Paris Moda Haftası DS Automobiles Paris Moda Haftası'nda

Paris, 18 Ocak 2022

DS Automobiles sahiplerinin modaya ilgileri yüksek. Kodları değiştirmek, farklılıklara, yeniliklere ve aynı zamanda yeni materyallerin denenmesine açık olmak, modanın yaratıcı dünyasında özel bir yankı buluyor.

Point Perle inci dikişlerin zarafeti, yüksek saat işçiliğinden ilhamla zanaatkarlarımız tarafından özenle gerçekleştirilen Clous de Paris giyoş motifi, ikonik katlama tekniği ile ortaya çıkan saat kayışı desenli koltuklarımızdaki mükemmel deri işçiliği ve kristal montürlü kumandalarımız moda dünyasında olduğu üzere geleneksel ile yenilikçi tasarımı birleştirmeyi seven sanatsal yaklaşımımızdan ortaya çıkan kreasyonlardır.

"DS Automobiles'in tutkusu, Fransız lüks uzmanlığını otomobillerimize uyarlamaktır. Markamızın lansmanından bu yana ekiplerimiz, yeni malzemeleri şekillendirmek ve bugün otomotiv dünyasında var olanlardan daha güçlü ve farklı uygulamalar sunmak için fikir geliştirmekte ve tasarımlar sunmaktadır. Paris Moda Haftası® çevresinde Haute Couture ve Moda Federasyonu ile resmi ortaklığımız yeni ufuklar açmakta ve tasarım sürecimizin en başından beri yaptığımız üzere, deneyimlerimizi en büyük Fransız moda evleriyle paylaşmamız için bize yeni fırsatlar sunmaktadır.”

Béatrice Foucher, DS Automobiles CEO'su