ALLER AU CONTENU

DS 4 konfigüratör

DS 4 ile mi ilgileniyor musunuz? DS 4 konfigüratörümüzde, yeni otomobilinizi istek ve ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirebilirsiniz: renk, donanım, tasarım.
DS 4 serisi
DS 4 PERFORMANCE LINE versiyonu sahip olduğu tüm özellikler ile, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için birçok standart ekipman ve aksesuar içerir.
Motor seçeneği
Seçilen teknik özelliklere bağlı olarak DS 4'ünüz BlueHDi dizel motor ve PureTech benzinli motor seçenekleri ile mevcuttur. Olabildiğince konforlu bir sürüş sunan DS 4, 8 ileri otomatik şanzımanla sunulmaktadır.
Size uygun iç ve dış tasarım
DS 4'ünüz çok sayıda olası seçenekle en ince ayrıntısına kadar kişiselleştirilebilir: İç mekan, gövde ve tavan rengi ve jant seçenekleri. Size uygun paketi seçerek DS 4'ünüzü özelleştiririn.
Boyutlar
Konforunuz için DS 4, 4400 mm uzunluğa, 1866 mm genişliğe ve kapı aynaları katlanmış halde 1470 mm yüksekliğe sahiptir. 430L bagajdan yararlanan DS 4, pratik ve işlevsel alan sunan çok sayıda saklama bölmesine de sahiptir.
Donanımlar
Konforunuzu ve güvenliğinizi artırmak amacıyla DS 4, seçtiğiniz modele bağlı olarak standart donanımlar sunar: Otomatik anahtarsız giriş ve çalıştırma, elektrikli koltuk paketi, ısıtmalı ön koltuklar, DS genişletilmiş sanal gösterge paneli, ısıtmalı direksiyon simidi.

 

 

 

 

Güncellenmektedir