HİZMETİNİZDEYİZ, HEP YAKININIZDAYIZ

 

DS STORE ve DS SERVICE noktalarımız randevu ile hizmet vermektedir.

DETAYLI BİLGİ

KÜRESEL ISINMAYA KARŞI MÜCADELE: AVRUPA'NIN LİDER ÇOKLU ENERJİ KULLANIMI SUNAN PREMIUM MARKASI DS AUTOMOBILES

2015 yılında markanın lansmanında benimsenen elektrik enerjisine geçiş stratejisi doğrultusunda ilerleyen DS Automobiles, Avrupa'da en düşük CO2 emisyonuna sahip çoklu enerji kullanımı sunan premium markaları arasında çoktan sınıf liderliğine yerleşti. %100 elektrikli DS 3 CROSSBACK E-TENSE ve 300 beygir gücünde, dört teker çekişli şarj edilebilir hibrit DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 öncülüğünde yol alan DS Automobiles, 2020’nin ilk altı ayı içerisinde ortalama 80 g/km'den daha az CO2 emisyonuna ulaştı.

DS AUTOMOBILES MODADA

Paris Fashion Week®'in resmi ortağı DS Automobiles, modadaki yeni trendleri ve elektrikli E-TENSE modellerini içeren benzersiz bir editoryal moda çekimi sunuyor. “Un Autre Regard”* olarak adlandırılan çalışma, avangart bir ruhla birbirine bağlı ve yaklaşık 50 yıl önceki SM'i tasvir eden Sarah Moon fotoğraflarını yansıtan farklı disiplinlerden tasarımların bir araya gelmesinden doğdu

DS TECHEETAH, YENİ ŞAMPİYONLUKLAR KAZANMAK İÇİN 5 AĞUSTOS'TA PİSTTE OLACAK!

6. Sezonunda ‘zorunlu’ bir moladan sonra DS Automobiles ve ortağı TECHEETAH, 5 Ağustos 2020 tarihinden itibaren Formula E şampiyonasının seyircisiz olarak yapılacak son altı yarışı için (5-6 Ağustos, 8-9 Ağustos, 12-13 Ağustos) pistte olacak ve uzun süre ara verilen şampiyonayı sonlandıracak.

DS’TE HAYALLER, SABİT FİYATLARLA GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR

DS Automobiles Türkiye, DS sahibi olmak isteyen müşterilerinin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için fiyatlarını sabitledi. Sınırlı sayıda DS 7 CROSSBACK modelinde geçerli olan bu uygulamada, ön ödeme gerçekleştiren müşteriler otomobillerini Haziran fiyatlarıyla Temmuz ayında teslim alabilecek. Kaslı, karizmatik ve tutkulu tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken DS 7 CROSSBACK modellerinde geçerli olan bu ödeme sistemi sayesinde DS müşterileri tercih ettikleri otomobile Haziran ayı satış koşulları ile Temmuz ayında sahip olabilecek. Üstelik DS müşterileri isterler ise evlerinden çıkmadan, DSautomobiles.com.tr web sitesini ziyaret ederek veya bir DS Danışmanıylagörüntülü görüşme talebinde bulunarak bu işlemini gerçekleştirebilecek.

DS STORE ANKARA AÇILDI

DS Automobiles Türkiye, ikinci DS STORE’u Mayıs ayı itibariyle Ankara’nın Çankaya semtinde hizmete açtı. Bir otomobil satış noktasından ziyade lüks bir butiği andıran DS STORE Ankara, modern tasarımıyla dikkat çekiyor. DS’e özgü detayların hakim olduğu butikte; misafirlere modern, rahat ve lüks bir atmosfer sunuluyor.  Showroom ve servis dahil 1.615 m2’ye sahip olan butikte, DS Virtual Vision ile Concorde meydanının tamamı da DS STORE’a dahil oluyor. Dijital deneyimde çıtayı yükselten DS Virtual Vision, misafirlerin sanal gerçeklik gözlüğünü takarak tüm DS kombinasyonlarını incelemelerine olanak tanıyor. Misafirler kendi tasarladıkları otomobillerini üç boyutlu görme, hatta otomobilin içine oturabilme şansına sahip oluyor.

