ALLER AU CONTENU

DS 7 Konfigüratör

DS 7 ile mi ilgileniyorsunuz?
DS konfigüratörümüz sayesinde, mevcut model, motor, tasarım ve ekipman seçeneklerini değerlendirerek hayalinizdeki DS 7’yi oluşturabilirsiniz.
Mevcut donanım seviyeleri
Rafine ve şık tasarımı en yeni teknolojilerle birleştiren DS 7, size her yol koşulunda olağanüstü bir sürüş deneyimi sunuyor. Zarif verisyonumuz OPÉRA tasarım konseptiyle, sportif versiyonumuz PERFORMANCE LINE tasarım konseptiyle ve Özel Koleksiyonumuz ESPRIT DE VOYAGE tasarım konseptiyle otomobilinizi kişiselleştirmeye başlayabilirsiniz.
Sunulan motor seçenekleri
Kullanım amacınıza uygun olarak motor seçenekleri arasından kendinize en uygun olanı seçin. Mevcut motor seçeneklerimiz: Dizel BlueHDi 130, şarj edilebilir hibrit E-TENSE 250, E-TENSE 4x4 300, E-TENSE 4x4 360 yüksek performanslı motor. Olabildiğince konforlu bir sürüş sunan DS 7, 8 ileri otomatik şanzımanla sunulmaktadır.
İç ve dış tasarım
Mevcut kişiselleştirme seçenekleri sayesinde iç ortam, gövde rengi veya jantlar dahil olmak üzere DS 7'nizi istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.
Boyutlar
DS 7'niz, 4593 mm uzunluğa, dış dikiz aynaları katlanmış olarak 1906 mm genişliğe ve 1625 mm yüksekliğe sahiptir. Daha fazla konfor için 555 lt ile cömert bir bagaj hacmi sunuyor.
Donanımlar
Size daha fazla konfor ve güvenlik sağlamak için, DS 7 otomobiliniz çeşitli donanım sunuyor: Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi, Gelişmiş Güvenlik Paketi, kişiselleştirilebilir DS IRIS SYSTEM bilgi-eğlence sistemi, DS PIXED LED 3.0 Adaptif Led Farlar, ısıtmalı, havalandırmalı ve masajlı ön koltuklar...
Güncellenmektedir