DUYULAR Focal Electra® ve DS Automobiles

DS Automobiles gibi, Focal da benzersiz uzmanlığını performansa ve saf keyfe adayarak sesin sınırlarını zorlamayı ve kreasyonlarımızda size benzersiz çepeçevre bir ses deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Ses, hisler ve duyular arasında bütünlük

Focal, 1979 yılından beri müzik, yenilik ve tasarım tutkusuyla ses sistemleri dünyasında devrim yaratıyor. Focal ekipleri, Saint-Étienne'de bulunan atölyelerinde, ses ve müzik tutkunlarına en iyi sesi sunmak için kişiye özel sistemler tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyor. Mükemmellik arayışları doğrultusunda, performans ve keyif odaklı mükemmel çözümler sunuyor. İki markamız, seyahatinizin her anını mükemmelleştirmek için kreasyonlarımızın her birinin hi-fi mimarisi üzerinde birlikte çalışarak, olağanüstü bir akustik keyif sunmak adına mütevazı ve zarif bir bütünlüğü garanti ediyor.

Yeni bir ses konforu düzeyi

Araçlarımıza takılan özel Focal Electra® sistemi, kabine özenle yerleştirilen 12 veya 14 hoparlörlü çepeçevre mimariler sayesinde heyecan verici bir ses deneyiminin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyor. Tüm titreşimleri ortadan kaldırmak ve optimum dinleme konforu sağlamak için akustik cam ve kaynaklanarak yapıştırılan gövdenin bütünleşmesi sayesinde mükemmelliğe ulaşmış saflıkta bir ses.