ALLER AU CONTENU
İŞ BİRLİKLERİMİZ

İŞ BİRLİĞİ VE PRESTİJ

İş birliği yaptığımız marka ve kurumlarla tanışın

Teknik uzmanlıkları kadar mükemmellik değerleriyle de seçilen DS Automobiles ortakları, size otomobillerimizde benzersiz bir deneyim vaat ediyor.

PARIS FASHION WEEK®  VE DS AUTOMOBILES

MODANIN ÖTESİNDE

Paris Fashion Week®'nın resmi ortağı DS Automobiles, moda ve öncülüğün kutsandığı bu etkinlikle, hatların şiirselliğini ve teknik uzmanlığın yüceliğini vurgulayan aynı felsefeyi paylaşıyor.

PARIS FASHION WEEK® & DS Automobiles

Au-delà des modes

Partenaire officiel de la Paris Fashion Week®, DS Automobiles partage, avec cette célébration de la mode et de l’avant-garde, une même philosophie de poésie des lignes et d’exaltation des savoir-faire.
Bu iş birliği ile DS Automobiles tasarım dünyasına olan bağlılığını bir kez daha onurlandırıyor. Kuralları değiştirme, farklı ve deneysel bakış açısı, yaratıcılık gibi öncelikleri olan bu iş birliği , Haute Couture ve Moda Federasyonu tarafından daha sorumluluk sahibi bir Paris Fashion Week® için harekete geçirilen dinamikleri de güçlendiriyor.

Etkinliğin resmi otomobili

DS Automobiles etkinlik boyunca ziyaretçilere eşlik etmek ve onlara şık, cesur ve ilham verici otomobilleriyle Paris'te bir tur attırmak için Paris Fashion Week® ile iş birliği yapıyor. Ocak 2020'den itibaren, Haute Couture ve Moda Federasyonu elektrikli ve düşük CO2 emisyonlu yirmi beş adet DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 300, DS 9 E-TENSE 225 ve DS 9 E-TENSE 4×4 360'tan oluşan bir filoyu kullanmayı tercih etti.

Geçmişe bakış

Fotoğrafçı gözüyle DS Automobiles

DS Automobiles ve Paris Fashion Week® iş birliğinin önemli anlarını keşfedin veya yeniden keşfedin.

DS 4'ün çevresinde yapılan bir çekim

Şubat 2022

 

DS Automobiles, Paris Moda Haftası® kadın hazır giyim sonbahar-kış 2022-2023 sezonu için, Coperni kıyafetlerini giyen model Zoé Hotuqui'nin katılımıyla en önemli moda fotoğrafçılarının grafik kodlarından ilham alan bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi.

 

Balmain, DS Automobiles'e ilham veriyor

Eylül 2021

 

Paris Moda Haftası® 2021 BALMAIN Festivali, DS Automobiles'e, zarafet, avant-garde ruhu ve Fransız teknik uzmanlığının buluşmasını kutlayan bir fotoğraf çekimi gerçekleştirmek üzere, moda markasıyla bir araya gelme fırsatı verdi.

 

DS Automobiles, Coperni defilesinin parlayan yıldızı oldu

Mart 2021

 

Coperni, Paris Moda Haftası® Kadın Giyim 2021 etkinlikleri kapsamında defilesini gerçekleştirmek için Paris'teki Accor Hôtels Arena'yı tercih etti. DS Automobiles, bu alışılmadık sahne tasarımına, etkinliğin 70 davetlisini taşımak için kullanılan ve defileyi aydınlatmak amacıyla podyumun çevresinde yerlerini alan otuz altı adet elektrikli otomobil (DS 7 CROSSBACK E-TENSE ve DS 3 CROSSBACK E-TENSE) ile eşlik etti.

 

DS CONSCIOUS COLLECTION, zanaatkarlık ve yenilikçiliğin birleştiği nokta

DS Automobiles, Paris Fashion Week® Kadın Modası Sonbahar-Kış 2021-2022 etkinlikleri kapsamında, DS CONSCIOUS COLLECTION'ı tanıttı. Dört üniseks parçadan oluşan bu benzersiz kapsül koleksiyon, yükselmekte olan marka EGONlab ve Londralı CO2 emici ürünler araştırma ve inovasyon stüdyosu Post Carbon Lab ile iş birliği içerisinde oluşturuldu. Bu girişim, markanın değer verdiği zariflikte yenilikçi ve teknolojik malzemeler tasarlanmasını amaçlayan Future Craft felsefesinin bir yansımasını oluşturuyor.

