HİZMETİNİZDEYİZ, HEP YAKININIZDAYIZ

 

DS STORE ve DS SERVICE noktalarımız randevu ile hizmet vermektedir.

DETAYLI BİLGİ

DS AUTOMOBILES, PARIS FASHION WEEK® İLE İŞBİRLİĞİ YAPIYOR

DS Automobiles, Paris Fashion Week® ve Haute Couture organizasyonları çerçevesinde Haute Couture ve Moda Federasyonu ile işbirliği yaptığını açıkladı. DS Automobiles ve moda endüstrisi, tasarım ve malzeme kalitesi konularında aynı tutkuyu paylaşıyor.

 

DS Automobiles, 18 Haziran'dan itibaren Paris Fashion Week® logolu 25 adetlik DS 7 CROSSBACK SUV filosu ile modanın başkentinde gazetecilere, sosyal medya fenomenlerine ve yetenek sahibi kişilere eşlik edecek. Bu işbirliği daha sonra Eylül ayındaki Haute Couture ve Women's Fashion Week ile devam edecek.

Modayla olan güçlü bağımız

DS Automobiles’in kadınlarının ve erkeklerinin moda ile arasında güçlü bir bağ bulunuyor. Alışılmışı sorgulama, sürpriz yapma, deneme yapma ve icat etme gibi çalışma yöntemleri dışında aynı zamanda yeni malzemeler kullanılması, yaratıcılık dünyasında her zaman yankı buluyor.

Rüya Otomobili DS X E-TENSE kokpitindeki renkli tüylerin ortaya çıkmasını sağlayan araştırma; benzersiz DS inci dikişlerinin üretimi; Guillochage Clous de Paris’nin detaylarının tasarımı ve DS 7 CROSSBACK'in kumanda düğmelerindeki kristal kullanımı moda dünyasıyla ortak nokta olarak dikkat çeken önemli kreasyonlar ve tasarımcıları gelenek, tarz, deneyim ve inovasyonla birbirine bağlıyor.

“2015 yılında DS markasının kuruluşundan bu yana, kreasyonumuza şekil verirken özgün yaratıcılığımızı ön plana çıkartmak için bir Haute Couture firması gibi çalışıyoruz.” diyerek değerlendirmesine başlayan DS Automobiles CEO’su Yves Bonnefont şöyle devam etti: Meilleurs Ouvriers de France , DS 3 CROSSBACK ve DS 7 CROSSBACK modellerinin en asil malzemelerini belirledi. Bugün otomotiv pazarında olmayan çözümler üreterek güçlü yenilikçi fikirler ürettiler. Bu nedenle bir sonraki Paris Fashion Week® program çerçevesinde Haute Couture ve Moda Federayonu ile birlikte çalışmaktan dolayı son derece mutluyuz. Sürecin en başından bu yana yaptığımız gibi deneyimlerimizi en seçkin Fransız şirketleriyle paylaşmak için iyi bir fırsat olacak.

Bu işbirliği; yeni dinamik yapıyı güçlendirirken Haute Couture ve Moda Federasyonu tarafından uygulanan ve Paris Fashion Week® süresince ekolojik meselelere daha özenli yaklaşmaya dikkat çeken önlemleri pekiştiriyor.

DS, tüm ürün gamını şimdiden E-TENSE imzasıyla elektriklendiriyor. DS 3 CROSSBACK E-TENSE markanın ilk % 100 elektrikli modeli olarak öne çıkarken, 300 HP gücündeki şarj edilebilir hibrit sistemiyle 58 km sıfır emisyonlu elektrikli sürüş menzili sunan DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 yeni WLTP döngüsüne göre kilometrede 31 gram CO2 emisyonu değerine imza atıyor. DS, 2025 yılından başlayarak yeni modellerini sadece elektrikli çözümlerle satışa sunacak.