DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 COLISEUM SPORTS CLUB ACARKENT’TE! 09-18 Ekim 2021

Coliseum Sports Club Acarkent, Ekim ayında DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4’ü ağırlıyor. 09-18 Ekim tarihleri arasında sergilenen şarj edilebilir hibrit modeli ziyaretçiler aynı zamanda test etme şansına da sahip. DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4, 300 beygir gücünde ve dört tekerlekten çekişe sahip.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 HELLO! x FASHION TV İşbirliğiyle Düzenlenen Couture Show'daydı

28 Eylül’de İstanbul’un en görkemli ve stil sahibi mekanlarından biri olan Oligark’ta HELLO! x FASHION TV işbirliğiyle 10 Couture tasarımcının kreasyonlarıyla gerçekleşen defilede Paris imzalı uzmanlık, inovasyon ve karizmatik tasarımıyla DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 sergilendi. 

2. Elektrikli ve Hibrit Sürüş Haftası 11-12 Eylül 2021

Geleceği şimdiden deneyimlemek için heyecan verici bir buluşma 11-12 Eylül tarihlerinde Autodrom, Tuzla’da gerçekleşecek. Elektrikli ve Hibrit Sürüş Haftasında yer alacak şarj edilebilir hibrit DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 modelimizi test etmek için fırsatı kaçırmayın!

20/21 Sezonunun sonu: DS TECHEETAH Podyumda

Paris, 16 Ağustos 2021

Bu yıl ABB FIA Formula E Dünya Şampiyonası, serinin tarihindeki en rekabetçi sezon oldu. Mücadelenin çetinliğine rağmen António Félix Da Costa ve Jean-Éric Vergne sezon boyunca ön sıralarda yarıştılar. DS TECHEETAH, takımlar sıralamasında podyumun üçüncü basamağında yer alırken Da Costa ve Vergne pilotlar sıralamasını sırası ile sekizinci ve 10. tamamladılar.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 300 BODRUM MIDTOWN AVM'DE DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 300 BODRUM MIDTOWN AVM'DE

Ege kıyılarının göz bebeği olan Bodrum, Ağustos ayında DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4’ü ağırlıyor. Bodrum Midtown AVM’de 14-23 Ağustos tarihleri arasında Meydan’da sergilenen şarj edilebilir hibrit modeli ziyaretçiler aynı zamanda test etme şansına da sahip. DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4, 300 beygir gücünde ve dört tekerlekten çekişe sahip.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 300 PORT ALAÇATI MARINA’DA! DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 300 PORT ALAÇATI MARINA’DA!

Ege kıyılarının göz bebeği olan Alaçatı, Temmuz ayında DS 7 CROSSABCK E-TENSE 4X4’ü ağırlıyor. Port Alaçatı Marina’da 17-26 Temmuz tarihleri arasında sergilenen ve test etme imkanı da olan DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 ziyaretçileri tarafından büyük ilgi görüyor. Şarj edilebilir hibrit model 300 beygir gücünde ve dört tekerlekten çekişe sahip. 

DS AUTOMOBILES’DEN ÖZEL SATIŞ GÜNLERİ “DS ÖZEL SATIŞ GÜNLERİ” 9-12 TEMMUZ TARİHLERİ ARASINDA DS STORE’LARDA!

Fransız lüks bilgi birikimini otomotiv sektörüne uyarlamayı amaçlayan DS Automobiles, kendine özgü modern tasarımlarıyla beğeni toplayan ve otomobil satış noktasından ziyade birer lüks butiği andıran DS STORE’larda 9-12 Temmuz tarihleri arasında “DS Özel Satış Günleri” düzenleniyor. Bu tarihler arasında DS STORE’ları ziyaret eden misafirler DS Automobiles ürün gamında yer alan modelleri kapsamlı biçimde inceleme şansı elde ederek, istedikleri otomobile ayrıcalıklı koşullar ile sahip olabilecekler.

New York E-PRIX Paris, 5 Temmuz 2021

ABB FIA Formula E Dünya Şampiyonası, bu hafta sonu New York sokaklarında çifte yarışla Amerika Birleşik Devletleri'ne geri dönüyor. %100 elektrikli yarış her zamankinden daha fazla çekişmeli, DS TECHEETAH pilotları bu haftasonu yarışı kazanırsa, pilotlar ve takımlar şampiyonalarında liderliği ele geçirebilirler.