Başka bir bakış

DS Automobiles geleceğin tasarımcılarını kutluyor

DS Automobiles, kuruluşundan beri, marka kimliğini oluşturmak için modadan ilham aldı. İki "Başka bir bakış" editoryal çalışmasında, DS markası sekiz tasarımcıyı ön plana çıkarıyor.

Thebe Magugu

Thebe Magugu, Johannesburg'daki prestijli LISOF moda okulunda tasarım, moda ve fotoğrafçılık eğitimi aldı. Birçok moda evi ve tasarımcı için çalışmasının ardından, 2015 yılında kendi markasını kurdu. Kumaş dokumadan üretime kadar her aşamada yerel tekniklerden faydalanarak tasarlanan ve bir Afrika dokunuşu içeren modern giysiler tasarlıyor. 

Boyarovskaya

Boyarovskaya, 2016 yılında Maria Boyarovskaya ve Artem Kononenko tarafından kurulan Paris merkezli bir kadın giyim markasıdır. Moda kurallarını yıkan kıyafetleri minimalisttir ve çoğu zaman biyolojik olarak parçalanabilir özelliktedir. Tasarımları etkili kesimler ve modern bir zarafetle karakterize edilir. 

Mossi

Tasarımcı Mossi Traoré aynı anda iki projeyi yönetiyor. Bunlardan ilki, öğrencilere becerilerini geliştirmeyi ve uygulamaya koymayı öğreten bir moda tasarımı okulu. İkincisi ise saf çizgilere ve zamansız bir estetiğe sahip bir giyim markası. Bu iki proje Paris banliyösündeki atölyelerde tasarlanan ve üretilen koleksiyonlarda birleşiyor. 

Temmuz 2020

DS Automobiles avant-garde bir ruhla birbirine bağlanan farklı evrenlere ait tasarımları buluşturan "Bir başka bakış" adlı editoryal moda fotoğrafı çekimini sunar. Haute Couture ve Moda Federasyonu'nun yükselen markalar olarak belirlediği BLUE MARBLE, BORAMY VIGUIER, EGONlab, GERMANIER ve MANSOUR MARTIN, çalışmalarının simgesel örneklerini tanıttı. Fotoğrafçı Paul Franco, Paris Fashion Week® 2020'ye dair vizyonunu ortaya koymak için, bu yeteneklerin genellikle kendi trendlerini tanıttığı Palais de Tokyo'dan Seine Nehri'ne doğru inerken karşımıza çıkan Château de Bizy'yi seçti. Şatonun avlusunda ve bahçesinde yapılan çekimlerde, DS 3 CROSSBACK E-TENSE, DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 300 ve DS 9 E-TENSE'in yer aldığı beş sahne canlandırıldı.

Louvre Müzesi ve DS AUTOMOBILES 

MİRAS

Geleceği inşa etmek için gelenek ve modernlik arasındaki ittifaka dayanan DS Automobiles ve Louvre Müzesi iş birliği, Paris'i ve olağanüstü uzmanlıklarını kutluyor. Bu ruhla, mükemmellik, kültür ve seyahat sanatı vizyonlarımızı birleştirmek için bazı sergilerinde veya renovasyonlarında Paris’in bu vazgeçilmez müzesini destekliyoruz.
Mükemmellik ve öncülük
Tüm dünyaya Fransız kültürünün zenginliğini miras alan DS Automobiles, Louvre Müzesi ile özellikle ünlü Piramidinin somutlaştırdığı mükemmellik mertebesinde ortak değerlerini paylaşıyor.

B.R.M CHRONOGRAPHES VE DS AUTOMOBILES

HASSASİYET

Ekiplerimiz, orta konsollarımızı özel saatlerle süslemek için Fransız saat üreticisi B.R.M Chronographes ile birlikte çalışarak, zarafeti yaratıcı cesaretle ve üst düzey teknik uzmanlığın titizliğiyle birleştiriyor.

 

Hassas mekanik konusunda tutkulu olan Bernard Richards tarafından 2003 yılında kurulan B.R.M Chronographes, yalnızca tamamen el yapımı ve isteğe göre kişiselleştirilebilen yenilikçi ve benzersiz parçalar üretiyor. Fransız saat markasının DS Automobiles için tasarladığı özel saat, her otomobili iddialı bir kişiliğe ve keskin bir tasarıma sahip bir stil manifestosuna dönüştürüyor.

