DS 7 CROSSBACK almayı mı düşünüyorsunuz? DS konfigüratörümüz sayesinde, mevcut model, motor, tasarım ve ekipman  seçeneklerini değerlendirerek hayalinizdeki DS 7 CROSSBACK’i oluşturabilirsiniz.

Rafine ve şık tasarımı en yeni teknolojilerle birleştiren DS 7 CROSSBACK, size her yol koşulunda olağanüstü bir sürüş deneyimi sunacak.

Sportif ve zarif versiyonlarımız arasından seçim yaparak otomobilinizi kişiselleştirmeye başlayabilirsiniz..

Daha sonra kullanım amacınıza uygun olarak motor seçenekleri arasından kendinize en uygun olanı seçin. Mevcut motor seçeneklerimiz:Şarj edilebilen hibrit E-TENSE 4X4 300, benzinli PureTech 225 ve BlueHdi 130.

En güncel emisyon mevzuatına uygun olarak üretilen motorlarımız, en üst seviyede verimliliği ve sürüş keyfini bir arada sunmaktadır.

Sezgisel, akıcı ve esnek geçişli 8 ileri otomatik şanzımanımız size benzersiz bir sürüş deneyimi sağlayacak.

Vakit kaybetmeden geniş bir yelpazede sunduğumuz iç mekan tasarım konseptlerimiz, gövde renklerimiz, döşeme, jant, ilave donanımlarımız sayesinde otomobilinizi isteğinize göre kişiselleştirmeye başlayabilirsiniz.

DS 7 CROSSBACK 'in rafine iç mekan zarafeti sizi baştan çıkaracak. İlhamını Paris’ten alan 3 iç mekan konseptinden birini seçebilirsiniz: Performance Line, Rivoli ve Opera.

Gövde rengi için ise yedi renk seçeneğimiz mevcut : Metalik Kümülüs Grisi, Metalik Platin Grisi, Sedefli Bakır Turuncu, Sedefli İnci Beyazı, Sedefli Mürekkep Mavisi, Sedefli Kristal Grisi ve Sedefli Perla Nera Siyahı.Yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerleri, yeni düzenleme olan Dünya Uyumlulaştırılmış Hafif Araç Test Prosedürü WLTP'ye (AB 2017/948 Regülasyonu) göre belirlenmiştir ve elde edilen değerler, diğer araçlar ile kıyaslanabilirliği sağlamak bakımından, NEDC’ye çevrilmiştir. Güncel bilgi için lütfen satış noktanıza başvurunuz. Değerler, özellikle kullanım ve sürüş koşullarında, ekipmanda veya seçeneklerde dikkate alınmaz ve lastiklerin biçimine bağlı olarak değişebilir. Resmi yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerleri hakkında daha fazla bilgiyi satış noktalarından temin edebilirsiniz.