DS TECHEETAH İçin Puebla'da Önemli Puanlar 21 Haziran 2021, Paris

Genel olarak, DS TECHEETAH, ortaya konulan performans seviyesi göz önüne alındığında, Puebla'ya bu ilk ziyaretten daha iyi sonuçlar bekleyebilirdi, ancak yarıştaki tehlikeler daha fazla puan toplama fırsatını engelledi. Yine de António Félix da Costa ve Jean-Éric Vergne Meksika'dan toplam puanlarını artırarak ayrıldı ve DS TECHEETAH, takım sıralamasında ikinci oldu.

Puebla E-Prıx 14 Haziran 2021, Paris

ABB FIA Formula E Dünya Şampiyonası bu haftasonu Meksika'daki Puebla pistinde devam ediyor. António Felix Da Costa'nın Monako'daki zaferinin ardından DS TECHEETAH takımı önlerindeki iki yarışı parlak sonuçlarla tamamlamayı ve en iyi puanları almayı bekliyor.

DS STORE BODRUM’DA AÇILDI 11 HAZİRAN 2021

Tasarımlarıyla lüks bir butiği andıran DS Automobiles satış noktası DS STORE, şimdi Bodrum'da.

DS TECHEETAH, Monaco'da yenilmez 10 Mayıs 2021

Bu Cumartesi Monaco'daki zaferle dördüncü sırada yerini alan DS TECHEETAH pilotları, ABB FIA Formula E Dünya Şampiyonasının yedinci turunda inanılmaz bir performans sergiledi.

Formula E 2021 Monaco E-Prıx 4 Mayıs 2021

Formula E yarışının efsanevi etaplarından biri bu Cumartesi Monaco’da gerçekleşecek. Valencia’da alınan sonuçlar beklentileri karşılamadı, ancak DS TECHEETAH pilotları durumu değiştirmek için Monaco’da galibiyeti hedefliyor.

Formula E 2021: Valencia E-Prix 21 Nisan 2021

Roma'da Jean-Éric Vergne'in yeni yarış otomobilimiz DS E-TENSE FE21 ile kazandığı ilk zaferle kutlanan bir hafta sonunun ardından, DS TECHEETAH pilotları tutarlılık arayacaklar ve Valencia E-Prix'sinde her iki turda da ilk sıraları hedef alacaklar.

Jean-Éric Vergne, yeni DS E-TENSE FE21 ile Roma'da zafer elde etti 12 Nisan 2021

DS Automobiles, tam potansiyelini ortaya koyan yeni DS E-TENSE FE21'in gelişinin damga vurduğu Roma'daki haftasonu yarışında ilk zaferini elde etti. Muhteşem bir ilk turda Jean-Éric Vergne, sezonun ilk başarısını ustalıkla DS TECHEETAH'a getirdi. İkinci yarışın zorlu koşullarına rağmen, sürücülerimiz iyi bir geri dönüş yapmayı başardı ve António Félix da Costa, ABB FIA Formula E Dünya Şampiyonası için önemli puanlar topladı.

DS TECHEETAH Takımının Elektrikli Yarış Aracı Yeni Güç Ünitesiyle Roma’da Start Alacak! 09.04.2021

DS Automobiles ve Formula E yarışlarındaki ortağı DS TECHEETAH için beklenmedik gelişmelerle dolu bir sezon başlangıcının ardından, ABB FIA Formula E Dünya Şampiyonası'nın ikinci E-Prix'si 10 ve 11 Nisan tarihlerinde İtalya’nın Roma şehrinde gerçekleştirilecek. Bu yarışta DS Automobiles, geçen yılın şampiyonu DS E-TENSE FE20'nin yerini alan tek koltuklu aracı DS E-TENSE FE21'i, üstün güç aktarma organıyla birlikte tanıtacak.

DS AUTOMOBILES PARİS MODA HAFTASINDAKİ COPERNI ÇEKİMLERİNİ AYDINLATIYOR 04 Mart 2021

Dünyada ilk kez, Paris'teki Accor Hotels Arena'da yapılan Coperni Sonbahar-Kış 2021-2022 defilesinin çekimlerinin podyum aydınlatması 36 DS 7 CROSSBACK E-TENSE ve DS 3 CROSSBACK E-TENSE modeliyle yapıldı.