BOYAMA SANATI

Zihninizi boşaltın, rahatlatın! Evde kalma sürecinin stresinden kaçınmak için boyama en yararlı aktivitelerden biri. DS 9, DS 7 CROSSBACK, DS 3 CROSSBACK modellerinden, DS AERO SPORT LOUNGE, DS X E-TENSE konsept otomobillerinden ve DS E-TENSE modelinden yola çıkarak, DS Automobiles sizler için 8 farklı boyama çizimi tasarladı.

SAĞLIK LÜKS DEĞİLDİR

Değerli müşterilerimiz ve markamızın tutkunları,


Eşi görülmemiş bir dönemden geçiyoruz. DS Türkiye olarak çalışanlarımız ve siz değerli DS tutkunlarının sağlığı önceliğimizdir.

DS TECHEETAH VALENSİYA'DA
BAŞARILI BİR TEST HAFTASINI TAMAMLADI

Formula E bütün hızı ile yeniden karşımızda ve 2019/2020 sezonunun ilk resmi testi bugün Valensiya'da gerçekleştirildi. Tamamen elektrikli şampiyonanın altıncı sezonuna kimin ne getirdiğini görmek için 12 takımdan 24 adet yarış otomobili İspanyol güneşi altında sıralandı.

 

DS TECHEETAH, 2019/2020 ABB FIA FORMULA E ŞAMPİYONASI İÇİN
DS E-TENSE FE20'Yİ TANITTI

Paris, 10 Ekim 2019

ABB FIA Formula E şampiyonu DS TECHEETAH altıncı sezondaki yarış otomobilini tanıttı. DS TECHEETAH 2019/2020 sezonu için yarış otomobilini yeniledi. Siyah-altın renklerine sahip otomobil farklı noktalarda yapılan yeni renk uygulamaları ve tasarımda yapılan iyileştirmeler sayesinde daha sportif bir tasarımla dikkat çekiyor.

DS AUTOMOBILES, DS 3 CROSSBACK VE DS 7 CROSSBACK İLE
KEMER COUNTRY CLUB’DAKİ BALKAN ŞAMPİYONASI’NA EŞLİK ETTİ!

İstanbul, 29 Ağustos 2019

Binicilik dünyasının kalbi, Türkiye Binicilik Federasyonu tarafından düzenlenen, ülke milli takımlarının da yarıştığı 11 Balkan ülkesinin katılımıyla Kemer Country Atlı Spor Kulübü’nde gerçekleşen CSI Engel Atlama Yarışmaları ve Balkan Şampiyonası’nda attı! 

DS 3 CROSSBACK’E EURO NCAP’TEN 5 YILDIZ

Yeni otomobillerin güvenliğini değerlendiren bağımsız kuruluş Euro NCAP (Avrupa Yeni Otomobil Değerlendirme Programı), Aktif Güvenlik Freni de dahil olmak üzere Güvenlik Paketi ile standart olarak donatılan DS3 CROSSBACK’i en yüksek değerlendirme notu olan 5 Yıldız ile derecelendirdi. Bu segmentte benzersiz olan yenilikçi teknolojileri sayesinde DS 3 CROSSBACK, yetişkin yolcuların korunması, çocuk yolcuların korunması, hassas yol kullanıcılarının korunması ve sürüş destek sistemleri olmak üzere dört Euro NCAP test kategorisinin tamamında en yüksek derecelendirme notu olan 5 Yıldız aldı. 

DS AUTOMOBILES, PARIS FASHION WEEK® İLE İŞBİRLİĞİ YAPIYOR

Paris, 18 Haziran 2019

DS Automobiles, Paris Fashion Week® ve Haute Couture organizasyonları çerçevesinde Haute Couture ve Moda Federasyonu ile işbirliği yaptığını açıkladı. DS Automobiles ve moda endüstrisi, tasarım ve malzeme kalitesi konularında aynı tutkuyu paylaşıyor.

