SATIŞ SONRASI HİZMETLER

DS Automobiles olarak çalışanlarımız ve siz değerli paydaşlarımızın sağlığı önceliğimizdir. İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemde, sizlere mümkün olan en iyi hizmeti kesintisiz bir şekilde sunabilmek için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Tüm tesislerimiz ve servislerimizde bulunan araçlar en gelişmiş dezenfeksiyon yöntemleri ile temizlenmektedir. Servislerimizin, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’nın talimatları ve Dünya Sağlık Örgütü’nün önerileri doğrultusunda hareket etmek suretiyle tüm faaliyetlerini sürdürdüğünü bildirmek isteriz.

İŞLEM SONRASI ÜCRETSİZ ARAÇ DEZENFEKSİYONU

Yetkili servislerimizde gerçekleştireceğiniz herhangi bir işlem sonrası DS'inizi T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerle ücretsiz olarak dezenfekte ediyoruz. Uzman ekiplerimizce titizlikle uygulanan dezenfeksiyon işlemi sonrası aracınızı güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Su bazlı, cilde ve araç yüzeyine herhangi bir zarar vermeyen nanoteknoloji bazlı ürünlerle minimum 30 gün süreyle virüs ve bakterilere karşı koruma kalkanı DS Automobiles yetkili servislerinde! 

BAKIM ÖNERİLERİ

Aracınız için en iyi bakımları rezerve edin

Güvenle seyahat etmek için DS'nizin kontrol ve onarımının keyfini çıkarın. Teknisyenlerimizin uzmanlığınızı, aracınıza göre yedek parçaları ve rekabetçi fiyatları garanti ediyoruz.

ARACINIZDAN HUZUR İÇERSİNDE FAYDALANIN

Aracınızın yaşına veya kilometresine bağlı olarak, DS'nizin dayanıklılığını ve güvenilirliğini sağlamak için bakım yaptırmak gereklidir.

PAKETLER

DS Markası, aracınızın ömrünün her aşamasında size eşlik eder.En iyi teknisyenlerimiz, size, en uygun maliyetlerle özel paketler sunarak, aracınızın kontrolünü ve onarılmasını sağlar.