Coperni, Sébastien Meyer ve Arnaud Vaillant tarafından kurulmuş, çok beğenilen ve takdir edilen Parisli köklü bir hazır giyim ve aksesuar markadır. • DS Automobiles ve Coperni arasındaki bu işbirliği, Paris Moda Haftası Sonbahar-Kış 2021-2022 hazır giyim kadın moda yolculuğunu, gece temasını kullanarak, sıra dışı bir etkinlikle aydınlattı.

DİRİYAH E-PRIX DS Automobiles ve António Félix da Costa Diriyah'ta yılın ilk podyumuna çıktı

27 Şubat 2021

DS TECHEETAH ve António Félix Da Costa, Suudi Arabistan'ın Diriyah şehrinde gerçekleşen ikinci gece yarışında sezonun ilk podyumuna çıktı.

Beklendiği gibi, sezona Diriyah'ta başlayan ABB FIA Formula E Dünya Şampiyonası'nın açılış etkinliğinin ikinci E-Prix yarışı, önceki akşama kıyasla çok farklı şekilde sonuçlandı. DS E-TENSE FE 20, her saniyenin değerli olduğu pistte rakipleriyle muhteşem bir şekilde rekabet ederek Jean-Eric Vergne'i 7. sıraya, Da Costa'yı ise 9. sıraya taşıdı.

DİRİYAH E-PRIX 15 Şubat 2021

Seri tarihinde sürücülerin ilk kez gece yarışacağı ABB FIA Formula E Dünya Şampiyonası, geçen sezon olduğu gibi, Suudi Arabistan'ın Diriyah kentinde başlıyor. DS TECHEETAH, yeni sezona başlamak üzere ve bu iki özel, gece yarışında başarılı olmaya kararlı.

DS AUTOMOBILES VE FORMULA E DS AUTOMOBILES VE FORMULA E ARASINDAKİ AŞK HİKAYESİ EN AZINDAN 2026’YA KADAR DEVAM EDECEK!


12 Şubat 2021

DS Automobiles büyümeye devam ediyor. DS 7 CROSSBACK, DS 3 CROSSBACK ve DS 9'un ardından DS 4 markanın yeni jenerasyonunun dördüncü modeli olarak avant-garde tasarımını ortaya koydu.

Stratejik açıdan önemini devam ettiren kompakt premium segmentteki DS 4, kendine özgü tasarımıyla ve üç farklı yenilikçi versiyonla sunuluyor: DS 4, DS 4 CROSS ve DS 4 PERFORMANCE LINE.

DS 4, benzersiz uzmanlığın ileri teknolojiyle buluşmasından doğan  karizmatik tasarımıyla farkını belli ediyor.

DS AUTOMOBILES İLE TUTKUYA YOLCULUK DS AUTOMOBILES İLE TUTKUYA YOLCULUK

Avant-garde tasarımın temsilcisi DS Automobiles;  şarj edilebilir hibrit modeli DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 ile heyecan verici bir projenin parçası oluyor. Çağdaş sanat, kültür ve belgesel kanalı Bein İZ TV ve bir video-on-demand platformu olan Bein Connect’te  yer alacak altı bölümlük programda; Sunucu ve Gazeteci Saba Tümer DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 ile özgün gastronomik mekanları ve tutkusunu başarıya dönüştürmüş şefleri keşfe çıkıyor.

DS AUTOMOBıLES VE TECHEETAH İÇİN VALENSİYA’DA İYİ BİR SEZON ÖNCESİ TESTİ! 4 ARALIK 2020

 28 Kasım - 1 Aralık tarihleri arasında Ricardo Tormo pistinde (Valensiya, İspanya) düzenlenen ABB FIA Formula E Dünya Şampiyonasının yedinci sezonu için resmi testler DS TECHEETAH için oldukça heyecan verici geçti.

DS Automobiles ve TECHEETAH yeniden kazanmaya hazır! 26 KASIM 2020

Formula E altıncı sezonunda arka arkaya çifte şampiyonluk ile rekorlara imza atılması sonrasında DS TECHEETAH, yedinci sezonda başarılarını devam ettirmek için hazırlıklarıyla meşguldü.