DS AUTOMOBILES TÜRKİYE,
YENİ DS 3 CROSSBACK İÇİN ÖN SİPARİŞLERİ KABUL ETMEYE BAŞLADI

DS Automobiles Türkiye, Etiler’deki DS STORE İstanbul’da özel müşterilerini ağırlayarak yeni DS 3 CROSSBACK modelinin ön siparişlerini kabul etmeye başladığını açıkladı. Yeni nesil DS otomobillerinin ikincisi olan DS 3 CROSSBACK modeli yoğun bir ilgiyle karşılandı. 

DERİN SARIYER İLE DS TALKS,
DS STORE İSTANBUL'DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İstanbul, 4 Mayıs 2019

DS Store İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz "DS Talks with Derin Sarıyer" etkinliğiyle davetlilerimiz ilk defa DS 3 CROSSBACK ile tanıştı.

DS WORLD PARİS’E GELİN VE ENERJİ’Yİ HİSSEDİN

DS TECHEETAH, E-Prix ile Paris'e hayat getirmeye hazırlanırken DS Automobiles ise Patrick Braoudé aracılığıyla herkesi “Énergie” ile tanışmaya davet ediyor. DS WORLD PARIS, 25 Nisan Perşembe günü oyuncu, yönetmen ve şimdilerde fotoğraf sanatçısı olan Patrick Braoudé tarafından hazırlanan “Énergie” koleksiyonunu ağırlayacak. Sahneden ya da ünlendiği film setlerinden uzak olan Patrick Braoudé, bu özel sergide bir fotoğraf sanatçısı olarak yeteneğini sergiliyor ve yakaladığı çok özel anları kendi bakış açısıyla ifade ediyor. 

DS, ŞANGAY’DA DS 3 CROSSBACK E-TENSE VE DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 OLMAK ÜZERE
ELEKTRİKLİ MODELLERİN ASYA TANITIMINI YAPTI

DS Automobiles, kapılarını ziyaretçilerine açan 2019 Şangay Otomobil Fuarı’nda elektrikli araç ürün gamını sergileyerek global elektrikli araç stratejisine dikkat çekti. Marka 700 m2’lik gösterişli standında dört farklı elektrikli araç tanıttı. 

DS AUTOMOBILES, 30. YAŞINI KUTLAYAN LOUVRE PİRAMİDİ’NİN SPONSORU OLUYOR

Paris, 29 Mart 2019

29 Mart 1989 yılında dönemin Fransa Cumhurbaşkanı François Mitterand tarafından açılışı yapılan Louvre Piramidi, 30. yaşını kutluyor. DS Automobiles yıl boyunca Louvre Müzesi’ne destek vererek, modernite ve inovasyonu bir gelenek haline getiren ikonik Parizyen yapıya sponsor olacak.

DS DESIGN STUDIO PARIS, “CONFIDENCE THE ART OF THE SENSES” SERGİSİYLE
SIR PERDESİNİ KALDIRIYOR

22 Mart 2019

İlk kez normal çalışma atölyesi dışına çıkan DS DESIGN STUDIO PARIS, 33 Rue Francois 1er adresinde bulunan üç katlı DS WORLD PARIS’e yerleşiyor. DS Automobiles çalışanları, DS Tasarım Direktörü Thierry Metroz yönetiminde tasarladıkları yenilikçi projelerini gün yüzüne çıkartıp sırlarını “CONFIDENCE The art of the senses” sergisiyle kamuoyu ile paylaşacak. Bir sergiden çok daha fazlasını bünyesinde barındıran bu etkinlik, DS Automobiles tasarımcıları tarafından hayata geçirilen sanat eserlerinin yuvası niteliğinde.

DS AUTOMOBILES, ULUSLARARASI OTOMOBİL FESTİVALİNDE GÖZ DOLDURDU

4 Şubat 2019

DS Automobiles, 31 Ocak - 3 Şubat tarihleri arasında Paris'te düzenlenen önemli otomobil tasarım etkinliği 34. Uluslararası Otomobil Festivaline katıldı. Festival ziyaretçileri, DS markasının 2035 yılına yönelik lüks otomobil vizyonu olan DS X E-TENSE ile birlikte kısa bir süre sonra DS Store’larda yerini alacak olan ileri teknoloji ikonu DS 3 CROSSBACK’i görme şansını yakaladılar. 

