2. Elektrikli ve Hibrit Sürüş Haftası 11-12 Eylül 2021

Geleceği şimdiden deneyimlemek için heyecan verici bir buluşma 11-12 Eylül tarihlerinde Autodrom, Tuzla’da gerçekleşecek. Elektrikli ve Hibrit Sürüş Haftasında yer alacak şarj edilebilir hibrit DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 modelimizi test etmek için fırsatı kaçırmayın !

 

Hibrit, Plug-in hibrit ve elektrikli otomobillerin tanıtıldığı, faydalarının anlatıldığı ve deneyimleme odaklı bir açık hava etkinliği olarak planlanan Elektrikli ve Hibrit Sürüş Haftası, elektrikli otomobiller ve sürdürülebilirlik konularında bilinçlendirmeyi hedefliyor. 

300 beygir gücünde, dört tekerlekten çekişli şarj edilebilir modelimiz, DS 7 CROSSBACK'in ruhunu ve kimliğini korurken, modern ve yüksek performanslı olmasını sağlayan birçok tasarım özelliği sayesinde şık bir şekilde öne çıkıyor. Formula E Şampiyonası’ndan edindiği tecrübenin sonucu olarak geliştirilen DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4, 58 kilometrelik sürüş menziliyle (WLTP) günlük güzergahınızı elektrikli sürüş moduyla  geçirmenizi sağlamaya yeterli olacaktır.

 

Paris imzalı uzmanlık, inovasyon ve karizmatik bir tasarıma sahip olan DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4'ü incelemeniz ve test etmeniz için sizleri bu etkinliğe bekliyoruz.