ALLER AU CONTENU
DS ve RévélatIons 2022
DS AUTOMOBILES RÉVÉLATIONS BİENALİNDE TEKNİK BİLGİSİNİ SERGİLEDİ
Paris, 9 Haziran 2022
Her iki yılda bir gerçekleştirilen Révélations buluşması Fransız yaratıcılığını ve uluslararası tasarımları kutlayan kaçırılmaması gereken bir etkinliktir. Yoğun bir fikir alış verişi ortamı sağlayan Révélations, tasarım pazarının profesyonellerini ve zanaatkarlığa değer verenleri benzersiz eserler ve olağanüstü teknik bilgi etrafında bir araya getiriyor.
2019 yılından bu yana etkinliğe katılan ilk otomobil markası olan DS Automobiles, DS AERO SPORT LOUNGE konsept otomobilini tanıtıyor. Uluslararası Otomobil Festivali tarafından en güzel konsept otomobil ödülü ile onurlandırılan DS AERO SPORT LOUNGE, Fransız teknik bilgisi ile otomobil dünyasına yenilikçi bir yaklaşım getiriyor. Büyük tekerlekleri ve heykelsi hatlarının yanı sıra, DS AERO SPORT LOUNGE, pamuk, kakma hasır ve ipek gibi, asil ve kalıcı özellikli, sürdürülebilir malzemelerle donatılan haute couture bir iç tasarımla sunuluyor.
Kurulduğu günden beri Fransız lüks teknik bilgisinin gerçeğe uygulanmasını hedefleyen DS Automobiles markası en iyi Fransız sanatçılar ve zanaatkarlar ve kendi özgün tasarımları arasında köprüler kuruyor. Deri işçiliği, couture uygulamaları, tüy ve kakma hazır gibi beklenmeyen malzemeleri kullanan DS automobiles seri üretim modelleri ve konsept otomobillerinin üretimine yeni teknik bilgilerin entegre edilmesi konusunda uzmanlaştı.
DS Automobiles aynı zamanda DS x METIERS D’ART tasarım yarışması çağrısına katılanların eserlerini de sergiliyor. Geçtiğimiz yıl başlatılan bu proje düzinelerce profesyonel zanaatkarı, benzersiz bir DS 9 üretiminde kullanılacak  yeni teknikler, yeni malzemeler ve yeni çözümler ortaya koymak ve DS Automobiles yaratıcılığını desteklemek, ortak amacı çevresinde bir araya getiriyor.