HİZMETİNİZDEYİZ, HEP YAKININIZDAYIZ

 

DS STORE ve DS SERVICE noktalarımız randevu ile hizmet vermektedir.

DETAYLI BİLGİ

DS TECHEETAH'ın renkleriyle yarışan Antonio Felix Da Costa, Santiago'daki bu üçüncü Formula E yarışın sonunda podyuma çıktı

ABB FIA Formula E Sezonundaki üçüncü yarışın düzenlendiği Şili’nin başkenti Santiago, aynı zamanda Fransız üst sınıf üreticinin bu elektrikli Formula serisindeki ellinci startına sahne oldu. Duygu yüklü bir yarıştan sonra, bu önemli olay Antonio Felix Da Costa’nın DS TECHEETAH ekibinin renklerindeki ilk podyum başarısıyla gerektiği gibi kutlandı.

Xavier Mestelan Pinon: “DS Automobiles’in 50. Formula E E-Prix
yarışı heyecan vericiydi ve sürücülerimiz kazanmak için burada olduğumuzu gösterdi. Jean-Éric büyük bir hayal kırıklığı yaratmış olsa da, Antonio muhteşem bir yarışı ikincilikle bitirdi. Bugün, son derece süratli arabalarımızı izlemek keyifliydi. Yine de daha iyi bir iş çıkarabilirdik, asıl hedefimiz olan iki şampiyonluğu da elimizde tutmak için çalışmamız çaba sarf etmeliyiz!”


Antonio Felix  Da Costa: “Sadece üç yarışa katılmış olarak takımımla beraber birinciliği elde etmek harika bir duygu. Yine de kendimizi geliştirmemiz gereken pek çok nokta var, bugün yarışı hak ederek kazanmış olsak da, hâlen yeni bir takımız ve uzmanlaşacağımız konular var. Bugün enerji yönetiminde bir hata yaptık, her şeyin yolunda olduğunu düşünerek birinciliği ele geçirdim ama kısa bir süre sonra sıcaklığı kontrol altında tutmak için yavaşça hızımı kesmek zorunda kaldım. Sonuç olarak, yarışı ikincilikle bitirip puan kazanmak hiç bitirmemekten daha iyidir.”