ACARKENT DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4'ü & DALYAN CLUB DS 7 CROSSBACK'i AĞIRLIYOR 30 EKİM 2020

8 Kasım tarihine kadar Acarkent DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4'ü ve Dalyan Club DS 7 CROSSBACK'i ağırlıyor. 

Şarj edilebilir hibrit DS 7 CROSSBACK E-TENSE 300 beygir gücünde ve dört tekerlekten çekişe sahip. Formula E Şampiyonası’ndan edindiği tecrübenin sonucu olarak geliştirilen şark edilebilir hibrit modelimiz, ilhamını Paris’ten alan, avant-garde tasarıma ve ileri teknolojilere sahip bir SUV.

DS SERVICE VALET 20 EKİM 2020

DS Automobiles servis noktalarımızda, otomobilinizin bakımını benzersiz bir deneyime dönüştürüyoruz.

DS 7 CROSSBACK ve DS 3 CROSSBACK otomobilinizi istediğiniz adresten ücretsiz* olarak teslim alarak zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 300 KEMER COUNTRY CLUB'DA 17 EKİM 2020

Kemer Country Club Ekim ayında DS 7 CROSSABCK E-TENSE 4X4’ü ağırlıyor. Kemer Country Club'da 26 Ekim tarihine kadar sergilenecek DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 ziyaretçileri tarafından büyük ilgi görüyor. Şarj edilebilir hibrit model 300 beygir gücünde ve dört tekerlekten çekişe sahip. Formula E Şampiyonası’ndan edindiği tecrübenin sonucu olarak geliştirilen DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 ilhamını Paris’ten alan, avant-garde tasarıma ve ileri teknolojilere sahip bir SUV.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 300 ALKENT 2000 ÇAMLICA SİTESİ’NDE DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 300 ALKENT 2000 ÇAMLICA SİTESİ’NDE

Alkent Sitesi Ekim ayında DS 7 CROSSABCK E-TENSE 4X4’ü ağırlıyor. Alkent 2000 Çamlıca Sitesi’nde 11 Ekim tarihine kadar sergilenecek DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 ziyaretçileri tarafından büyük ilgi görüyor. Şarj edilebilir hibrit model 300 beygir gücünde ve dört tekerlekten çekişe sahip. Formula E Şampiyonası’ndan edindiği tecrübenin sonucu olarak geliştirilen DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 ilhamını Paris’ten alan, avant-garde tasarıma ve ileri teknolojilere sahip bir SUV.

DS AUTOMOBILES’DEN PARİS MODA HAFTASI İÇİN YENİ “UN AUTRE REGARD” MODELİ 28 EYLÜL 2020

DS Automobiles, geçtiğimiz Temmuz ayında piyasaya sürülen ilk baskısının ardından, Paris Moda Haftası® Kadınlar İlkbahar/Yaz 2021 için bir editoryal moda fotoğraf çekimiyle “Un Autre Regard”a yeni bir element ekliyor.

“Un Autre Regard” DS Automobiles tarafından tasarlanan konsept araç kolleksiyonunu Fédération de la Haute Couture et de la Mode tarafından belirlenen yükselişteki markalar aracılığıyla dünya modasıyla buluşturuyor.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 300, (WLTP Şehir standardı kapsamında) 75 km’ye kadar sıfır emisyon modunda sürüş özelliğiyle, Paris Moda Haftası® ziyaretçileri eşliğinde, 28 Eylül - 6 Ekim tarihleri arasında Paris’i köşe bucak gezecek.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 300 ANKARA PANORA AVM'DE DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 300 ANKARA PANORA AVM'DE

Başkent Ankara Eylül ayında DS 7 CROSSABCK E-TENSE 4X4’ü ağırlıyor. Panora AVM’de 21 Eylü'e kadar sergilenecek DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 ziyaretçileri tarafından büyük ilgi görüyor. Eylül ayında lansmanı yapılacak şarj edilebilir hibrit model 300 beygir gücünde ve dört tekerlekten çekişe sahip. 

