ALLER AU CONTENU
YENİ DS 7 E-TENSE, PARIS MODA HAFTASI HAUTE COUTURE DEFİLELERİNDE EN BÜYÜK FENOMENLERE EŞLİK EDİYOR!
Paris, 26 Ocak 2023
Formula E'nin son dünya şampiyonu Stoffel Vandoorne, DS Automobiles ve 100. Brüksel Otomobil Fuarı'nın özel konuğu oldu. 20 Ocak Cuma günü, DS PENSKE'nin pilotu Belçika bayrağının renkleriyle donatılan bir DS E-TENSE FE21'in direksiyonuna dikkat çekici bir giriş yaptı.

2019’dan beri Paris Moda Haftası’nın ortağı olan DS Automobiles, Haute Couture ve Moda Federasyonu konuklarını defileden defileye götürmek için tümü E-TENSE şarj edilebilir versiyon olarak sunulan Yeni DS 7 filosu sağlıyor.

 

Paris Moda Haftası’nın 2019’dan beri ortağı olan DS Automobiles, Haute Couture ve Moda Federasyonu konuklarını defileden defileye götürmek için tümü E-TENSE şarj edilebilir versiyon olarak sunulan Yeni DS 7 filosunu kullanıyor. DS Automobiles, Erkek Moda ve Haute Couture Sonbahar-Kış 2023/2024 defilelerine gazetecilere, fenomenlere ve yeteneklere, modanın başkentinde eşlik etmek üzere Paris Fashion Week markalı Yeni DS 7 E-TENSE ile katılıyor. Yılın bu iki önemli olayı boyunca, Haute Couture ve Moda Federasyonu, ana platformlarında birkaç milyon takipçisi olan çok sayıda uluslararası fenomeni davet ediyor. Davetliler, E-TENSE şarj edilebilir hibrit teknolojisiyle geliştirilen motorlarla donatılmış Yeni DS 7’nin benzersiz konforunun ve teknik uzmanlığının tadını çıkararak, sıfır emisyon modunda Paris’te defileden defileye koşacaklar.

Lansmanından itibaren, stratejisini elektrikli dönüşüm üzerine kuran DS Automobiles, 2019’dan bu yana %100 elektrikli araçlar satıyor. 225 ila 360 beygir gücü üreten %100 elektrikli Yeni DS 3 E-TENSE, DS 4 E-TENSE, Yeni DS 7 E-TENSE ve DS 9 E-TENSE şarj edilebilir hibrit versiyonlar sayesinde, her DS modeli elektrikli motorla satın alınabiliyor. 2024’ten itibaren markanın her yeni modelinin yalnızca %100 elektrikli olması planlanıyor.