvelerini toplar. Bazıları, Fransız mutfağında önemli bir çeşni olan biberi toplar. Jardins de la Mer'de Jean-Marie Pédron tarafından yetiştirilen Yabani Kereviz ("Maceron") bunun bir örneğidir. Kıyı bölgelerinin bu sembolik bitkisi, Aralık-Temmuz arasında yetiştirilir ve yüksekliği 1,50 metreye kadar ulaşabilir. Bu süreçte saplarının üzerinde tohumlar oluşur ve siyaha döner. Bu gerçek ustalık ürünü, en sabırlı ustalarımız tarafından kurutulur, meşhur Yabani Kereviz biberi elde edilmeden önce elenir. Biraz baharatlı ve yoğun bir tada sahip olan üründe yalnızca bitkinin özü olan kerevizin izlerini tanımak mümkündür.
ÜÇÜNCÜ MALZEME: CÉZALLIER BALIK ÇİFTLİĞİNDEN TAZE ALABALIK
Bir yetiştiriciyi diğerlerinden ayıran unsur, özgün fikirleridir. Burada, Stéphane ve Valentin Heinis'inkiler, Julien Dumas şefimizin fikirleriyle mükemmel bir uyum yakalamıştır: doğanın bize sunduklarına sahip çıkmak ve her şeyden önce bir ürünün geldiği çevreye saygı duymak. A'dan Z'ye hayvan sağlığına ve hayvan yetiştirme yöntemine büyük hassasiyet duyuyor ve bu değerler sayesinde olağanüstü bir ürün elde edebiliyoruz. Nehirde yaşayan alabalık, birçok termal değişime maruz kalır ve doğal ortamında suda bulunan çeşitli unsurlarla, böceklerle veya kabuklarla beslenir. Cézallier balık çiftliğinde alabalığın tadı, yetiştirme leğenlerinde oluşturulmuş ortamı kadar benzersizdir. Bu yetiştirme yöntemi birden çok aroma barındırmasına katkıda bulunur ve benzersiz olmasını sağlar.
DÖRDÜNCÜ MALZEME: JARDINS DE LA MER DENİZ YOSUNLARI
Şefin ihtiyacı olan deniz yosunlarını toplamak için okyanusa, özellikle de Jean-Marie Pedron tarafından yönetilen Jardins de la Mer'e mümkün olduğunca yaklaşmanız gerekir. Tuzlu yemekleri zenginleştirmek için kullanılabilir, tek başına çiğ bir şekilde yenilebilir, dilimleyerek salatalarda kullanılabilir, tavada kızartılabilir, kümes hayvanlarını doyurmak için kullanılabilir, cips yapmak için kurutulabilir; kullanım yelpazesi oldukça geniştir. Deniz yosunu, bazen aroması yer mantarına oldukça yakın olan ürünlerle birlikte kullanılmak üzere tuzlu tadı için de tercih edilir. Bu nedenle bir deniz yosunu yetiştiricisinin her şeyden önce alanında bir uzman olması gereklidir. Kalitesini değerlendirmek için ürünün renk değiştiren yansımalarını ve yumuşak dokusunu tanıması gereklidir. Bu alana duyduğu tutku sayesinde Julien Dumas'ya bu olağanüstü ürünleri toplama keyfini aktarmayı başardı. Bu da, yemek pişirmenin her şeyden önce paylaşımdan ibaret olduğunun bir başka kanıtıdır.
BEŞİNCİ MALZEME: HUILERIE DE VENSAT'TAN CEVİZ YAĞI

Bu ceviz yağı, 540 nüfuslu küçük bir kasaba olan Vensat'ta işletmenin sahibi ailenin dördüncü kuşağı olan Claude ve Sylvie Gendre tarafından üretilmektedir. Nesilden nesile aktarılan teknik bilgi sayesinde ortaya son derece nadir kaliteye sahip olağanüstü bir ürün çıkarmaktadır. Cevizler işlenmemekte ve hiçbir katkı maddesi eklenmemektedir. Süreç büyük bir titizlikle gerçekleştirilir: ürünün son hali elde edilmeden önce cevizler toplanır, kurutulur, kavrulur, 1.300 kiloluk bir çarkın altında döndürülür. Kehribar rengi ve tatlı kokusuyla bu ceviz yağı, Julien Dumas'nın hatıralarını canlandırmakta ve Grenoble'da çocukluğunun geçtiği mahalledeki pastanenin önünden geçtiği günleri ve halen aklından çıkaramadığı cevizli turtalarını hatırlatmaktadır.

 

 

Bu gastronomi yolculuğunun geri kalanını keşfetmek için bağlantıda kalın...
Benzersiz üreticilerden toplanan deniz yosunu, biber, ceviz yağı, tütsülenmiş ve taze alabalık: işte lezzet tutkunlarımızın, en harika yemeklerini yaratabilmesi için Michelin yıldızlı şefimize getirdiği 5 malzeme. Sıra tadıma geldiğinde, gurmelerimiz, seyahatlerinin yaşanması gereken bir deneyim olduğunu anladı. Julien Dumas'nın mutfağında gerçekleşen sihir, en büyük uzmanlığın her şeyden önce eksiksiz bir teknik bilgi birikimden geçtiğini bir kez daha gösterdi.

 

 

 

JULIEN DUMAS

Michelin yıldızlı şef Julien Dumas, DS Automobiles'in gastronomi elçisidir. Hôtel Saint-James Paris'teki Bellefeuille restoranı işleten şef, doğadan ilham alan mevsimlik yemekler sunmaktadır. Giderek artan bir mükemmellik ve özgünlük arayışıyla hareket eden Julien Dumas ve DS Automobiles, ortak değerleri paylaşmaktadır.

 

LA MALLE BERNARD
Seyahat etmek, yeni anılar, tatlar, aromalar biriktirmektir. DS Automobiles, bunun için kavanozlar ve şişelerle dolu benzersiz bir DS Gurme Valizi hayal etti. Tüm bu duyguları yakalamak hedefiyle özel olarak tasarlanan bu valiz, seyahat dünyasının uzmanı La Malle Bernard tarafından üretildi.
SEYAHAT KEYFİ
Seyahat Ruhu Koleksiyonu: Fransız Seyahat Sanatını deneyimleyin
Seyahatten ve Fransız teknik uzmanlığından ilham alan DS Automobiles, Seyahat Ruhu koleksiyonunu sunar. Bu sınırlı Koleksiyon, sizi seyahat etmeye ve keşfetmeye davet eden modellerimize ilave bir zarafet katmaktadır. Olağanüstü, zarif ve özel: Fransız Seyahat Sanatının kalbinde yer alan unutulmaz deneyiminin üç niteliğidir.

FAZLASINI KEŞFEDİN

Özel Deneyim

Sizden ilham alan ve sizin için yaratılan kişiye özel program ile benzersiz hizmetler.

DS Mirası

2014 yılında oluşturulan DS Automobiles, cesaret ve yeniliğin sembolü olarak ayakta durmaktadır.