ALLER AU CONTENU

DS 9 konfigüratör

DS 9 ile mi ilgileniyorsunuz?

 

DS 9 konfigüratörümüzde, yeni otomobilinizi istek ve ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirebilirsiniz: renk, donanım, tasarım..

 

 

Mevcut donanım seviyeleri

Şarj edilebilir hibrit olarak sunulan sedanınız, en üst donanım seviyemiz olan OPÉRA İç Tasarım Konsepti ile sunulur. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için ileri teknolojiler ve üst düzey donanım içerir.

 

 

Sunulan güç üniteleri

DS 9'unuz, E-TENSE şarj edilebilir hibrit güç ünitesi ile mevcuttur. Olabildiğince konforlu bir sürüş sunan DS 9, 8 ileri otomatik şanzımanla sunulmaktadır.

 

 

İç ve dış tasarım

Mevcut kişiselleştirme seçenekleri sayesinde iç ortam ve gövde rengi dahil olmak üzere DS 9'unuzu istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

 

 

Boyutlar

DS 9'unuz, 4934 mm uzunluğa, dış dikiz aynaları katlanmış olarak 1932 mm genişliğe ve 1460 mm yüksekliğe sahiptir. Şarj edilebilir hibrit sedan, daha fazla konfor için 483 lt ile cömert bir bagaj hacmi sunuyor.

 

 

Donanımlar
DS 9, seçilen versiyona bağlı olarak çeşitli donanımlar sunuyor: Otomobil çalıştırıldığında ortaya çıkan döner B.R.M R180 analog saat, gizli kapı kolları, DS ACTIVE SCAN SUSPENSION, otomatik anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi, ısıtmalı, havalandırmalı ve masaj fonksiyonlu ön ve arka koltuklar. 
Güncellenmektedir