HİZMETİNİZDEYİZ, HEP YAKININIZDAYIZ

 

DS STORE ve DS SERVICE noktalarımız randevu ile hizmet vermektedir.

DETAYLI BİLGİ

DS’TE HAYALLER, SABİT FİYATLARLA GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR

15 Haziran 2020

DS Automobiles Türkiye, DS sahibi olmak isteyen müşterilerinin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için fiyatlarını sabitledi. Sınırlı sayıda DS 7 CROSSBACK modelinde geçerli olan bu uygulamada, ön ödeme gerçekleştiren müşteriler otomobillerini Haziran fiyatlarıyla Temmuz ayında teslim alabilecek. Kaslı, karizmatik ve tutkulu tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken DS 7 CROSSBACK modellerinde geçerli olan bu ödeme sistemi sayesinde DS müşterileri tercih ettikleri otomobile Haziran ayı satış koşulları ile Temmuz ayında sahip olabilecek. Üstelik DS müşterileri isterler ise evlerinden çıkmadan, DSautomobiles.com.tr web sitesini ziyaret ederek veya bir DS Danışmanıyla görüntülü görüşme talebinde bulunarak bu işlemini gerçekleştirebilecek.

BlueHDi 130 Otomatik dizel ve PureTech 225 Otomatik benzinli olmak üzere güçlü ve verimli motorlara sahip olan DS 7 CROSSBACK’ler; düşük yakıt tüketimi, sürüş dinamiği ve kendi güç sınıfında sunduğu vergi avantajı ile öne çıkıyor. Bir mücevher parçası gibi parlayan tasarımıyla, DS ACTIVE LED VISION LED ön farlar ise DS 7 CROSSBACK’in dış tasarımına ihtişam katıyor. 

 

Tüm asaletini herkesin fark edebileceği bu zarif SUV’a fiyat garantili ön satış avantajıyla sahip olmak isteyen tüm misafirlerimizi Etiler’de yer alan DS STORE İstanbul’a ve Mayıs ayında Çankaya’da hizmete açılan DS STORE Ankara’ya bekliyoruz.

 

*Fiyatları sabitlenecek otomobiller ilgili karar gereğince vergilendirilecek olup, vergi oranlarının değişmesi durumunda bu değişiklik fiyatlara yansıtılacaktır.