HİZMETİNİZDEYİZ, HEP YAKININIZDAYIZ

 

DS STORE ve DS SERVICE noktalarımız randevu ile hizmet vermektedir.

DETAYLI BİLGİ

DS DESIGN STUDIO PARIS, “CONFIDENCE THE ART OF THE SENSES” SERGİSİYLE
SIR PERDESİNİ KALDIRIYOR

İlk kez normal çalışma atölyesi dışına çıkan DS DESIGN STUDIO PARIS, 33 Rue Francois 1er adresinde bulunan üç katlı DS WORLD PARIS’e yerleşiyor. DS Automobiles çalışanları, DS Tasarım Direktörü Thierry Metroz yönetiminde tasarladıkları yenilikçi projelerini gün yüzüne çıkartıp sırlarını “CONFIDENCE The art of the senses” sergisiyle kamuoyu ile paylaşacak. Bir sergiden çok daha fazlasını bünyesinde barındıran bu etkinlik, DS Automobiles tasarımcıları tarafından hayata geçirilen sanat eserlerinin yuvası niteliğinde. Tasarımcılar çalışmalarını sergilemek ve ziyaretçiler ile fikir alışverişinde bulunmak için hazır bulunurken DS DESIGN STUDIO PARIS’te olduğu gibi sanat ve el işçiliği atölyeleri, 3 boyutlu modelleme ile birleşiyor.

DS DESIGN STUDIO PARIS, tanınan ve ünlenmiş modellerin ilk taslak çizimlerinden yeni çalışmalara kadar her şeyi DS WORLD PARIS’e taşıyor. DS Automobiles, “CONFIDENCE The art of the senses” adındaki eşsiz sergi ile DS Automobiles, DS tasarımcılarının tutkularını ve yaratıcılıklarını gözler önüne seriyor.

DS 7 CROSSBACK ve DS 3 CROSSBACK modellerinde görünen cesur tasarımlarla meydan okuyan DS Automobiles, genç ve özgün bir marka. DS DIVINE, DS E-TENSE ve DS X E-TENSE gibi çalışmalar da yine DS DESIGN STUDIO PARIS’in yaratıcılığını yansıtıyor.

DS Automobiles tasarım ekibi sırlarını dış dünyaya açıyor. DS WORLD PARIS’in üç katında gerçekleştirilecek etkinlik; DS değerlerinin, uzmanlığının ve ilhamının kalbine bir keşif gezisi niteliği taşıyor. Tasarımcılar, döşemeciler ve zanaatkarlar, çalışmalarıyla kendilerini ifade ediyorlar.

Belli başlı sırları ortaya çıkartmak için bazı gizlilik kısıtlamaları kaldırılıyor. 60 kişilik DS DESIGN STUDIO PARIS ekibinin çalışmaları; dış tasarım, iç mekan, ProLab, VLab, modelleme, renk ve malzeme atölyeleri ve döşeme olmak üzere farklı bölümlerden oluşuyor. Etkinlik boyunca DS DESIGN STUDIO PARIS ekipleri, çalışmalarını sergilemek ve ziyaretçiler ile fikir alışverişinde bulunmak üzere hazır bulunacak. Marka, otomobilin tasarım ve yapımının geleceğine ışık tutmak üzere tasarımcılarının hayallerini ve en yeni çalışmalarını paylaşacak.

 

DS DESIGN STUDIO PARIS Direktörü Thierry Metroz değerlendirmesinde;  “DS tasarımı; ileri teknoloji, el sanatları, benzersiz malzemeler ve lüks Fransız el işçiliğinin mükemmel uyumunu ortaya koyuyor. Gövde orantıları ve detaylarıyla henüz ilk göz temasında dikkat çeken ve diğer otomobillerden ayrışan benzersiz ve heykelsi bir tasarım. DS tasarımı kademeli olarak yoğunlaşan adeta yaşayan bir varlık gibi. Bünyesinde barındırdığı detaylarla bir tasarımdan çok daha fazlasını sunuyor. Hayallerimizi insanlarla paylaşmak istiyoruz. Biz çalışmalarımızda ileri teknoloji ile geleneksel el işçiliğini mükemmel bir şekilde harmanlıyoruz ve “CONFIDENCE The art of the senses” sergisi  bunu en iyi şekilde gözler önüne seriyor. Benzersiz bir konsept için bazı gizlilik kısıtlamalarını kaldırdık. “CONFIDENCE The art of the senses” aslında bir sergi değil, daha çok gelen ziyaretçilerle bir paylaşım ve fikir alışverişinde bulunma ortamı!” dedi.

 

“CONFIDENCE The art of the senses” etkinliği 22 Mart ile 23 Nisan 2019 tarihleri arasında DS WORLD PARIS, 33 Rue Francois 1er, Paris adresinde ziyaretçilerini ağırlayacak.