KÜRESEL ISINMAYA KARŞI MÜCADELE: AVRUPA'NIN LİDER ÇOKLU ENERJİ KULLANIMI SUNAN PREMIUM MARKASI DS AUTOMOBILES KÜRESEL ISINMAYA KARŞI MÜCADELE: AVRUPA'NIN LİDER ÇOKLU ENERJİ KULLANIMI SUNAN PREMIUM MARKASI DS AUTOMOBILES

2015 yılında markanın lansmanında benimsenen elektrik enerjisine geçiş stratejisi doğrultusunda ilerleyen DS Automobiles, Avrupa'da en düşük CO2 emisyonuna sahip çoklu enerji kullanımı sunan premium markaları arasında çoktan sınıf liderliğine yerleşti. %100 elektrikli DS 3 CROSSBACK E-TENSE ve 300 beygir gücünde, dört teker çekişli şarj edilebilir hibrit DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 öncülüğünde yol alan DS Automobiles, 2020’nin ilk altı ayı içerisinde ortalama 80 g/km'den daha az CO2 emisyonuna ulaştı.

DS AUTOMOBILES MODADA DS AUTOMOBILES MODADA

Paris Fashion Week®'in resmi ortağı DS Automobiles, modadaki yeni trendleri ve elektrikli E-TENSE modellerini içeren benzersiz bir editoryal moda çekimi sunuyor. “Un Autre Regard”* olarak adlandırılan çalışma, avangart bir ruhla birbirine bağlı ve yaklaşık 50 yıl önceki SM'i tasvir eden Sarah Moon fotoğraflarını yansıtan farklı disiplinlerden tasarımların bir araya gelmesinden doğdu

DS TECHEETAH, YENİ ŞAMPİYONLUKLAR KAZANMAK İÇİN 5 AĞUSTOS'TA PİSTTE OLACAK! DS TECHEETAH, YENİ ŞAMPİYONLUKLAR KAZANMAK İÇİN 5 AĞUSTOS'TA PİSTTE OLACAK!

6. Sezonunda ‘zorunlu’ bir moladan sonra DS Automobiles ve ortağı TECHEETAH, 5 Ağustos 2020 tarihinden itibaren Formula E şampiyonasının seyircisiz olarak yapılacak son altı yarışı için (5-6 Ağustos, 8-9 Ağustos, 12-13 Ağustos) pistte olacak ve uzun süre ara verilen şampiyonayı sonlandıracak.

DS’TE HAYALLER, SABİT FİYATLARLA GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR DS’TE HAYALLER, SABİT FİYATLARLA GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR

DS Automobiles Türkiye, DS sahibi olmak isteyen müşterilerinin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için fiyatlarını sabitledi. Sınırlı sayıda DS 7 CROSSBACK modelinde geçerli olan bu uygulamada, ön ödeme gerçekleştiren müşteriler otomobillerini Haziran fiyatlarıyla Temmuz ayında teslim alabilecek. Kaslı, karizmatik ve tutkulu tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken DS 7 CROSSBACK modellerinde geçerli olan bu ödeme sistemi sayesinde DS müşterileri tercih ettikleri otomobile Haziran ayı satış koşulları ile Temmuz ayında sahip olabilecek. Üstelik DS müşterileri isterler ise evlerinden çıkmadan, DSautomobiles.com.tr web sitesini ziyaret ederek veya bir DS Danışmanıylagörüntülü görüşme talebinde bulunarak bu işlemini gerçekleştirebilecek.

DS STORE ANKARA AÇILDI DS STORE ANKARA AÇILDI

DS Automobiles Türkiye, ikinci DS STORE’u Mayıs ayı itibariyle Ankara’nın Çankaya semtinde hizmete açtı. Bir otomobil satış noktasından ziyade lüks bir butiği andıran DS STORE Ankara, modern tasarımıyla dikkat çekiyor. DS’e özgü detayların hakim olduğu butikte; misafirlere modern, rahat ve lüks bir atmosfer sunuluyor.  Showroom ve servis dahil 1.615 m2’ye sahip olan butikte, DS Virtual Vision ile Concorde meydanının tamamı da DS STORE’a dahil oluyor. Dijital deneyimde çıtayı yükselten DS Virtual Vision, misafirlerin sanal gerçeklik gözlüğünü takarak tüm DS kombinasyonlarını incelemelerine olanak tanıyor. Misafirler kendi tasarladıkları otomobillerini üç boyutlu görme, hatta otomobilin içine oturabilme şansına sahip oluyor.

