ALLER AU CONTENU

KONVANSİYONEL VE ŞARJ EDİLEBİLİR HİBRİT OTOMOBİL BAKIMI

DS SERVICE, mükemmel bakımın huzuru

Otomobilinizi uzun vadede korumak için, düzenli olarak bakımını yapın.

 

DS bakım karnenizde gerçekleştirilecek tüm onarım ve bakım işlemlerinin yapılacağı sıklığı bulun. Üretici garantisinin uygulanması, kısmen bu periyodik bakımların doğru yapılmasına bağlıdır.

 

Üstelik, işinizi daha da kolaylaştırmak için, MyDS uygulamasındaki dijital bakım karnenize erişin: Bakım e-kitabınız artık parmaklarınızın ucunda.

DS BAKIM VE REVİZYON PAKETİ

En iyi teknisyenlerimiz, kontrollü parça ve işçilik maliyetleriyle size özel paketler sunarak DS otomobilinizin kontrol ve onarımını güvence altına alırlar. Düzenli bakım sizi olası arızalardan kurtarır.

 

DS Automobiles'in ayrıcalıklı ve avantajlı revizyon paketlerini keşfedin: üretici revizyonu, yağ değişimi, fren sistemi, klima.

HİBRİT OTOMOBİL İÇİN BAKIM SÖZLEŞMESİ

DS şarj edilebilir hibrit otomobilinizin bakımı için sürüş alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza en uygun teklifi seçin.

 

Çözümlerimiz, otomobilinizi kullanırken ve yeniden satarken içinizin rahat olmasını sağlamak için, içten yanmalı otomobillerle aynı fiyattadır.

 

Uygun fiyatlı planlardan yararlanın ve maliyeti aylık olarak ödeyin: bugünün fiyatından, enflasyonsuz ve sürprizsiz, tüm süre boyunca sabit tutar.

BAKIM E-KİTABI

DS BAKIM KİTAPÇIĞINIZ DİJİTALLEŞİYOR

MyDS uygulamasında bulunan dijital bakım karnesi "Bakım e-kitabı" sayesinde servis hizmetleri parmaklarınızın ucunda.

Bu pratik uygulama dijital bakım kitapçığı, DS aracınızın bakımıyla ilgili tüm bilgileri kolayca bulmanızı sağlar:

  • Gerçekleştirilen işlemlerin ayrıntıları,
  • Sonraki bakım aşamaları (süre/kilometre sayısı)

Ayrıca, aracınızın yeniden satılması durumunda, Bakım e-kitabı, yeni alıcı için bir güvenlik garantisidir.

Yararlanmak için, MyDS uygulamasını indirin ve etkinleştirme için DS Uzman Danışmanınızla iletişime geçin.

 

Size kolaylık sağlamak için DS 3 Crossback, DS 4, DS 7 Crossback, DS 7 veya DS 9 bakım karneniz kağıt formatında da mevcuttur.

SERVİS RANDEVUSU

Size en yakın servisi seçerek DS kalite ve uzmanlığından yararlanın. En iyi teknisyenlerimiz, kontrollü maliyetlerle size özel paket teklifler sunarak otomobilinizi kontrol eder ve onarır. Hijyen kurallarına uyulur.

BENZERSİZ HİZMETLER

ONLY YOU sizin için tasarlanan ve beklentilerinize göre yaratılan kişiye özel programınızdır. Bir sonraki ziyaretinizde servislerimizden birine giderken, sizi gidip gelmekten kurtarmak için DS VALET gibi hizmetlerden yararlanın. Size gönül rahatlığı, ulaşım olanağı ve ayrıcalık sağlayacak benzersiz bir DS deneyimi yaşayın.

Kişiye özel hizmetler

DS ASSISTANCE

Güvenliğinizi ve konforunuzu önemsiyoruz.

Sizi otomobilinizle ilgili en ufak endişeden bile koruyan DS ASSISTANCE hizmetinden yararlanın.

MyDS Uygulaması

MyDS uygulaması, DS otomobilinize ve otomobilinizin ortamına bağlanmanıza olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Her yolculuk öncesinde, yolculuk anında ve sonrasında sürüş deneyiminizi genişletin.