ALLER AU CONTENU
DS AUTOMOBILES BİR KEZ DAHA CHANTILLY ARTS & ÉLÉGANCE RICHARD MILLE 2022’NİN RESMİ ORTAĞI OLDU

DS E-TENSE PERFORMANCE’A İNOVASYON ÖDÜLÜ

 

İkinci nesil DS E-TENSE FE araçları ile sayısız rekora imza atan DS Automobiles, ABB FIA Formula E Dünya Şampiyonası'nın önümüzdeki dört sezonu için PENSKE AUTOSPORT ile iş birliği yapıyor.

 

DS PENSKE Formula E Takımı, son dünya şampiyonu Stoffel Vandoorne'un, yarış tarihinde çift şampiyonluğa sahip tek pilot olan Jean-Éric Vergne'in takım arkadaşı olacağını duyurdu.

Chantilly Arts & Élégance’ın 2015’den günümüze aralıksız resmi ortağı DS Automobiles, otomobil severlerin favori buluşmalarından biri olan prestijli etkinliğin altıncısı için, bir kez daha Château de Chantilly bahçelerindeki yerini aldı. DS E-TENSE PERFORMANCE ve dünyaca ünlü moda evi Nicha’nın ilgili tasarımı Concours d'Élégance’ta beraber sergilendi. Şimdiden 3.000 km’yi aşan test programını ardında bırakan ve 0-100 km/sa hızlanmasını yaklaşık 2 saniyede tamamlayabilen DS E-TENSE PERFORMANCE, prestijli etkinlikten Inovasyon Ödülü’nü de kazandı. Aventure DS Automobiles aracılığıyla revize edilen efsaneleşmiş klasik DS ve SM modelleri de şatonun bahçelerinde konukların hatıralarını canlandırdı. Markanın benzersiz uzmanlığını gözler önüne seren etkinlikler de ziyaretçilerin yoğun ilgisini kazandı.