BOYAMA SANATI

Zihninizi boşaltın, rahatlatın! Evde kalma sürecinin stresinden kaçınmak için boyama en yararlı aktivitelerden biri. DS 9, DS 7 CROSSBACK, DS 3 CROSSBACK modellerinden, DS AERO SPORT LOUNGE, DS X E-TENSE konsept otomobillerinden ve DS E-TENSE modelinden yola çıkarak, DS Automobiles sizler için 8 farklı boyama çizimi tasarladı.

SAĞLIK LÜKS DEĞİLDİR

Değerli müşterilerimiz ve markamızın tutkunları,


Eşi görülmemiş bir dönemden geçiyoruz. DS Türkiye olarak çalışanlarımız ve siz değerli DS tutkunlarının sağlığı önceliğimizdir.

DS TECHEETAH VALENSİYA'DA
BAŞARILI BİR TEST HAFTASINI TAMAMLADI

Formula E bütün hızı ile yeniden karşımızda ve 2019/2020 sezonunun ilk resmi testi bugün Valensiya'da gerçekleştirildi. Tamamen elektrikli şampiyonanın altıncı sezonuna kimin ne getirdiğini görmek için 12 takımdan 24 adet yarış otomobili İspanyol güneşi altında sıralandı.

 

DS TECHEETAH, 2019/2020 ABB FIA FORMULA E ŞAMPİYONASI İÇİN
DS E-TENSE FE20'Yİ TANITTI

Paris, 10 Ekim 2019

ABB FIA Formula E şampiyonu DS TECHEETAH altıncı sezondaki yarış otomobilini tanıttı. DS TECHEETAH 2019/2020 sezonu için yarış otomobilini yeniledi. Siyah-altın renklerine sahip otomobil farklı noktalarda yapılan yeni renk uygulamaları ve tasarımda yapılan iyileştirmeler sayesinde daha sportif bir tasarımla dikkat çekiyor.

DS AUTOMOBILES, DS 3 CROSSBACK VE DS 7 CROSSBACK İLE
KEMER COUNTRY CLUB’DAKİ BALKAN ŞAMPİYONASI’NA EŞLİK ETTİ!

İstanbul, 29 Ağustos 2019

Binicilik dünyasının kalbi, Türkiye Binicilik Federasyonu tarafından düzenlenen, ülke milli takımlarının da yarıştığı 11 Balkan ülkesinin katılımıyla Kemer Country Atlı Spor Kulübü’nde gerçekleşen CSI Engel Atlama Yarışmaları ve Balkan Şampiyonası’nda attı! 

DS AUTOMOBILES, PARIS FASHION WEEK® İLE İŞBİRLİĞİ YAPIYOR

Paris, 18 Haziran 2019

DS Automobiles, Paris Fashion Week® ve Haute Couture organizasyonları çerçevesinde Haute Couture ve Moda Federasyonu ile işbirliği yaptığını açıkladı. DS Automobiles ve moda endüstrisi, tasarım ve malzeme kalitesi konularında aynı tutkuyu paylaşıyor.

DS AUTOMOBILES TÜRKİYE,
YENİ DS 3 CROSSBACK İÇİN ÖN SİPARİŞLERİ KABUL ETMEYE BAŞLADI

DS Automobiles Türkiye, Etiler’deki DS STORE İstanbul’da özel müşterilerini ağırlayarak yeni DS 3 CROSSBACK modelinin ön siparişlerini kabul etmeye başladığını açıkladı. Yeni nesil DS otomobillerinin ikincisi olan DS 3 CROSSBACK modeli yoğun bir ilgiyle karşılandı. 

DERİN SARIYER İLE DS TALKS,
DS STORE İSTANBUL'DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İstanbul, 4 Mayıs 2019

DS Store İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz "DS Talks with Derin Sarıyer" etkinliğiyle davetlilerimiz ilk defa DS 3 CROSSBACK ile tanıştı.

