DS 7 CROSSBACK almayı mı düşünüyorsunuz? DS konfigüratörümüz sayesinde, mevcut model, motor, tasarım ve ekipman  seçeneklerini değerlendirerek hayalinizdeki DS 7 CROSSBACK’i oluşturabilirsiniz.

Rafine ve şık tasarımı en yeni teknolojilerle birleştiren DS 7 CROSSBACK, size her yol koşulunda olağanüstü bir sürüş deneyimi sunacak.

So Chic ve Performance Line versiyonlarımız arasından seçim yaparak aracınızı kişiselleştirmeye başlayabilirsiniz..

Daha sonra kullanım amacınıza uygun olarak motor seçenekleri arasından kendinize en uygun olanı seçin. Mevcut motor seçeneğimiz: PureTech 225 Otomatik,

Euro 6.2 mevzuatına uygun olarak üretilen motorlarımız, en üst seviyede verimliliği ve sürüş keyfini bir arada sunmaktadır.

Sezgisel, akıcı ve esnek geçişli 8 ileri otomatik şanzımanımız size benzersiz bir sürüş deneyimi sağlayacaktır.

Vakit kaybetmeden geniş bir yelpazede sunduğumuz iç mekan tasarım konseptlerimiz, gövde renklerimiz, döşeme, jant, ilave donanımlarımız sayesinde  aracınızı isteğinize göre kişiselleştirmeye başlayabilirsiniz.

DS 7 CROSSBACK 'in rafine iç mekan zarafeti sizi baştan çıkaracak. İlhamını Paris’ten alan 3 iç mekan konseptinden birini seçebilirsiniz: Performance Line, Rivoli ve Opera.

Gövde rengi için 8 renk seçeneğimiz mevcut : Metalik Kümülüs Grisi, Metalik Platin Grisi, Mutlak Kırmızı, Sedefli Andradit Kahvesi, Sedefli Bakır Turuncu, Sedefli İnci Beyazı, Sedefli Mürekkep Mavisi ve Sedefli Perla Nera Siyahı.

[cle1: SELECT_CONTINENT Lang:TR]

[cle1: [CLE1SELECT_CONTINENT_LANG:TR] Lang:TR]