DS AUTOMOBILES, EN HIZLI BÜYÜYEN OTOMOBİL MARKASI ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ

8 Ocak 2019

Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) markaların satış ve iletişim alanındaki başarılarını ödüllendirmek üzere organize ettiği dokuzuncu ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 4 Ocak 2019 tarihinde Four Seasons Bosphorus İstanbul’da yapıldı. Gecede 18 dalda dağıtılan ödüller sahiplerini buldu.

DS 7 CROSSBACK Gala Modern’de Sergilendi

14 Aralık 2018

14 Aralık Cuma akşamı İstanbul Modern tarafından gerçekleştirilen Gala Modern’de DS 7 CROSSBACK sergilendi. Fransız lüksünün eşsiz örneği DS 7 CROSSBACK seçkin ziyaretçilerin katıldığı galaya avat-garde tasarımıyla renk kattı.

DS 7 CROSSBACK AKASYA AVM'DE SİZİ BEKLİYOR

12 Kasım 2018

Fransız lüksünün eşsiz örneği, modern ve ihtişamlı DS 7 CROSSBACK, 12 – 25 Kasım tarihleri arasında Akasya Alışveriş Merkezi'nde, zemin katında sizleri bekliyor.

FERNANDO COSTA, DS 3 CROSSBACK EŞLİĞİNDE
DS WORLD PARIS’TE AĞIRLANIYOR

Paris, 23 Ekim 2018

DS World Paris, 26 Ekim'de Fernando Costa'nın ev sahipliği ile çağdaş bir sanat galerisine dönüşmeye hazırlanıyor.

Etkinlikte Fernando Costa tarafından yeni DS modeli olan DS 3 CROSSBACK'in gelişini kutlamak için özel olarak yaratılan özel olarak yaratılan iki ustaca kompozisyon da dahil olmak üzere bir dizi eser sergilenecek.

DS AUTOMOBILES'IN SPONSOR OLDUĞU SERGİ,
İTALYA RÜYASI: MARQUIS CAMPANA KOLEKSİYONU LOUVRE MÜZESİ'NDE

7 Kasım 2018

Louvre’un sponsorlarından biri olan DS AUTOMOBILES, bugün halka kapılarını açan sergiye destek veriyor: İtalya Rüyası: Marquis Campana Koleksiyonu.

DS 7 CROSSBACK Zorlu Center'da Sizi Bekliyor

26 Ekim 2018

Fransız lüksünün eşsiz örneği, modern ve ihtişamlı DS 7 CROSSBACK, 26 Ekim – 4 Kasım tarihleri arasında Zorlu Center Boğaz Katı’nda sizleri bekliyor!

YENİ YAKIT İSİMLENDİRMESİ: DS REHBERİ

12 Ekim 2018

12 Ekim 2018 tarihinden itibaren yakıt pompalarındaki isimlendirmelerde değişiklik olacaktır. Aşağıda bu konu ile ilgili özet bilgileri bulabilirsiniz.

2018 PARİS MOTOR SHOW

TÜM DÜNYA İLE BERABER DS AUTOMOBILES'IN EN YENİ MODELLERİNİ GÖREBİLECEKSİNİZ

Paris Porte de Versailles Fuar Alanı’nda, 4-14 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenen Paris Motor Show etkinliğindeki DS standını ziyaret ederek olağanüstü bir deneyim yaşayın.

AVANT-GARDE TEKNOLOJİLERİMİZLE GELİŞTİRDİĞİMİZ MOTORLAR,
2020 EURO 6D WLTP EMİSYON STANDARTLARINA UYMAKTADIR

Çevreyi kirleten emisyonların ve sera gazlarının seviyesini azaltma konusunda kendini kanıtlamış deneyim ve bilgiye sahip DS Automobiles, önemli teknolojilerin uygulamaya konulmasında daima öncü olmuştur.

DS 7 CROSSBACK GÖCEK'TE

Türkiye’nin Akdeniz sahillerinin, Ege kıyılarıyla buluştuğu noktada yat sahiplerine hizmet veren D-Marin Göcek, doğayla iç içe ortamında DS 7 CROSSBACK’i ağırlıyor.