DS WORLD PARİS’E GELİN VE ENERJİ’Yİ HİSSEDİN

DS TECHEETAH, E-Prix ile Paris'e hayat getirmeye hazırlanırken DS Automobiles ise Patrick Braoudé aracılığıyla herkesi “Énergie” ile tanışmaya davet ediyor. DS WORLD PARIS, 25 Nisan Perşembe günü oyuncu, yönetmen ve şimdilerde fotoğraf sanatçısı olan Patrick Braoudé tarafından hazırlanan “Énergie” koleksiyonunu ağırlayacak. Sahneden ya da ünlendiği film setlerinden uzak olan Patrick Braoudé, bu özel sergide bir fotoğraf sanatçısı olarak yeteneğini sergiliyor ve yakaladığı çok özel anları kendi bakış açısıyla ifade ediyor. 

DS, ŞANGAY’DA DS 3 CROSSBACK E-TENSE VE DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 OLMAK ÜZERE
ELEKTRİKLİ MODELLERİN ASYA TANITIMINI YAPTI

DS Automobiles, kapılarını ziyaretçilerine açan 2019 Şangay Otomobil Fuarı’nda elektrikli araç ürün gamını sergileyerek global elektrikli araç stratejisine dikkat çekti. Marka 700 m2’lik gösterişli standında dört farklı elektrikli araç tanıttı. 

DS AUTOMOBILES, 30. YAŞINI KUTLAYAN LOUVRE PİRAMİDİ’NİN SPONSORU OLUYOR

Paris, 29 Mart 2019

29 Mart 1989 yılında dönemin Fransa Cumhurbaşkanı François Mitterand tarafından açılışı yapılan Louvre Piramidi, 30. yaşını kutluyor. DS Automobiles yıl boyunca Louvre Müzesi’ne destek vererek, modernite ve inovasyonu bir gelenek haline getiren ikonik Parizyen yapıya sponsor olacak.

DS DESIGN STUDIO PARIS, “CONFIDENCE THE ART OF THE SENSES” SERGİSİYLE
SIR PERDESİNİ KALDIRIYOR

22 Mart 2019

İlk kez normal çalışma atölyesi dışına çıkan DS DESIGN STUDIO PARIS, 33 Rue Francois 1er adresinde bulunan üç katlı DS WORLD PARIS’e yerleşiyor. DS Automobiles çalışanları, DS Tasarım Direktörü Thierry Metroz yönetiminde tasarladıkları yenilikçi projelerini gün yüzüne çıkartıp sırlarını “CONFIDENCE The art of the senses” sergisiyle kamuoyu ile paylaşacak. Bir sergiden çok daha fazlasını bünyesinde barındıran bu etkinlik, DS Automobiles tasarımcıları tarafından hayata geçirilen sanat eserlerinin yuvası niteliğinde.

DS AUTOMOBILES, ULUSLARARASI OTOMOBİL FESTİVALİNDE GÖZ DOLDURDU

4 Şubat 2019

DS Automobiles, 31 Ocak - 3 Şubat tarihleri arasında Paris'te düzenlenen önemli otomobil tasarım etkinliği 34. Uluslararası Otomobil Festivaline katıldı. Festival ziyaretçileri, DS markasının 2035 yılına yönelik lüks otomobil vizyonu olan DS X E-TENSE ile birlikte kısa bir süre sonra DS Store’larda yerini alacak olan ileri teknoloji ikonu DS 3 CROSSBACK’i görme şansını yakaladılar. 

DS AUTOMOBILES, EN HIZLI BÜYÜYEN OTOMOBİL MARKASI ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ

8 Ocak 2019

Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) markaların satış ve iletişim alanındaki başarılarını ödüllendirmek üzere organize ettiği dokuzuncu ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 4 Ocak 2019 tarihinde Four Seasons Bosphorus İstanbul’da yapıldı. Gecede 18 dalda dağıtılan ödüller sahiplerini buldu.

DS 7 CROSSBACK Gala Modern’de Sergilendi

14 Aralık 2018

14 Aralık Cuma akşamı İstanbul Modern tarafından gerçekleştirilen Gala Modern’de DS 7 CROSSBACK sergilendi. Fransız lüksünün eşsiz örneği DS 7 CROSSBACK seçkin ziyaretçilerin katıldığı galaya avat-garde tasarımıyla renk kattı.