ALLER AU CONTENU

DS 7 E-TENSE 4x4 360

ATLETİK VE GÖRKEMLİ

DS 7 E-TENSE 4x4 360

İÇ TASARIM
FOCAL Electra® HI-FI Ses Sistemi
Yeni DS 7 E-TENSE 4x4 360'ın iç mekanında, FOCAL Electra® Ses Sisteminden yararlanarak benzersiz bir ses deneyiminin keyfini çıkarın. Bir subwoofer ve toplam 690 Watt güce sahip bir amplifikatör dahil olmak üzere 14 hoparlörden oluşan bu ses sistemi son derece sürükleyici bir ses için bir oditoryum gibi kurulmuş ve tasarlanmıştır.

Detaylara gösterilen özen

DS 7’nin zarif ve zamansız iç mekan tasarımı; tasarımcılarımızın, mühendislerimizin ve koltuk imalatçılarımızın tüm bilgi birikimlerini sergilemektedir. Her malzeme ve her detay Haute Couture moda akımından alınan ilhamı kanıtlamaktadır.

YÜKSEK PERFORMANS

DS 7 E-TENSE 4x4 360

KİŞİYE ÖZEL HİZMETLER

ONLY YOU

Kişiye özel hizmet programımızı keşfedin

BAKIM, YARDIM VE GARANTİ KOŞULLARI

DS Servis tekliflerimizle otomobilinizi huzurla sürün

Yasal uyarılar

 

¹Gösterilen yakıt tüketimi, CO₂ emisyonları ve menzil değerleri, 1 Eylül 2018'den itibaren yeni araçlar için onaylanmış olan WLTP test prosedürüne uygundur. Bu WLTP prosedürü, daha önce kullanılan test prosedürü olan Yeni Avrupa Sürüş Döngüsünün (NEDC) yerini almıştır. Test koşullarının daha gerçekçi olması nedeniyle, WLTP prosedürüne göre ölçülen yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonları birçok durumda NEDC prosedürüne göre ölçülenlerden daha yüksektir. Yakıt tüketimi, CO₂ emisyonları ve menzil değerleri, gerçek kullanım koşullarının yanı sıra şarj sıklığı, sürüş tarzı, hız, özel donanımlar, tercih edilen opsiyonlar, lastik türleri, dış ortam sıcaklığı ve araç içindeki termal konfor gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için satış noktanızla iletişime geçin.