DS SERVİS SÖZLEŞMELERİ

Kısıtsız bir satış sonrası deneyimi için mutlak bir hizmet seviyesi sağlayan tek sözleşmeyi seçin: DS Servis  Sözleşmesi. 5 yıl boyunca ve hiçbir ek harcama olmaksızın, otomobiliniz markanın en ileri önerilerine göre garanti altına alınarak bakımları yapılacak. DS otomobilinizin teknolojisini, performansını ve konforunu en üst düzeyde tutmak için çalışacağız.

Bırakın, tüm kullanım formaliteleriyle Servis Danışmanınız ilgilensin ve siz de sizin için hayal edilmiş özel hizmetlerden faydalanın. Örneğin, özel DS Valet hizmetini deneyin ve evinize veya dilediğiniz adrese ücretsiz olarak gönderilen şoförden faydalanarak periyodik bakım nedeniyle fazladan yolculuk yapma derdinden kurtulun.

Memnuniyetinizin sınırı yoktur; beklentilerinizi karşılayacak düzeyde huzur ve dinginlik sunacak en başarılı servis teklifini hemen şimdi alın.

ARTI GARANTİ

DS: TÜM HİZMETLER DAHİL (Kapsam: 5 yıl / 120.000 km'ye kadar)

ARTI GARANTİ: (Markanın sözleşme garantisinin sonundan hizmet sözleşmesinin sonuna kadar) Sözleşme garantisinin süre uzatması, kusurlu parçaların değiştirilmesi veya onarılması. İşçilik dahil.

FULL SERVİS

FULL SERVİS: GARANTİ UZATMA + BAKIM + KORUMA

- Sözleşmeli garanti süresinin aynı kapsam ve şartlar ile uzatılması,
- Üretici periyodik bakımları: DS otomobilinizin tüm bakım işlemlerinin üstlenilmesi (yedek parça, işçilik ve motor yağı),
- Kullanıma bağlı yıpranan parçalarının değiştirilmesi (lastikler hariç).