HİZMETİNİZDEYİZ, HEP YAKININIZDAYIZ

 

DS STORE ve DS SERVICE noktalarımız randevu ile hizmet vermektedir.

DETAYLI BİLGİ

AVANT-GARDE TEKNOLOJİLERİMİZLE GELİŞTİRDİĞİMİZ MOTORLAR,
2020 EURO 6D WLTP EMİSYON STANDARTLARINA UYMAKTADIR

Çevreyi kirleten emisyonların ve sera gazlarının seviyesini azaltma konusunda kendini kanıtlamış deneyim ve bilgiye sahip DS Automobiles, önemli teknolojilerin uygulamaya konulmasında daima öncü olmuştur.

Zararlı emisyonlar konusunda 2020’de yürürlüğe girecek Euro 6.2 standartlarına uygun olan PureTech benzinli ve BlueHDi dizel motorlarımız şimdiden otomobil gamımızda bulunmaktadır.

Markanın modelleri, en zorlu Euro 6.2 emisyon standartlarına uyum sağlayarak zamanın ötesine geçmektedirler. Bu standartlar şu anda Hafif Otomobiller için Dünya Çapında Uyumlu Test Prosedürü’nün (WLTP) bir parçası olarak değerlendiriliyor.

Çevreyi kirleten emisyonlar konusunda onay almanın daha da zorlaşması, otomobil üreticileri tarafından motorların kapsamlı bir şekilde yeniden gözden geçirilmesini sağlamıştır.

Bu yeni düzenlemenin amaçları:

  • İklim değişikliğinin ana sorumlusu olan sera gazı CO2 emisyonunu azaltmak,

  • Müşterilerin yakıt tüketimlerini daha gerçekçi bir şekilde hesaplamalarını sağlamak,

  • Onay alma testlerinin daha gerçekçi koşulların gerçekleştirilmesi.


Bu yeni standardı karşılamak için DS Automobiles, BlueHDi dizel motorlarımız için yeni bir NOx arıtma sistemi ve PureTech benzinli motorlarımız için eşsiz partikül filtresi gibi çevre kirliliğini daha verimli bir şekilde önleyen teknolojilere yatırım yaparak avant-garde bir strateji izlemeyi tercih etmektedir.