B.R.M R180, STİL VE UZMANLIK ABİDESİ

DS 7 ve DS 9'un ön göğsünü süslemek için özel olarak tasarlanan B.R.M R180 saat, otomobiliniz çalışır çalışmaz görkemli bir şekilde yuvasından çıkıyor. Zarif görünümünün ardında kararlı şekilde teknolojik olan saat, mevsimlere ve seyahatlerinize göre zamanı otomatik olarak günceller. Bu eşsiz saatin zarafetinin keyfini çıkarın.

FOCAL ELECTRA® VE DS AUTOMOBILES

DUYULAR
DS Automobiles gibi, Focal da benzersiz uzmanlığını performansa ve saf keyfe adayarak sesin sınırlarını zorlamayı ve kreasyonlarımızda size benzersiz çepeçevre bir ses deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Yeni bir ses konforu düzeyi

Otomobillerimize takılan özel Focal Electra® sistemi, kabine özenle yerleştirilen 12 veya 14 hoparlörlü çepeçevre mimariler sayesinde heyecan verici bir ses deneyiminin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyor. Tüm titreşimleri ortadan kaldırmak ve optimum dinleme konforu sağlamak için akustik cam ve kaynaklanarak yapıştırılan gövdenin bütünleşmesi sayesinde mükemmelliğe ulaşmış saflıkta bir ses.

Ses, hisler ve duyular arasında bütünlük

Focal, 1979 yılından beri müzik, yenilik ve tasarım tutkusuyla ses sistemleri dünyasında devrim yaratıyor. Focal ekipleri, Saint-Étienne'de bulunan atölyelerinde, ses ve müzik tutkunlarına en iyi sesi sunmak için kişiye özel sistemler tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyor. Mükemmellik arayışları doğrultusunda, performans ve keyif odaklı mükemmel çözümler sunuyor. İki markamız, seyahatinizin her anını mükemmelleştirmek için kreasyonlarımızın her birinin hi-fi mimarisi üzerinde birlikte çalışarak, olağanüstü bir akustik keyif sunmak adına mütevazı ve zarif bir bütünlüğü garanti ediyor.

TOTALENERGIES VE DS AUTOMOBILES

Çok yönlü ittifak

Performanslı bir yağın geliştirilmesiyle başlayan TotalEnergies ile ortaklığımız artık spor ve üretim kadar teknolojiyi de kapsıyor.

YENİLİKÇİLİK ODAKLI BİR İŞ BİRLİĞİ

DS Automobiles'in 2014 yılında kurulmasından bu yana, mühendislerimiz tüm otomobillerimiz için yüksek performanslı yağlar geliştirmek üzere TotalEnergies ile işbirliği yapıyorlar. Otomobiliniz için özel olarak üretilen yağlar, sorunsuz ve yakıt açısından verimli sürüşler garanti ediyor. Mükemmel sürüş deneyimi için alanının uzmanı lider markalar arasındaki ortaklıktan yararlanın.

Teknik ve performansın hizmetinde

Formula E'nin yarış pistlerine kadar uzanan TotalEnergies ve yarış bölümümüz DS Performance arasındaki iş birliği, motorlardaki iç sürtünmeyi azaltmak gibi önemli teknik yeniliklerin yolunu açtı. Zorlu koşullarda test edilen yağlar, otomobillerimizin performansını optimize ederek yarışlarda kazanılan galibiyetlere katkıda bulunuyor.

NESPRESSO VE DS AUTOMOBILES

Seçkinlik ve yenilikçilik, ortak değerlerimizdir.

Lezzetlerle dolu bir dünya

DS Automobiles, sıra dışılık, zarafet ve yenilikçilik gibi ortak değerleri paylaşan Nespresso markası ile iş birliği yapıyor. Bir DS Store’a girdiğiniz anda duyularınızı canlandırmak için sizi Nespresso kahvesiyle karşılıyoruz.

FAZLASINI KEŞFEDİN

DS Haberler

DS Automobiles'in en son haberleri, etkinlikleri ve yeniliklerini takip edin.

Teknik uzmanlık

DS Automobiles'de, gerçek ve benzersiz bir Fransız teknik uzmanlığının güvencesi olan çalışanlar vardır.